• 17 / شهریور 1401 / 10:49
 • شناسه خبر : 94232

اگر مردی این ۱۴ ویژگی را دارد نباید با او ازدواج کنید

آشنایی برای مجردها این امکان را فراهم می کند تا از شرکای بالقوه خود بیشتر شناخت پیدا کنند. تعامل بیشتر زن و مرد با یک دیگر این امکان را می دهد که آگاهانه تر برای آینده زندگی خود تصمیم بگیرند. این موضوع زمانی بسیار مهم می شود که دو نفر تصمیم دارند وارد رابطه جدی برای ازدواج و تشکیل زندگی مشترک شوند.
اگر مردی این ۱۴ ویژگی را دارد نباید با او ازدواج کنید

در این میان از آنجایی که خانم ها عاطفی هستند و زود اعتماد می کنند، باید در فرایند شناخت مرد مورد نظرش بیشتر وقت بگذارند. اگر به‌عنوان یک خانم وقت نگذارید تا ویژگی‌های خاصی را که ممکن است مرد مورد نظر تان نشان می‌دهد، ارزیابی نکنید، در خطر تصمیم‌گیری اشتباه هستید. ازدواج یک رابطه طولانی مدت است به همین علت باید در انتخاب شریک عاطفی تان بسیار دقیق باشید. بنابراین در این مطلب از سری مطالب خانواده و زناشویی به ویژگی های مردان بد برای ازدواج ، می پردازیم. اگر مردی این ویژگی ۱۴ را دارد نباید با او ازدواج کنید . او در نهایت ناامید تان می کند.

از مردی با این ۱۴ ویژگی دوری کنید، او مناسب ازدواج نیست!

۱.مردی با وضعیت مالی ناپایدار

قبل از این که تصمیم بگیرید با هر مردی وارد رابطه جدی شوید، مهم است که از شرایط کلی مالی او آگاهی داشته باشید. زیرا مسائل مالی علت اصلی اختلافات در ازدواج ها و زندگی زناشویی است. آیا او اغلب بی کار است؟ یا به سادگی از کار کردن متنفر می شود؟ آیا او تعداد زیادی “اسباب سرگرمی” شخصی و چیزهای بیهوده را بدون توجه به عواقب آن خریداری می کند؟ آیا او عادت دارد هنگام رفتن به سینما، کنسرت یا زمانی که بیرون غذا می خورید از شما بخواهد که قبض را پرداخت کنید؟

این مساله بیشتر در مورد ازدواج با مردی است که می تواند مسئولیت های مالی را به درستی انجام دهد. شما باید با مردی ازدواج کنید که مسئولیت مالی دارد و می تواند پس انداز کند. بنابراین باید با مردی ازدواج کنید تا شغلی داشته باشد و از وضعیت مالی پایدار برخوردار باشد.

۲. ویژگی های مردان بد برای ازدواج ، مردی وابسته

مردی که مادرش را دوست دارد، بسیار دوست‌داشتنی و قابل احترام است. اما شما نمی‌خواهید با مردی ازدواج کنید که هنوز تلفن را قطع کرده و مادرش را می‌پرستد. مگر این که حاضر باشید مقایسه‌های مداوم شما با مادرش را تحمل کنید و “مادر من این کار را انجام نمی‌دهد.” ازدواج با چنین پسری مساوی است با ازدواج با مادر او نیز. برای چنین مردانی، مادرا شان هنوز بخش بزرگی از زندگی آنها را کنترل می کنند. آن ها عادت دارند با مادرشان مشورت کنند تا در مورد بسیاری از چیزهای زندگی از جمله تصمیمات شغلی و زندگی عاشقانه اش نظر دهند. چنین مردان وابسته به مادرشان به مراقبت عادت دارند و نه تنها از مادرش بلکه از سایر زنان زندگی خود نیز این انتظار را دارند.

