• ۳۰ / تیر ۱۴۰۰ / ۸:۵۹
  • شناسه خبر : 61559
محمد مهاجری در یادداشتی کنایه آمیز خطاب به قالیباف نوشت:

آقای قالیباف! تیر ۱۴۰۰ چرا خوزستان نرفتی؟

محمد مهاجری در یادداشتی کنایه آمیز خطاب به قالیباف نوشت:خسته نباشی"مرد میدان"! خداقوت "مدیرجهادی"!

محمد مهاجری در یادداشتی کنایه آمیز خطاب به قالیباف نوشت: تیر۱۴۰۰ خوزستان بحران دار شد، این بار نه بخاطر سیل، که بخاطر قحط آب. اما این بار دیگر مرد میدان، اتاق خنک بهارستان را ترک نکرد.

خبرآنلاین : محمد مهاجری ، فعال رسانه‌ای اصولگرا در یادداشتی در کانال تلگرامی اش نوشت:

داشتم فیلمها و عکسهای آقای محمدباقر قالیباف، رئیس محترم مجلس در سفر به خوزستان در شهریور۹۹ ( و واقعه سیل) را می دیدم. آن روزها صداوسیما و رسانه های پرشمار و پرهزینه نزدیک یا متعلق به آقای قالیباف، از “مدیریت جهادی” حرف می زدند و تلاش می کردند او را همچون شهیدحاج قاسم سلیمانی “مرد میدان” جا بزنند.

آنها که باید میفهمیدند، فهمیدند که قصه چیست و آن همه تبلیغات و شعار و هزینه پروپاگاندیسم  با چه هدفی صورت می گیرد . اما لشکر مشاوران او که سرشان زیر برف است ، چیز دیگری برای آقای قالیباف ترسیم می کردند و او خورد گولی را که نباید می خورد.

تیر۱۴۰۰ خوزستان باز هم بحران دار شد، این بار نه بخاطر سیل، که بخاطر قحط آب. اما این بار دیگر مرد میدان، اتاق خنک بهارستان را ترک نکرد. چرا؟ چون این بار بوی کباب انتخابات ریاست جمهوری نمی آمد و مرد میدان قصه ما دریافت که سقف پروازش همین ساختمان بهارستان است که آن را هم با منت بدست آورده است.

خسته نباشی”مرد میدان”! خداقوت “مدیرجهادی”!

بیشتر بخوانید:

جوابیه ” مشدی ” قالیباف به رضا کیانیان در باره صیانت مجلسی ها
ثروت مملکت صرف عده‌ معدودی می‌شود/مسئولان ما می‌توانند فقط دو – سه شهر را اداره کنند
واکنش رسمی جبهه اصلاحات ایران به وقایع خوزستان

ثبت دیدگاه

  • آزاد مرد ایرانی

    تاریخ : ۳۰ - تیر - ۱۴۰۰

    محمد مهاجری حیا کن.وحرفهای غیر منطقی نزن.قالیباف مرد میدان و جهاد بوده و هست ودر ایران هزاران حاج قاسم داریم .بی جهت از نام شهید استفاده نکن.


    پاسخ