• 14 / مهر 1401 / 19:54
  • شناسه خبر : 95913
تست هوش آزمون شناسایی زندانی تازه وارد:

اگر باهوشی زندانی تازه وارد را در ۶ ثانیه شناسایی کن!

آزمون شناسایی زندانی تازه وارد: معمای تصویری امروز از آن دسته معماها و سوالات هوش تصویری است که شما برای ارائه پاسخ به آن، یاید از تمام مهارت ها و توانائیهای شناختی خود استفاده کنید. برخی از معماها وسوالات هوش به نحوی طراحی می شوند که برای پاسخگویی شما نیازمند قوه تخیل و تحلیل قدرتمند هستید.

به این ترتیب این قبیل سوالات و بازی های فکری هلاوه بر اینکه می توانند مهارت های شناختی شما را محک بزنند، آزمونی دقیق و جذاب برای بررسی میزان قدرت تحلیل شماست. آزمون شناسایی زندانی تازه وارد مجله خبری چشمک از جمله همین آزمون هاست که بسیار چالش برانگیز است. شما باید به کمک نشانه ها و نیز درک و منطق خود آن را حل کنید. فقط فراموش نکنید که برای حل این آزمون تنها ۶ ثانیه فرصت دارید.

آزمون شناسایی زندانی تازه وارد

شما در آزمون شناسایی زندانی تازه وارد با تصویری از یک سلول زندان روبرو هستید. تعدادی زندانی در این سلول حضور دارند. هر کدام به کاری مشغول هستند. سوالی که در آزمون شناسایی زندانی تازه وارد مطرح می شود این است که چه کسی در میان این جمع تازه وارد زندان شده است؟ دلیل شما برای انتخاب شخص مورد نظرتان چیست؟

با آمادگی کامل تصویر زیر را نگاه کنید. تحلیل و منطق شما می تواند به حل این ازمون کمک کند. پس چشمان خود را ببندید. نفس عمیقی بکشید و سپس چشمان خود را باز کرده و به دقت زوایای تصویر را نگاه کنید.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی زندانی تازه وارد

احتمالا یافتن پاسخ آزمون شناسایی زندانی تازه وارد برای بسیاری از مخاطبان وب سایت چشمک آسان بوده است. انجام مستمر بازی های فکری باعث می شود که شما بدون آنکه متوجه شوید، متمرکزتر، دقیق تر و تیزبین تر شوید. اگر هم به تازگی جزو مخاطبان چشمک شده اید و تاکنون پاسخ مطمئنی پیدا نکرده اید، میتواند زمان بیشتری را برای تجزیه و تحلیل عکس سپری کنید.

.

.

.

.

.

کاملا مشخص است که زندانی های تازه وارد،حسرت آزادی را دارند. لذا کسی که نزدیک در ایستاده، تازه وارد است. او هنوز باور نکرده است که به زندان افتاده است. شاید هم خیال می کند که در خواب است.

اولین فرد از سمت چپ حضور در زندان را پذیرفته است. لذا تلاش می کند زندگی عادی خود را در زندان داشته باشد. ورزش می کند و به سلامت خود اهمیت می دهد. همچنین اولین فرد از سمت راست نیز گویا مدت زیادی است که در زندان بوده است. او نتوانسته این شرایط را بپذیرد، لذا به نظر می رسد که عقلش را از دست داده است. دومین فرد از سمت راست نیز، مضطرب به نظر می رسد و مشخص است که او نیز مدت زمان زیادی در زندان بوده است، یا حداقل اینکه زودتر از فرد کنار در زندان، وارد آن سلول شده است.

امیدوارم از آزمون شناسایی زندانی تازه وارد استفاده کرده باشید.

بیشتر بخوانید:

تغییرات آزمون سراسری(کنکور) سال ۱۴۰۲ اعلام شد
یکی از این ۸ جاده‌ را انتخاب کنید تا بفهمید چه شخصیتی دارید!
اگر فکر می کنی باهوشی ، رباینده کودک را در ۳ ثانیه شناسایی کن!

ثبت دیدگاه