۳-مرد غمگین و بدبین

بعضی از مردان  تقریبا از همه چیز اطرافشان ناراضی هستند. آنها به سختی می توانند خوبی های زندگی را ببینند و چنین فضای منفی در اطراف خود دارند. چنین افرادی همیشه چیزی برای شکایت پیدا می کنند، عادت دارند همیشه دیگران را سرزنش کنند. در بیشتر موارد، چنین افرادی مانند همیشه نیمه خالی لیوان را می بینند. زندگی با چنین مردانی واقعا دشوار است.

۴. مرد که همه چیز را به نفع خود می خواهد

مردانی هستند که به طور طبیعی خودخواه هستند و همه چیز را به نفع خود می خواهند. آنها عادت دارند اعمال، احساسات و رفتار دیگران را به نفع خود تفسیر کنند. وقتی مردی چنین تمایلاتی دارد و در حین قرار ملاقات از آنها استفاده می کند، شما با وجود این که به او إحساس خاصی دارید باید از او دوری کنید. زیرا چنین مردی همیشه از نظرات خود محافظت می کند و به طور کلی می خواهد شما را در آن جهت خاص بکشاند. در یک رابطه بلندمدت مانند ازدواج، چنین مردانی قابل تحمل نیستند. بهتر است از او دوری کنید.

۵. ویژگی های مردان بد برای ازدواج ، مرد متجاوز

سوء استفاده ها به شکل های مختلفی وجود دارد. اساساً به معنای مجبور کردن کسی به انجام هر کاری است که خلاف میل او باشد. مردانی که بد رفتار می کنند. به سختی می توانند خشم و عصبانیت خود را کنترل کنند و همیشه از نظر مزاجی به نقطه سوء استفاده نزدیک هستند، باید از آن ها دوری کنید. زیرا چنین مردانی عادت دارند از حد خود بگذرند و به هر خط قرمزی تجاوز کنند. آن ها لذت می برند که آزار روانی، جسمی، عاطفی، کلامی یا حتی اقتصادی به شریک زندگی شان بدهند. بنابراین نباید با یک مرد بد سرشت و متجاوز کنار بیایید. قطعا شما لیاقت شریک زندگی بهتری را دارید.

۶.مردی که اولویت اول او، کار است

یک مرد جاه طلب، پرتلاش و موفق در زندگی عالی است. با این حال، مردی که با کار و شغلش گره خورده و همیشه اولویت او کار است، مناسب ازدواج نیست. زیرا زمانی که یک مرد هدف اصلی خود را در زندگی حرفه ای کار می داند، مشکل بزرگی است. این به این دلیل است که تمایل رسیدن به اوج اغلب باعث می شود تا زمانی که به چنین اهدافی دست نیافته است، از نظر عاطفی در دسترس نباشد

. بنابراین، در حالی که ممکن است از امنیت مالی او برخوردار باشید، ممکن است از نظر جسمی و احساسی ناامید شوید. این بیشتر به دلیل عدم حضور عاطفی او در رابطه است. همچنین، چنین مردی به سختی شما یا رابطه را در اولویت زندگی خود قرار می دهد. به ندرت آنها کسانی هستند که بحث های مربوط به رابطه، برنامه ریزی برای آینده رابطه یا موارد مرتبط دیگر را آغاز می کنند.

۷.ویژگی های مردان بد برای ازدواج ، مرد خودشیفته

چنین مردانی احساس توهم به اهمیت خود و حس عمیقی برای تحسین دارند. اساساً، آنها معتقدند که برتر از دیگران هستند. نقاط ضعف آنها را نمی بینند و معمولاً به احساسات دیگران توجهی ندارند یا أصلا برای شان مهم نیست. همه چیز در زندگی یک مرد خودشیفته مربوط به او و فقط اوست. وضعیت او به دلیل احساسات اغلب ناپایدار او تشدید می شود. یک خودشیفته به طور کلی آماده است تا از هر ابزاری برای رسیدن به هر چیزی که می خواهد استفاده کند. تصور نادرست او از خودش اغلب باعث می شود که خود را برتر از دیگران نشان دهد.

