• 26 / آبان 1401 / 16:09
  • شناسه خبر : 98079
  • منبع خبر: رکنا

اگر این مرد را دیدید پلیس را خبر کنید ؛ او قاتل فراری است +عکس

رئیس پلیس آگاهی پایتخت، از انتشار عکس مرد جوانی که یک زن سالخورده را به قتل رسانده و متواری شده است، خبرداد.

به گزارش اول فارس ، سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی ؛ رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، اظهار کرد: بهمن ماه سال ۱۴۰۰، رسیدگی به پرونده قتل یک زن سالخورده در خانه‌ خود واقع در ولنجک توسط تیمی زبده از کارآگاهان اداره ۱۰ پلیس آگاهی آغاز شد.

وی افزود: در تحقیقات میدانی کارآگاهان اداره ۱۰پلیس آگاهی مشخص شد، زن سالخورده که آثار کبودی روی گردنش مشهود بود توسط فردی ناشناس در اثر خفگی به قتل رسیده و طلاهایش به سرقت رفته است.

رئیس پلیس آگاهی تهران ادامه داد: کارآگاهان که در جریان تحقیقات متوجه شدند پرستار مقتول مردی جوان بوده و از زمان وقوع جنایت توسط خانواده‌اش مشاهده نشده است، به این موضوع مشکوک شدند و بررسی‌های کارآگاهی را کلید زدند‌.

این مقام انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان در گام نخست با بهره‌گیری از اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند قاتل زن سالخورده پرستار وی بوده که پس از ارتکاب این جنایت به مکانی نامعلوم متواری شده است.

سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی ادامه داد: با توجه به اینکه تحقیقات همچنان از سوی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ادامه دارد همچنین دستور بدون پوشش عکس متهم از سوی بازپرس شعبه ۱۱ دادسرای امورجنایی تهران جهت شناسایی از سوی شهروندان صادر شده است.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت خاطرنشان کرد: چنانچه شهروندان متهم فراری مذکور را شناسایی کردند موضوع را به اداره دهم پلیس آگاهی با شماره تماس ۵۱۰۵۵۵۱۰ اطلاع دهند.

بیشتر بخوانید:

راز قتل مسلحانه مرد بیگناه در یکی از کوچه های زرین دشت فارس
افشای راز کثیف زورگیران برای اغفال قربانیان در غرب شیراز
افشای راز عجیب ناپدید شدن پدر ۶۵ ساله در خانه باغ ویلایی

ثبت دیدگاه