• ۲۲ / اسفند ۱۳۹۹ / ۱۶:۱۱
  • شناسه خبر : 47684

جزئیات تازه از مرگ یک کوهنورد در ارتفاعات حاشیه شیراز

پیکر مرد کوهنوردی که از ارتفاعات کوه حاشیه بلوار رسول اعظم (ع) سقوط کرده و جان باخته بود توسط آتش نشانی شیراز به پائین منتقل شد.

دو گروه ویژه امداد و نجات کوهستان صبح امروز برای انتقال پیکر مرد کوهنوردی که از ارتفاعات کوه حاشیه بلوار رسول اعظم (ع) سقوط کرده و جان باخته بود، عازم منطقه شدند.

به گزارش گروه حوادث اول فارس، محمدهادی قانع مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شیراز گفت: ظهر امروز، با تماس شهروندان به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شیراز مبنی بر مشاهده پیکر فردی در ارتفاعات کوه، دو گروه عملیات امداد و نجات با تجهیزات تخصصی از ایستگاه ۱۲و ۳ به محل اعلام شده حرکت کردند.

او افزود: بنا به تشخیص عوامل حاضر در عملیات: یک کوهنورد مرد ۳۹ ساله به هنگام کوهنوردی در ارتفاعات کوه‌های حاشیه بلوار رسول اعظم (ع) به علت نامعلوم سقوط کرده بود.

محمدهادی قانع افزود : شهروندان نیز در هنگام کوهپیمایی با پیکر بی جان این مرد کوهنورد مواجه شده و سریعا با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته بودند که بلافاصله دو گروه ویژه امداد و نجات کوهستان سازمان آتش نشانی بلافاصله به محل اعزام و عملیات خود را آغاز کردند و بعد از هزار متر کوهپیمایی، پیکر این کوهنورد را از دره مذکور خارج کرده و به پایین کوه انتقال دادند.

گفتنی است با انجام معاینات عوامل تشخیص هویت حاضر در محل، سه روز از مرگ این شخص گذشته بود.

عضو کانال تلگرام اول فارس شوید

بیشتر بخوانید:

خبر فوری: تا ساعت ۲ بامداد رای گیری ادامه دارد/درب شعب بسته نمی شود
ویدئو| احد ده بزرگی به چه کسی رای می دهد؟
راز جنایت یک مرد در تنگاب ممسنی برملاء شد+جزئیات

ثبت دیدگاه