• ۲۹ / آبان ۱۴۰۰ / ۱۶:۲۶
  • شناسه خبر : 74487

اغفال بچه شیرازی ها در بازی رایانه ای توسط یک مرد کثیف

رییس پلیس فتا استان فارس از دستگیری فردی که با فروش اکانت بازی‌های رایانه‌ای جعلی اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کرد، خبر داد.

به گزارش اول فارس، سرهنگ حشمت سلیمانی اظهارداشت: در پی شکایت شهروند شیرازی مبنی بر اینکه یک نفر در فضای مجازی با اغفال فرزند ۱۲ ساله‌اش، اکانت یک بازی رایانه‌ای که بیش از ۵۰۰ هزار تومان قیمت نداشته را مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال فروخته است، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی ادامه داد: فرزند شاکی در یکی از بازی‌های رایانه‌ای با فردی که خود را نوجوان ۱۵ ساله معرفی کرده بود، آشنا و وی با صحبت‌های دروغین اقدام به فروش یک اکانت بازی رایانه‌ای به قیمت ۱۰۰ میلیون ریال به این فرد می‌کند.
رییس پلیس فتا استان فارس گفت: باتوجه به حساسیت پرونده، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت که با اقدامات فنی صورت گرفته، مشخص شد متهم با ایجاد اکانت‌های نامعتبر و جعلی بازی‌های رایانه‌ای اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کند.
سرهنگ سلیمانی با اشاره به اینکه کارشناسان پلیس فتا این فرد را شناسایی و وی را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند، افزود: برای اینکه فرزندان در فضای مجازی کمتر آسیب ببینند، نیاز است که والدین بر فعالیت‌های سایبری آن‌ها و همچنین بازی‌های رایانه‌ای که انجام می‌دهند نظارت کافی داشته باشند.
رییس پلیس فتا استان فارس از مردم خواست تا در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک و یا مجرمانه در فضای مجازی، آن را از طریق وب سایت پلیس فتا به نشانی اینترنتی www.cyberpolice.ir و یا با شماره تلفن ۰۹۶۳۸۰ با کارشناسان ما در میان بگذارند

بیشتر بخوانید:

جزئیات تازه از اغفال رونیکای ۲۰‌ ساله توسط پسر جوان
اول فارسTV| اعترافات وحشتناک بهلول ابوالحسن زاده قاتل شیما صباگردی+ فیلم
افساد فی الارض برای «اختاپوس های تحصیل کرده» عامل اغفال 40 زن

ثبت دیدگاه