• ۱۲ / آذر ۱۳۹۹ / ۹:۵۰
  • شناسه خبر : 39279

اول فارس TV | انفجار خونین یک منزل مسکونی در خرم آباد

در حادثه انفجار یک واحد مسکونی واقع در آبشار ۹ خرم آباد که ساعت ۸:۵۵ رخ داد متاسفانه 12 نفر مصدوم شدند که 3 نفر از آنها به صورت سر پایی مداوا شدند.

 به گزارش اول فارس ، مدیرکل مدیریت بحران لرستان در این خصوص به صدا و سیما  گفت : بر اثر این انفجار که صبح امروز رخ داد در منطقه آبشار ۹ خرم آباد رخ داد ۳ ساختمان به طور کامل تخریب وبه ۱۰ ساختمان مجاور نیز بین ۱۰ تا ۷۰ درصد خسارت وارد شد

وی گفت : تلاش برای آوار برداری و نجات دیگر افرادی که زیر آوار مانده اند ادامه دارد .

آقای پازوکی گفت : علت حادثه در دست بررسی است.

رئیس فوریت‌های پزشکی استان لرستان نیز آخرین وضعیت مصدومین انفجار یک واحد مسکونی در خرم‌آباد را تشریح کرد.

به گفته دکتر علی مهرزاد صفدری: در حادثه انفجار یک واحد مسکونی واقع در آبشار ۹ خرم آباد که ساعت ۸:۵۵ رخ داد متاسفانه ۱۲ نفر مصدوم شدند که ۳ نفر از آنها به صورت سر پایی مداوا شدند.

وی افزود: ۹ نفر دیگر مصدومین به بیمارستان عشایر خرم‌آباد انتقال داده شدند که حال دو نفر از آسیب دیدگان وخیم است.

وی گفت: براثر این انفجار دو واحد هم‌کف و طبقه اول بطور کامل تخریب و چنددستگاه مسکونی دیگر متاثر از موج انفجار دچار خسارت شدند. 

کشف ١ جسد و ٢ مصدوم زیر آوار توسط تیم آنست (سگهای زنده یاب)

مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان گفته : در محل انفجار منزل مسکونی در شهر خرم اباد دونفر مصدوم توسط سگ های زنده یاب پیدا و عملیات رهاسازی و انتقال آنان در حال  انجام است

صارم رضایی افزود : متاسفانه تا کنون یک نفر از ساکنین این منزل مسکونی جان خود را از دست داده  و ٩ نفر مصدوم نیز به مراکز درمانی انتقال داده شد ٣ نفر نیز مداوای سرپایی شدند.

ثبت دیدگاه