• 09 / مهر 1400 / 9:39
  • شناسه خبر : 69395

اعتراف شقایق دهقان به سانسورچی پاورچین و رسم طلاق هنرپیشه ها+ تصاویر

در ویدئوی زیر صحبت‌های شقایق دهقان درباره ازدواج و جدایی اش از مهراب قاسم خانی و را ببینید.

به گزارش اول فارس، مسئله طلاق وجدایی همیشه در بین سلبریتی ها و هنرپیشه ها یک اتفاق رایج بوده است .

 این بار به نحوه آشنایی و طلاق دو زوج سینما و تلویزیون پرداختیم ، شقایق دهقان و محراب قاسم خانی چندی پیش بعد از چند سال زندگی از یکدیگر جدا شدند.

شقایق دهقان با اشاره به ممیزی‌هایی که در سریال‌های «پاورچین» و «نقطه‌چین» دیده است می‌گوید خانم و آقا اجازه نداشتند روی مبل دو نفره کنار هم بنشینند و حتما می‌بایست از مبل‌های تک‌نفره استفاده می‌شد تا دسته مبل بین‌شان باشد.

شقایق دهقان، بازیگر شناخته‌شده در برنامه «کافه‌آپاراتِ» فریدون جیرانی درباره ممیزی‌ها و سانسورهای اعمال‌شده از سوی سازمان صداوسیما بر سریال‌هایی چون «پاورچین» و «نقطه‌چین» گفت:

ممیزی‌های عجیب هم کم نداشتیم. مثلا از نظر پوشش و لباس، ما خانم‌ها تنها می‌توانستیم از سه رنگ استفاده کنیم؛ طوسی، مشکی و قهوه‌ای. این، هم در «پاورچین» و هم در «نقطه‌چین» بود. تاکید داشتند که لباس‌ها گشاد باشد و رنگی نباشد.

در مورد گریم هم یادم است فونی داشتیم که روی رنگ لب و مژه‌ها هم زده می‌شد تا رنگِ طبیعی‌شان را بگیرد.

یادم است خانم و آقا اجازه نداشتند کنار هم روی یک مبل دو نفره بنشینند و حتما باید جداجدا روی دو مبل تک‌نفره می‌نشستند که دسته مبل بین‌شان باشد.

بیشتر بخوانید:

اولین کاری که متقاضیان ازدواج و طلاق باید انجام دهند
اگر به این ۸ دلیل ازدواج کنید منتظر طلاق باشید
تاثیر تفاوت سنی در جدایی و طلاق زوجین براساس گزارش‌های مرکز آمار ایران

ثبت دیدگاه

  • ناشناس

    تاریخ : ۹ - مهر - ۱۴۰۰

    خانم شقایق دهقان یک زن کامل و باشخصیت هست ببینید بینی به این بزرگی دارد ولی دست به عمل نمی زند ولی هنرمندهای ما داریم هرروز عمل جراحی می کنند چون تازه به دوران رسیده هستند