حتی آن‌ها که شما را با تعارف و هدایا غافل گیر می کند، هدفشان این است که شما از آنها قدردانی کنید. یک مرد خودشیفته هیچ گونه حس همدلی با افراد دیگر را ندارد. در نتیجه، او به سختی قادر خواهد بود به نیازهای عاطفی یا فیزیکی شما آن طور که می خواهید رسیدگی کند. همه چیز مربوط به او است و بنابراین، بهتر است از چنین مردی دوری کنید.

۸.مرد خسیس و خودخواه

برخی از مردان اغلب فکر می کنند که جهان حول آنها می چرخد. چنین مردانی اغلب بسیار خسیس و خودخواه هستند. حتی اگر دارایی های مادی بیش از حد داشته باشند. پیوند ازدواج در مورد دو نفر است که زندگی خود را به هر شکل ممکن با هم تقسیم می کنند. مردی که به سادگی بهترین ها را برای خودش می خواهد بدون این که حتی افراد نزدیک زندگی اش را در نظر بگیرد، انتخاب بدی است. زندگی با چنین مردی تا آخر عمر چیزی است که باید فقط حول تصمیمات او بچرخید.

۹.مرد بازیگر

تا زمانی که شما جذاب‌ترین فردی باشید که می‌شناسند، دور شما می چرخد. چنین مردانی به سختی راضی می شوند و همیشه منتظر هیجان جدید بعدی هستند. چیزهایی تکراری را دوست ندارند. نگرش کلی او نسبت به رابطه شما اغلب باعث می شود که خودتان را در مرحله دوم حدس بزنید. شما تا حد زیادی گیج شده اید. زیرا به سختی برنامه ریزی می کنید در مورد آینده رابطه با هم صحبت کنید. چنین مردی بسیار زبان باز است. او زمانی که از شما خسته می شود به راحتی سراغ معشوقه های جدید می رود. به همین علت چنین مردی برای ازدواج مناسب نیست. زیرا او نمی تواند در زندگی مشترک تعهدی نسبت به شما داشته باشد.

۱۰. مردی کنترل گر

این نوع مرد همیشه می خواهد همه چیز را در رابطه به شما دیکته کند. او همیشه می خواهد کنترل همه چیز را در اختیار داشته باشد. مثل این است که او از شما می خواهد که هیچ ایده ای در مورد زندگی نداشته باشید. هیچ حرفی در آن نداشته باشید، اما شما با هر چیزی که او می گوید موافقت کنید. آیا او همیشه از شما می‌خواهد که آنچه را که می‌خواهد بپوشید، با دوستانش بچرخید و همیشه فیلم‌هایی را که بیشتر دوست دارد ببینید؟ آیا او عادت دارد که بخواهد تلفن همراه شما را چک کند تا ببیند شما در حال انجام چه کاری هستید؟

با گذشت زمان، چنین تمایلات کنترلی اغلب می تواند از نظر احساسی و جسمی ترسناک و حتی آزاردهنده شود. شما نه تنها باید مراقب چنین مردی باشید، بلکه باید راه خود را برای خروج از چنین رابطه ای یک طرفه بیابید.

۱۱. ویژگی های مردان بد برای ازدواج ، مرد خیانتکار

اگر هنوز ازدواج نکرده‌اید و او بارها و بارها به شما خیانت می‌کند، وقتی ازدواج کردید چه انتظار دیگری دارید؟ این که او ناگهان تغییر می کند زیرا با بهترین فرد دنیا ازدواج کرده است؟ شما باید به سرعت از چنین رویاهای خیالی بیدار شوید.

اگرچه بسیار کلیشه ای به نظر می رسد. اما این جمله که یک خیانت کار همیشه یک خیانت کار خواهد بود، اغلب برای بسیاری از افراد خیانت کار صادق است. به زبان ساده، یک متقلب به سختی تغییر می کند و شما در تنهایی بهتر از بودن با چنین مردی هستید.

