• 06 / تیر 1401 / 7:07
 • شناسه خبر : 87964

آغاز پیش فروش “دنا پلاس و تارا ” اتوماتیک و دستی بدون قرعه کشی

متقاضیان می‌توانند از امروز با ورود به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو نسبت به ثبت نام در طرح فروش بدون قرعه کشی ایران خودرو اقدام کنند.
متقاضیان برای شرکت در طرح فروش بدون قرعه کشی ایران خودرو می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح امروز با ورود به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو (sale.iranecar.com) پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به انتخاب نوع خودرو و ثبت نام اقدام کنند.

شرکت در این طرح صرفاً از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو امکان‌پذیر بوده و در صورت استفاده متقاضی از سایر آدرس ها، عواقب آن بر عهده گروه خودروسازی ایران خودرو نخواهد بود.

بر اساس اطلاعیه ایران خودرو به متقاضیان و نمایندگی‌های مجاز شرایط پیش فروش محصولات گروه خودروسازی ایران خودرو بدون قرعه کشی تا تکمیل ظرفیت در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به شرح جداول ذیل اعلام می‌شود.

طرح مشارکت در تولید برخی از محصولات ایران خودرو بدون قرعه کشی و در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ( تیرماه ۱۴۰۱)

طرح مشارکت در تولید فروش برخی از محصولات ایران خودرو بدون قرعه کشی و در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، ویژه متقاضیان عادی (تیرماه ۱۴۰۱)


این مطلب را حتما بخوانید:


بیشتر بخوانید:

از نظر اقتصادی دنا پلاس بخریم یا تارا ؟+ قیمت صفر و کارکرده
قیمت پژو پارس LX ، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ و تارا اتوماتیک در بازار امروز چند ؟
آپشن تازه سورن پلاس جدید برای حواله داران این محصول ایران خودرو

ثبت دیدگاه

 • ناشناس

  تاریخ : ۶ - تیر - ۱۴۰۱

  بی … ها چرا ۳ماهه بدون قرعه کشی نمیدی بی‌.. ها… خودتان‌ هستید


 • کیان

  تاریخ : ۶ - تیر - ۱۴۰۱

  دولت مردم را… فرض کرده


 • خدایی

  تاریخ : ۷ - تیر - ۱۴۰۱

  ی سال نیم صبرکنیم،😂😂😂


 • محمدی

  تاریخ : ۷ - تیر - ۱۴۰۱

  خدایی کدوم ناقص العقی ثبت نام کرده برای یک‌سال و نیم دیگه مطمئنم مردم عادی نیستن دلال هستن که پول دارن مهم نیست ثبت نام میکنن به امید اینکه یک‌سال و نیم دیگه سود خوبی کنن،، واقعا جالبه،، بعد کیفیت هم درخواست میکنن، وقتی یکسال و نیم دیگه رو خرید کردین چرا خودرو سازی باید به فکر کیفیت باشه؟؟؟