• 19 / خرداد 1400 / 7:00
  • شناسه خبر : 56594

ابهام در قتل زن جوان: آیا بهروز قاتل است؟

به گزارش گروه حوادث اول فارس،  ساعت ۴:۳۰ دقیقه عصر یکشنبه ۵ اردیبهشت خبر کشف جسد زنی جوان در خانه اش واقع در خیابان نواب تهران به پلیس اعلام و دقایقی بعد تحقیقات از سوی بازپرس حبیب‌الله صادقی و تیم بررسی صحنه جرم آغاز شد؛ با حضور تیم جنایی در محل، آنها با جسد زن جوان در حالی مواجه شدند که سر و صورت او خونین بود و به نظر می‌رسید با اصابت جسمی سخت به قتل رسیده باشد؛ در کنار جسد زن جوان، پسر یک سال و نیمه او نشسته و مدام گریه می‌کرد.
پزشکی قانونی زمان مرگ را حدود ۱۰ ساعت قبل از کشف جسد اعلام کرد و سالم بودن در ورودی، حکایت از آن داشت که فردی آشنا این جنایت را رقم زده است. پسر خواهر مقتول که جسد را پیدا کرده بود در تحقیقات گفت: می‌دانستم شوهر خاله‌ام شب قبل شیفت بوده و خاله‌ام با پسرش در خانه تنهاست هرچه از صبح با او تماس گرفتم جواب نداد و خیلی نگران شدم، برای گرفتن خبر از آنها به خانه اش رفتم اما هرچه در زدم کسی در را باز نکرد می‌خواستم به خانه برگردم که ناگهان صدای گریه پسرخاله‌ام را شنیدم. امکان نداشت خاله‌ام بچه‌اش را تنها بگذارد و بیرون برود. نگرانی‌ام بیشتر شد و بلافاصله با پلیس و آتش‌نشانی تماس گرفتم و آنها در خانه را باز کردند و با جسد خاله‌ام مواجه شدیم.
جسد به دستور بازپرس حبیب‌الله صادقی برای مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. همچنین بازپرس جنایی دستور بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل جنایت، تحقیق از همسایه‌ها و خانواده مقتول را صادر کرد؛در بازبینی دوربین‌های مداربسته مشخص شد که مرد جوانی در محدوده زمانی وقوع قتل هراسان از خانه خارج شده است؛ در تحقیقات محلی، همسایه‌ها با دیدن تصویر مرد جوان بلافاصله او را شناسایی کردند.
یکی از ساکنان ساختمان گفت: حجت، کارگر خدماتی است که هر ماه برای نظافت ساختمان به اینجا می‌آید. آدرس دقیقی از او نداریم یکی از آشنایانمان به‌نام بهروز او را برای کار به ما معرفی کرد.
 دستگیری در قرار صوری
با مشخص شدن هویت مرد جوان، مأموران به سراغ بهروز رفته و پس از هماهنگی‌های لازم و آموزش‌های پلیسی از وی خواستند تا با حجت قرار بگذارد.
زمانی که حجت به محل قرار آمد، مأموران او را دستگیر کردند. مرد جوان در تحقیقات اولیه منکر ارتکاب جنایت شد و گفت: از جریان قتل بی‌خبرم و آن روز هم با پایان کارم ساختمان را ترک کردم. نمی‌دانم چه کسی دست به قتل زده و قاتل کیست. در حالی که حجت چنین اظهاراتی داشت، تیم جنایی در ادامه تحقیقات به مدارکی رسیدند که نشان می‌داد کارگر خدماتی در این جنایت نقش دارد. به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی پایتخت، متهم در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات در این باره ادامه دارد.‌

بیشتر بخوانید:

چه کسی زن دوم مرد جوان را بیرحمانه به قتل رساند ؟ (+تصاویر)
جزئیات قتل ۴ عضو یک خانواده‌ و خودکشی قاتل در شاهین شهر اصفهان
اعترافات باورنکردنی زن جوان در باره قتل هولناک یک مرد در راه پله

ثبت دیدگاه