۱۲. مردی که از تعهد هراس دارد

آیا مردی که می شناسید در تعهد به چیزی مشکل دارد؟ مردی که با تعهد مشکل دارد، هرگز انتظار ندارد که یک رابطه از مرحله آشنایی گاه به گاه تکامل یابد. او اغلب از صحبت کردن در مورد چیزهایی مانند احساسات  خودخجالتی است. وقتی مردی چنین مشکلاتی دارد، تلاش برای وادار کردن او به ازدواج واقعاً بی معنی است. اگر واقعاً خواهان یک رابطه عاشقانه طولانی مدت هستید، بهتر است از مردی با این ویژگی دوری کنید.

۱۳.مرد دروغ گو

روابط طولانی مدت موفق تا حد زیادی به دلیل اعتماد مشترک بین زوج ها باقی می مانند. بدون عنصر اعتماد بین شما و شریک زندگی تان، نه تنها احساس ناامنی خواهید کرد، بلکه عملاً هیچ شانسی برای بقای رابطه شما وجود ندارد.

در حالی که درجات مختلفی از دروغ وجود دارد، اما مواردی وجود دارند که می توانند برای یک رابطه بسیار مضر باشند. اگر مرد شما دروغ گو است و هیچ صداقتی نسبت به شما ندارد لازم است در مورد رابطه خود تجدید نظر کنید. شما باید از چنین مردی در زندگی خود دوری کنید و حتی از او جدا شوید زیرا نمی توانید هر بار با دروغ های او کنار بیایید.

۱۴.ویژگی های مردان بد برای ازدواج ، مرد بی خیال

به همین ترتیب، یک زن به مردی نیاز دارد که نه تنها مایل باشد و بتواند از او محافظت کند، بلکه آماده باشد تا از او در برابر تمام دنیا دفاع کند. شما مطمئناً یک مرد بی اعصاب نمی خواهید که نتواند از شما حمایت کند، حتی اگر به خانواده اش مربوط باشد.مردی که شما شایسته آن هستید کسی است که بتواند تصمیمات مسئولانه ای را برای رابطه اتخاذ کند. او همچنین باید کسی باشد که جرات حمایت از شما را حتی در بدترین شرایط داشته باشد.

سخن آخر

 شما نمی توانید مردی را تغییر دهید

مهمترین چیزی که در این مطلب باید درک کنید این است که شما نمی توانید هیچ مردی را تغییر دهید. باور نکنید که با گذشت زمان می توانید با  راهنمایی و تلاش مردی را تغییر دهید و او را تبدیل به مرد دلخواه تان کنید. به سادگی تغییر مرد مورد نظر خود را فراموش کنید. بهتر است به دنبال چیزی باشید که ممکن است، تا این که برای غیرممکن ها تلاش کنید. بنابراین، بهتر است از درگیر شدن با یک مرد خودشیفته و خود بزرگ بین اجتناب کنید و خودتان را نجات دهید. با این حال، معمولاً تشخیص علائم و ویژگی های منفی در اوایل یک رابطه دشوار است. اکثر مردم، از جمله شما، عموماً بهترین رفتار و ویژگی های خود را در اوایل رابطه نشان می دهید. به همین دلیل است که اغلب پیشنهاد می شود که باید حداقل شش ماه برای شناخت یک مرد وقت بگذارید. این مدت باید حداقل دوره آشنایی قبل از هر تصمیم جدی تعهدی مانند نامزدی یا ازدواج باشد.

فال حافظ امروز ۳۰ مهر با تفسیر دقیق و زیبا

نظر شما چیست؟ آیا همسرتان این ویژگی ها را دارد؟

بیشتر بخوانید:

۱۵ ویژگی مردان که باعث عشق دیوانه وار زنان می شود
ازدواج با مردی که طلاق گرفته خوب است یا بد؟ / نکات مثبت ومنفی ازدواج با مردان مطلقه
خانم ها بخوانند|مردی با این ۱۸ ویژگی را از دست ندهید

ثبت دیدگاه

 • afraz

  تاریخ : ۱۷ - شهریور - ۱۴۰۱

  ما بخایم به این توصیه های شما گوش کنیم ک ب چوخ میریم، این متنم معلومه از ذهن یه خانوم مریض اومده بیرون


 • ناهید و دوستان

  تاریخ : ۱۷ - شهریور - ۱۴۰۱

  یه دفعه بگو هیچ مردی واسه ازدواج مناسب نیست خودتو راحت کن !


