• 19 / آذر 1397 / 19:30
  • شناسه خبر : 2545

انتصاب مدیرعامل هلال‌احمر استان فارس

رئیس جمعیت هلال احمر در حکمی حسین درویشی را به عنوان مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان فارس منصوب کرد.

به گزارش اول فارس ، در همایش نکوداشت خدمات داوطلبانه و تجلیل از داوطلبان برگزیده هلال احمر استان فارس، حسین درویشی به عنوان مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان فارسمنصوب شد.

علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر در حکم حسین درویشی آورده است: «در اجرای بند «د» ماده ۱۰ اساسنامه جمعیت و بر اساس صورتجلسه ۸/۹/۱۳۹۷ هیات مدیره جمعیت هلال احمر استان و نظر به شایستگی، تعهد و سوابق مفید و ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس» منصوب می‌شوید.

با عنایت به جایگاه اجتماعی و فرهنگی استان، از جنابعالی انتظار دارم ضمن توجه به ماموریت ها، اهداف و وظایف جمعیت، با بهره گیری از ظرفیت‌های درون و برون سازمانی، تمام همت و توان علمی و اجرایی خود را در راستای توسعه و بهبود عملکرد مجموعه و ارتقاء سطح خدمات جمعیت در استان به کار گیرید.

بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت تحقق اهداف والای جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، از درگاه خداوند یگانه و مهربان مسالت دارم.»

گفتنی است، در روز سوم آذرماه در مراسمی حسین درویشی مدیرعامل جمعیت هلال احمر بوشهر با حفظ سمت به عنوان سرپرست جدید جمعیت هلال احمر فارس منصوب شده بود.

بیشتر بخوانید:

روز یکشنبه ۲ مرداد در استان فارس عزای عمومی اعلام شد
آغاز تزریق دز چهارم واکسن کرونا برای افراد ۱۸ سال به بالا در استان فارس+جزئیات
طرح پیش فروش محصولات زامیاد شامل نیسان بنزینی و دوگانه سوز و پادرا+جدول و شرایط

ثبت دیدگاه