• ۰۷ / آذر ۱۳۹۹ / ۷:۳۶
 • شناسه خبر : 38917
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور:

اول فارس TV| کلیه ادارات و سازمانها تعطیل شدند

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در برنامه شبکه دو گفت: هفته آینده همه ادارات تعطیل هستند به جز عده ای که حضورشان با تشخیص بالاترین مقام دستگاه ضروری تشخیص داده شود.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: اصل بر این است که هفته آینده ادارات تعطیل هستند، مگر آن عده‌ای که حضورشان با تشخیص بالاترین مقام دستگاه، ضروری تشخیص داده شود.

به گزارش اول فارس جمشید انصاری در گفت‌وگوی ویژه خبری سیما با اشاره به محدودیت‌های کرونایی و تصمیمات دولت در این رابطه گفت: این تصمیمی است که در جلسه دیروز اتخاذ شد و آقای رئیس‌جمهور آن را ابلاغ کردند و من از همه از جمله همکاران خودم در دولت و دستگاه‌های اجرایی درخواست می‌کنم که این دستور را به طور جدی عملی کنند.

وی افزود: از مردم نیز درخواست می‌کنم که اگر کاری با ادارات دارند، این کار را یک یا دو هفته عقب بیاندازند و به خاطر سلامتی خود و جلوگیری از شیوع ویروس، از مراجعه به ادارات خودداری کنند.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور درباره بخش‌های سازمانی و کارمندانی که باید به تشخیص هر سازمان در محل کار حاضر شوند، اظهار کرد: این مسأله متناسب با شغل افراد در هر بخش است و شرایط هرکدام از دستگاه‌ها و خدمات آن‌ها است که این مسأله را تعیین می‌کند. به طور مثال در سازمان‌هایی مثل شهرداری یا اداره گاز، بخش‌های اداری باید تعطیل شوند و قاعدتاً کسانی که در بخش‌های ارائه خدمات کار می‌کنند، می‌توانند حاضر شوند.

عضو گروه خبری واتساپ اول فارس  شوید 

بیشتر بخوانید:

سازمان اداری و استخدامی: شنبه تعطیل نیست
جزئیات دورکاری کارمندان دولت از ۱۸ اردیبهشت
نحوه فعالیت اصناف و مشاغل گروه ۲ در استان فارس

ثبت دیدگاه

 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - آذر - ۱۳۹۹

  سلام. طرح خوبی در قطع زنجیره کرونا است ولیکن دستگاه قضایی در استان یزد به این دستور عمل نمی کند متاسفم!


  پاسخ

 • پدرام

  تاریخ : ۷ - آذر - ۱۳۹۹

  این حرفا چیه سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی باز هستش و با تمام نیرو در خدمت شما عزیزان چایی هم در خدمتیم


  پاسخ

 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - آذر - ۱۳۹۹

  سلام
  اتفاقا دقیقا اسم شرکت گاز رو آوردند
  ولی متاسفانه بنده می بینم حتی مامورین کنتور خوان اداره گاز که حضور آنها فعلا اصلا ضرورتی نداره ، هنوز سر کار هستند،حتی بنده پرسیدم هیچ خبری مبنی به تعطیلی موقت به آنها گفته نشده!!!!!
  کسی هست پیگیری کنه؟؟؟؟؟


  پاسخ

 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - آذر - ۱۳۹۹

  متاسفانه کسانی که تعطیل هستند به بانکها مراجعه میکنند و باعث شیوع کرونا هستند لطفا در این خصوص رسانه ها مکررا به مردم اعاام کنند که مشتریان از خدمات غیرحضوری استفاده کنند


  پاسخ

 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - آذر - ۱۳۹۹

  فرمودند واحدهایی که ضرورت داره و اسم شرکت گاز رو آوردند
  پس چرا هنوز شرکت گاز فارس بازه؟
  حتی کنتور خوان‌های اداره هم سر کار هستند
  یعنی ماموران گاز در این شرایط «ضرورت»داره سر کار باشند؟؟؟
  واقعا چراا!؟


  پاسخ

 • 777

  تاریخ : ۷ - آذر - ۱۳۹۹

  تا بانکها باز باشه هیچ تاثیری نداره حتی کل کشور تعطیل بشه


  پاسخ

 • سلامی

  تاریخ : ۷ - آذر - ۱۳۹۹

  دراین ایام که بیشتر ادارات و شرکتها تعطیل هستند اکثراً به بانک‌ها مراجعه وبه ازدحام دربانکها افزوده شده استدعا داریم اعلام کنید از مراجعه حضوری به بانک‌ها خوداری نموده واز سیستم الکترونیکی بانک ها استفاده کنید متشکرم


  پاسخ

 • اهورا

  تاریخ : ۷ - آذر - ۱۳۹۹

  چرا شرکت های خصوصی در زرقان تعطیل نمیشود چه جوری هزاران کارگر در حال کار در شرکت هستن شما می خواین از کرونا جلوگیری کنید


  پاسخ

 • پریسا ازصدرا

  تاریخ : ۸ - آذر - ۱۳۹۹

  اقا فرهنگ ما از ریشه خرابه اگر جایی رو تعطیل میکنین فکر جیب مردم هم باشین برین تورم رو بیارین پایین وگرنه برای کرونا هرکی خواست جونش بالا بیاد رعایت کنه


  پاسخ

 • ناشناس

  تاریخ : ۹ - آذر - ۱۳۹۹

  با سلام
  متاسفانه علیرغم اعلام محدودیت‌های مصوب درخصوص دورکاری کارمندان دولت در استان های با وضعیت قرمز، بخشنامه مزبور به دستگاه های اجرایی استان فارس ابلاغ نشده و کارمندان به صورت روال قبل مجبور به حضور در محل کار هستند.
  بعضا جلسات با نفرات بالاتر از ۱۵ نفر نیز برگزار می گردد


  پاسخ