• ۱۸ / اسفند ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۲
  • شناسه خبر : 47332

انتقام گیری مجازی یک کارمند از مدیر دولتی در استان فارس

عامل هتاکی و نشر اکاذیب علیه مدیران اداری یکی از شهرستان‌های استان فارس دستگیر شد

رییس پلیس فتا استان فارس از شناسایی و دستگیری عامل هتاکی و نشر اکاذیب علیه مدیران اداری یکی از شهرستان‌های تابعه خبر داد.

به گزارش اول فارس ، سرهنگ “حشمت سلیمانی” اظهار داشت: در پی ارجاع یک فقره پرونده قضایی به پلیس فتا با موضوع هتاکی و انتشار اکاذیب علیه مدیران اداری یکی از شهرستان های تابعه استان فارس، پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و رسیدگی به این موضوع در دستور کار کارشناسان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد متهم با ایجاد صفحاتی در شبکه‌ اجتماعی اینستاگرام اقدام به هتاکی و نشر اکاذیب برای شاکیان این پرونده شده است که با تلاش مأموران سایبری، متهم شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شد.

رییس پلیس فتا استان فارس تصریح کرد: متهم که کارمند یکی از اداره های آن شهرستان بود به بهانه اختلافاتی که با مدیران داشته است، اقدام به نشر اکاذیب و هتاکی بر علیه ان ها کرده بود.

سرهنگ سلیمانی ضمن هشدار به افرادی که اقدام به هتاکی و انتشار اکاذیب علیه شهروندان و یا نهادهای دولتی می‌کنند، خاطر نشان کرد: نشر اکاذیب و توهین و افترا در فضای مجازی برابر قانون جرم است و با خاطیان برابر قانون برخورد می‌شود.

وی از مردم خواست: در صورت مشاهده هرگونه جرایم سایبری موضوع را سریعاً از طریق وب سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش گزارشات مردمی و یا با شماره تلفن ۰۹۶۳۸۰ گزارش دهند.

ثبت دیدگاه

  • ناشناس

    تاریخ : ۱۹ - اسفند - ۱۳۹۹

    با سلام وخسته نباشید ونهایت تشکر از پلیس فتا … زمانی که از طریق قانون به حق وحقوق خود نمیرسی وخود میدانی وخدای خودت که حق با تو هست چه کار باید بکنیم


    پاسخ