 • علی

  تاریخ : ۱۷ - شهریور - ۱۴۰۱

  همه ما مردها نصف این علامتها را داریم اصلا این چیزهایی که نوشتی خصلتهای انسانی هست و داشتنش طبیعیه،مثلا شما تا الان یه سگ خسیس یا خروس بدبین یا گوسفند مغرور یا گاو خودشیخته دیدی؟نه ندیدی پس اینا ویژگیهای انسانی هست


 • امید

  تاریخ : ۱۷ - شهریور - ۱۴۰۱

  بورو با ربات ازدواج کن


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۷ - شهریور - ۱۴۰۱

  بیت و بلال برا خودت ننویس مشکلات فراوونه و هرمردی به اندازه خودش تو این دوره زمونه مشکلات کافی داره قرار نیست همه ی این چیزارو رو سر بنده خدا خراب کنی از کجا معلومه شاید از اونی که ادعای خوب بودن رو در میاره زندگیش بهتر باشه


 • یه کُری زه ایل لر

  تاریخ : ۱۷ - شهریور - ۱۴۰۱

  بیت و بلال برا خودت ننویس مشکلات فراوونه و هرمردی به اندازه خودش تو این دوره زمونه مشکلات کافی داره قرار نیست همه ی این چیزارو رو سر بنده خدا خراب کنی از کجا معلومه شاید از اونی که ادعای خوب بودن رو در میاره زندگیش بهتر باشه


 • محمد

  تاریخ : ۱۷ - شهریور - ۱۴۰۱

  سخن آخر هیچ مردی تمام این شرایط را ندارد


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۷ - شهریور - ۱۴۰۱

  شوهر من همه ی این ویژگی‌ها ی منفی را داره ،بعلاوه صد ویژگی منفی دیگه ولی بخاطر بچه ام نمی‌دونم چکار کنم.


 • هیچکس

  تاریخ : ۱۷ - شهریور - ۱۴۰۱

  شما اول برو شوهر پیدا بکنید توی این کم بود ازدواج دائمی برای ازدواج بعد بیاید ایرادهای بنی اسرائیلی بگیرید ۱۰ ده فرمان مندرآوردی از خودتون صادر کنید در ضمن اگه شوهر پیدا کردید که واقعاً قصد نیست ازدواج دائمی داره بجای دو دستی هشت دستی بهش بچسبید تا از دستتون در نرود بجای ایرادهای بنی اسرائیلی بروید طریق صبر حلم ایمان و قناعت را بیاموزید تا در کنار شوهرتون خوشبخت زندگی طولانی کنید . افتااااااااااااااااااااااااد حالا برو دو تا روشن شی التماس تفکر خردمندانه عادلانه خداپسندانه 🌴😔🤔🌴🙏🌴.


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۷ - شهریور - ۱۴۰۱

  شماهرچی میگیدازمردپ زن چی…
  اینم بگیدتمام رفتارهای مردبستگی به رفتارزن داره…


 • من

  تاریخ : ۱۷ - شهریور - ۱۴۰۱

  .. چکار کنیم بس ازدواج نکن


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۱

  مال من همشو داره لامصب


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۱

  مرد منم همه رو داره ولی تحملش کردم به امید روزی که دیگه نباشدش…😔


 • مهرداد

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۱

  نه اینکه داریم تو یه کشوری زندگی می‌کنیم که همه کارامون ایده آل هست.الان همه مشکلات حل شده و فقط انتخاب شوهرهست مشکلمون!؟ اینایی که شما شمردی خیلی خوبه ولی از زنان ایده آل هم بگو…به نظر من اگر چنین مردی باشه نیاز به ازدواج نداره اصلا.چون کامل کامل هست.مگر نه اینکه انسان ازدواج میکنه که در طول زندگی کامل بشه.


