• 10 / مرداد 1401 / 16:28
  • شناسه خبر : 91266

استوری ویرانگر هادی چوپان در باره سجاد غریبی/عکس هالک نمکی

هادی چوپان نماینده افتخار آفرین ایران در مسابقات مسترالمپیا با انتشار یک استوری به سجاد غریبی بابت آبروریزی مقابل حریف قزاقستانی حمله کرد.

هادی چوپان نماینده افتخار آفرین ایران در مسابقات مسترالمپیا با انتشار یک استوری به آبروریزی سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی واکنش نشان داد.

اگر پرواز کردن آسان بود الان آسمان پر بود از پرواز مرغ و خروس ها ، در خیالات و تخیلات بسر نبرید ، همه چیز سریال و فیلم سینمایی نیست که جو گیر شوید ، بس است دیگر ، آبروی مارا کمتر ببرید ، هر ورزشکار ۲۵ سال جان گذاشتیم ، جوانیمان رفت ، درد تنمان خوابمان را گرفته ، خوشی را به درد تبدیل کردیم  تا اینکه نام ایران ایران بماند ، به چه قیمتی همه ارزش هارا می فروشید دست بردارید بس است ، به زبان اسم می آورم جناب سجاد غریبی دیگر بس است  به آشیانه برگرد و زندگی رومره را با شکر از خداوند متعال پیش ببر ودگیر بیش از این به عرصه ورزش لطمه واد نکن تا همین جا برای مدتها خنده به جا گذاشته ای ، لطفا دیگه بس کن.

همچنین شکست تحقیر آمیز سجاد غریبی مقابل حریف قزاقستانی سوژه کارتون محمدرضا میرشاه ولد شد.

بیشتر بخوانید:

هالک ایرانی در دسته بندی کالاهای دیجی‌کالا +عکس
آبروریزی سجاد غریبی مقابل هالک قزاق در دبی +فیلم کتک خوردن او
فیلم لو رفته از لحظه کتک‌خوردن هالک ایرانی از گوریل قزاقستان

ثبت دیدگاه

  • بهلول

    تاریخ : ۱۰ - مرداد - ۱۴۰۱

    آقای چوپان لطفاً شما عصبانی نشو!آیه …. بپوش که وقتی بندگان خدا میخان عکستو چاپ کنند مجبور نشن سمت…. را سانسور کنند!؟!وانت درباره باک ایرانی ببخشید هالک وطنی هم باید گفت در ای آشفته بازار پیش خودش فکر کرده کی به کییه؟؟!مثل اینکه خیلی خیلی خ……ر تو خره!!!!!!!!!!!!