• 06 / مرداد 1400 / 9:59
  • شناسه خبر : 62343
  • منبع خبر: باشگاه خبرنگاران جوان

از خوردن این قسمتهای مرغ خودداری کنید

به گزارش اول فارس به نقل از الکوثر، گوشت مرغ حاوی مواد مغذی زیادی برای بدن است. باوجود فواید فراوان مرغ، مشخص شده است که قسمت‌هایی از مرغ می‌تواند برای سلامتی خطرناک باشد و مصرف آن توصیه نمی‌شود.

۱-سر مرغ: سر مرغ به خصوص اگر زیاد مصرف شود، خطر سلامتی زیادی دارد؛ به گونه‌ای که باعث بروز بیماری در مغز و غدد لنفاوی می‌شوند، زیرا کسانی که مرغ پرورش می‌دهند برخی از مواد ضد باکتری را اسپری می‌کنند و در نتیجه این مواد شیمیایی روی سر مرغ‌ها جمع شده و هنگام خوردن به ما منتقل می‌شوند.

۲-پوست مرغ: به جز باکتری‌هایی که در پوست مرغ جمع می‌شوند، چربی زیادی را در خود ذخیره می‌کند و در نتیجه منجر به افزایش وزن و افزایش سطح کلسترول در خون می‌شود، بنابراین بهتر است آن را خارج کرده و نخورید.

۳-بال‌های مرغ: زیرا آن‌ها به طور غیرمستقیم مواد شیمیایی را که برای بدن بسیار خطرناک است ذخیره می‌کنند و بنابراین زیاده روی در خوردن بال مرغ، باعث بیماری و تومور می‌شود.

۴-گردن مرغ: خوردن آن گاه به گاه ممکن است خطر زیادی نداشته باشد، اما در هر صورت حاوی میکروب‌ها و باکتری‌های زیادی است که می‌تواند منجر به ظهور بیماری‌های جدی شود.

بیشتر بخوانید:

۶ املت جدید و خوشمزه با تخم‌مرغ برای کاهش وزن
کلیپ خارج کردن مرغ های برگشتی از بسته بندی و منجمد نمودن آنها در استان فارس
در روزهایی که هوا آلوده است این مواد غذایی را حتما مصرف کنید

ثبت دیدگاه

  • ناشناس

    تاریخ : ۶ - مرداد - ۱۴۰۰

    سلام هیچی دیگه یک دفعه بگو کشور ما تولیدات به درد نمیخوره. بابا برد چند مدیر خوب از خارج بیارید کمک تون کنن…