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۱

  من سال ۱۳۶۳ ازدواج کردم همسرم بیشتر این صفات بد را دارد وما هنوز هم با هم زندگی می کنیم نه اینکه خوشحال باشم نه فقط به خاطر بچه هام واقعا نمی توانی هیچ شخصی را عوض کنید یا تغییر دهید به نظر من به مرور زمان پر رو تر و بدتر میشود


 • Mm

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۱

  سلام اگر می شود عکس و مطالبی که در سایت می گذارید از لحاظ إنسانی و اسلامی رعایت شده باشد مثلا حجاب و …


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۱

  عزیز جان تا با یه نفر زیر سقف نری ۸۰ درصد خصایص خوب و بدشو را نمی تونی بفهمی . البته زن و یا مردشم فرقی نداره.


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۱

  عزیز جان تا با یه نفر زیر سقف نری ۸۰ درصد خصایص خوب و بدشو را نمی تونی بفهمی . البته زن و یا مردشم فرقی نداره.


 • سیامک

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۱

  هه،پس همه دخترابایدیه دبه سرکه بخرن وخودشون روترشی بندازن، آخه این اراجیف چیه


 • رضا

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۱

  ماهیت و اصل رفتار چه مرد و چه زن در طول زندگی مشترک و زیر یک سقف بودن مشخص میشود و زمان بر است، شما شرایط طلاق را آسان کن که نه زن برده بشود ، نه مرد بخاطر مهریه زندانی ؟؟


 • امیر

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۱

  خلاصش کن پس با هیچکس ازدواج نباید کرد


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۱

  شما خودت همه این صفات داری انسان


 • سی

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۱

  زن خانه زنی است که با مشکلات بجنگد زندگی را به ته آخر برساند مثال مورچه بار از بدن خود بزرگتر بر میدارد هزار بار از دهنش میفتد دو باره بر میدارد تا به مقصد برساند


 • روزگار تلخ

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۱

  عجب مزخرفاتی تحویل ملت میدید …..آخه این اراجیف چیه که پخش میکنید ؟؟؟اگه قرارباشه با این مزخرفات هیچ دختری ازدواج نکنه همه که بی زن و بی شوهر میشن ..‌‌چون اکثر آقایون ایرانی یه همچین خصلتهایی رو دارند بجای اینهمه مطلب یه دفعه بگو خانمها ازدواج نکنید خیال خودتو راحت کن ….معلومه خودت یه آدم خودخواه و عقده ای هستی که به زندگی با این طرز تفکر نگاه میکنی….تا زن و مرد زیر یه سقف نروند نمیشه از خصوصیات اخلاقیش باخبر شد ….این اراجیف نه تنها کمکی به ازدواج نمیکنه بلکه باعث از هم پاشیده شدن خانواده ها هم میشه…‌‌


 • رز

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۱

  بگو کلا ازدواج نکنید ، خیال خودتو راحت کن …

  هر آدم حداقل چند مورد ازین موارد رو داره…

  به جای اینکه ایرادات رو بزرگ کنی بیا راهکار به مردم نشون بده 😎


 • رزیتا

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۱

  بگو کلا ازدواج نکنید ، خیال خودتو راحت کن …
  هر آدم حداقل چند مورد ازین موارد رو داره…

  به جای اینکه ایرادات رو بزرگ کنی بیا راهکار به مردم نشون بده 😎


 • سحر

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۱

  شما یه کاری کردین که دیگه هیچ کسی نتونه ازدواج کنه . بیخیال بابا . هیچ انسانی تکمیل نیست .


 • عباس

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۱

  سلام
  منم مرد هستم ویژگی‌هایی که گفته درست گفته اما نبایست در رفتار وشخصیت فرد غالب باشد وگرنه اینها اکثرا امیال درونی ما که خداوند آن را آفریده هستند این ماییم که بایستی این اسب های سرکش را مهار کنیم که فرد دیگر و آینده خودمان آسیب نبیند


 • عباس

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۱

  سلام
  منم مرد هستم ویژگی‌هایی که گفته درست گفته اما نبایست در رفتار وشخصیت فرد غالب باشد وگرنه اینها اکثرا امیال درونی ما که خداوند آن را آفریده هستند این ماییم که بایستی این اسب های سرکش را مهار کنیم که فرد دیگر و آینده خودمان آسیب نبیند
  ….


