• ۰۸ / آبان ۱۳۹۹ / ۱۶:۳۱
  • شناسه خبر : 37208
  • منبع خبر: دانشگاه علوم پزشکی

رکورد بیسابقه آمار قربانیان کرونا در استان نارنجی فارس

بر اساس آخرین گزارش های مربوط به کروناویروس در استان فارس، آمار جانباختگان این بیماری در استان فارس در طی ۲۴ ساعت گذشته نیز افزایش داشته است.

به گزارش اول فارس با اعلام آمار مربوط به کروناویروس،  دانشگاه علوم پزشکی شیراز از افزایش آمار نمونه گیری های مربوط به شناسایی این بیماری به ۳۶۰ هزار و ۸۹۴ مورد از ابتدای شیوع بیماری کووید۱۹ در استان فارس خبر داد.

این گزارش حاکی است که  بیماران شناسایی شده از ابتدای شیوع این بیماری در استان فارس تاکنون را ۸۴ هزار و ۸۳ مورد که از این تعداد تاکنون ۷۲ هزار و ۴۱۲ نفر با بهبودی کامل از بیمارستان ها ترخیص شده و یا از ایزوله خانگی خارج شده اند.

همچنین تعداد ۱۳۰۶  بیمار مشکوک و یا دارای علامت کروناویروس در بیمارستان های  استان فارس گزارش گردیده است که  از این تعداد ۱۹۰ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش های ICU تحت مراقبت های ویژه درمانی قرار دارند.

گزارش های رسمی حاکی از جان باختن ۲۵ شهروند استان فارس  در اثر ابتلا به این بیماری طی روز گذشته تاکنون می باشد ک هبا افزوده شدن این افراد، مجموع جانباختگان این بیماری در استان فارس به هزار و ۳۶۸ نفر از ابتدای شیوع ویروس کرونا رسیده است.

عضو گروه خبری اول فارس در واتساپ شوید

ثبت دیدگاه