• ۲۵ / اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۲:۰۹
  • شناسه خبر : 53957

الهام علی اف ، همسر و دخترانش در جشنواره موسیقی قره باغ+تصاویر

فرارو: الهام علی اف رئیس جمهور و جمعی از دست اندرکاران فرهنگ و هنر جمهوری آذربایجان در آیین گشایش این جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری که در دشت جیدیر واقع در جنوب شوشا برگزار شد شرکت کردند.

الهام علی اف رئیس جمهور آذربایجان را در این جشنواره همسرش مهربان علیوا، دخترانش لیلا و آرزو همراهی کردند.

در بخشی از این مراسم ویدئویی از سخنان حیدر علی اف رئیس جمهور پیشین آذربایجان پخش شد که درباره مناطق اشغالی قره باغ صحبت می‌کند. او گفت: من می‌خواهم به شوشا بروم، ما به آنجا می‌رویم، باور کنید خواهیم رفت. شوشا برای آذربایجان مردمک چشم است و باعث افتخار هر آذربایجانی است. شوشا نمادی از فرهنگ و تاریخ ماست. برای همه عزیز است. اما این تنها شوشا نیست، کوه‌های لاچین نیز بسیار عزیز هستند. ما هرگز نمی‌توانیم بدون لاچین زندگی کنیم. شهر‌های زیبایی مانند آغ دام، فضولی، جبرائیل، زنگیلان، قبادلی و چشمه‌های کلبجر. ما بدون آن‌ها نمی‌توانیم زندگی کنیم.

در ادامه این ویدئو سخنان الهام علی اف پخش شد که او نیز می‌گوید: من خوشحالم که به وصیت پدرم عمل کردم. ما شوشا را آزاد کردیم. این یک پیروزی بزرگ است. روح شهدای ما و رهبر بزرگ امروز شادمان است. شاد باشی آذربایجان! شوشای عزیز ما شما را احیا خواهیم کرد. شوشا مال ماست، قره باغ مال ماست. قره باغ آذربایجان است.

 

بیشتر بخوانید:

بلایی که ایرفون و هندزفری بر سر گوش‌های ما می‌آورد !
پاتک ایران علیه آذربایجان و اسرائیل در زنگزور+فیلم
فساد گسترده خاندان علی‌اف در آذربایجان+فیلم

ثبت دیدگاه

  • مهدی

    تاریخ : ۲۷ - اردیبهشت - ۱۴۰۰

    ابادانی رو به قره باغ هدیه میده ازربایجان


    پاسخ