 • آمنه

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۱

  شوهر من همه ی این خصلت ها رو داره پس اشتباه کردم بعد بیست و چهار سال زندگی باهاش الان چکاره کنم ؟؟؟؟؟


 • ممد

  تاریخ : ۲۳ - شهریور - ۱۴۰۱

  خخخ عجب خداوکیلی اینا هستن این مملکت فلج کردن هیچ انسانی کامل نیست چه زن چه مرد شرایط ازدواج رو آسون کنید تورم رو پایین بیارید خاک تو سرتون


 • مانا

  تاریخ : ۲۳ - شهریور - ۱۴۰۱

  مامان های ما با مردایی ازدواج کردن که اکثر این خصوصیاتو داشت اما باهاشون ساختن. امروزیا دنبال بهانه اند برای نساختن. طلاق گرفتن.

  خدایی باید ساخت. همه آدما عیب و ایراد دارن.
  حتی اگر خیلی خورد بشیم خود خمینی که رهبر بوده ی نقطه ضفایی داشته که توی مستند ایران گفته شد اما‌همه عاشق امام‌خمینی بودن. حرف از ساختنه


 • سیدحسین مظلوم

  تاریخ : ۲۳ - شهریور - ۱۴۰۱

  به نظرم این فردی که مقاله رو نوشته یا خانم هست و یا خنثی وگرنه در خودشیفتگی و دروغ گویی هماوردی ندارد حتی خداوند عالم هم این چنین قوانینی تعیین نمی کند ولی این فرد از خداوند هم بیشتر برای تربیت بندگان خدا اصرار دارد


 • جنوبی

  تاریخ : ۲۴ - شهریور - ۱۴۰۱

  این خصایل اخلاقی در وجود همه نوع بشر هست،راهکار باید داد برای وصل نه نخوت پراکنی کرد برای فصل.بجای حملات یکطرفه بگو آن خانم هم وظایفی دارد تا در خانه که خانه خودش هست عزیز شود.گاهی با روی خوش نشان دادن یک خانم تمام خلقیات بد یک مرد در لحظه پر می کشد.زنان هستند که نگه دارنده یک زندگی دوست داشتنی و بادوام هستند.صبر،قناعت و متانت کلیددوام وبقاء زندگی ماست.همگی مردمان سرزمینم ایران سرفراز موفق و موید و سالم باشید


 • عباس

  تاریخ : ۲۴ - شهریور - ۱۴۰۱

  بفرما از کجا بدونن بعدم نیست بگو ازدواج نکنین و خلاص


 • عباس

  تاریخ : ۲۴ - شهریور - ۱۴۰۱

  خانما از ازدواج می‌ترسانند با چرت نوشتن


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۴ - شهریور - ۱۴۰۱

  واقعا حرف حساب زده من همسرم چند تا از این خصلت ها رو داره واقعا زندگی باهاش مشکل هست ولی چاره ای نیست به خاطر بچه زندگی میکنم واقعا آدم مجرد بمونه بهتر از این هست گیر چنین افرادی بیفته چون گاهی روز ی ده بار آرزوی مرگت رو میکنی پس مجردی خیلی بهتر از زندگی با چنین افرادی هست


 • منیره

  تاریخ : ۲۴ - شهریور - ۱۴۰۱

  واقعا حرف حساب زده من همسرم چند تا از این خصلت ها رو داره واقعا زندگی باهاش مشکل هست ولی چاره ای نیست به خاطر بچه زندگی میکنم واقعا آدم مجرد بمونه بهتر از این هست گیر چنین افرادی بیفته چون گاهی روز ی ده بار آرزوی مرگت رو میکنی پس مجردی خیلی بهتر از زندگی با چنین افرادی هست


 • فری

  تاریخ : ۲۵ - شهریور - ۱۴۰۱

  شما اقتصاد مملکت رو درست کنید همه مردها خوش اخلاق دست و دلواز مسیولیت پذیر ووو میشن