• ۰۳ / بهمن ۱۳۹۹ / ۱۵:۲۲
  • شناسه خبر : 43417

امام جمعه شیراز: اینکه دولت در بورس ضمانت دهد و به آن عمل نکند درست نیست

نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز گفت: اصل معامله بورس از نظر شرعی جایز است، مگر اینکه شرکتی که سهام آن عرضه می‌شود درآمد آن حرام باشد،

امام جمعه شیراز با تاکید بر لزوم تلاش برای دست یابی به واکسن کرونا در داخل کشور گفت: مسوولان باید برای خرید مطمئن از کشور‌های دیگر نیز برنامه ریزی کنند.

به گزارش اول فارس،نماینده، ولی فقیه در فارس  و امام جمعه شیراز امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته گفت: اگر کسی شیوه نامه‌های بهداشتی را رعایت نکند به جهت شرعی جایز نیست و حق الناس است.
آیت الله دژکام ادامه داد: به گفته وزیر بهداشت، مسجدی‌ها و فعالان برنامه‌های مذهبی بیشتر از همه شیوه نامه‌های بهداشتی را رعایت کرده اند که این باعث افتخار است.
خطیب جمعه شیراز با تاکید بر لزوم تلاش برای دست یابی به واکسن کرونا در داخل کشور گفت: مسوولان باید برای خرید مطمئن از کشور‌های دیگر نیز برنامه ریزی کنند.
امام جمعه شیراز به مشکلات پیش آمده در بورس هم اشاره کرد و گفت: اینکه دولت در بورس ضمانتی بدهد و به آن ضمانت عمل نکند، این درست نیست.
آیت الله دژکام گفت: مشکلات به وجود آمده در بازار بورس، باید اصلاح شود چرا که عده‌ای از مردم متضرر شده اند.
نماینده، ولی فقیه در استان فارس گفت: قوه قضاییه هم وظیفه دارد، از حقوق مردم دفاع کند، و نمایندگان مجلس نیز باید با اصلاح قوانین و نظارت کافی مانع بوجود آمدن این گونه مشکلات شوند.

ثبت دیدگاه