• ۲۶ / خرداد ۱۴۰۰ / ۱۶:۳۷
  • شناسه خبر : 57460

این خوراکی را هرگز با سیب زمینی نخورید

خوردن این خوراکی در ترکیب با سیب زمینی ممنوع!برای خانم‌ها به دلیل وجود فیبر بسیار، خوردن سیب زمینی مفید است که به حفظ زیبایی و جوانی کمک می‌کند.

سیب زمینی یکی از محبوب‌ترین و سالم‌ترین غذا‌هاست، اما گاهی اوقات ترکیب آن با خوراکی‌های دیگر منجر به مشکلات معده می شود.

به گزارش اول فارس، سیب زمینی سرشار از نشاسته و پروتئین است که باعث بهبود هضم غذا می‌شود. این ماده نشاسته‌ای از خانواده گل شبدر همچنین در جلوگیری از فشار خون بالا کمک می‌کند، زیرا حاوی پتاسیم است و به دفع سموم از بدن کمک می‌کند.
مفیدترین روش پختن سیب زمینی
برای خانم‌ها به دلیل وجود فیبر بسیار، خوردن سیب زمینی مفید است که به حفظ زیبایی و جوانی کمک می‌کند.
با این وجود و با خواص مفید آن، سیب زمینی سرخ شده هرگز نباید با گوجه فرنگی ترکیب شود. این امر می‌تواند جذب مواد مغذی را برای بدن دشوارتر کند و همچنین ناراحتی‌های گوارشی را تحریک کند.
پیش از این، متخصص غدد النا گوبکینا متخصص تغذیه در روسیه گفت که بدون آسیب رساندن به سلامتی، شما می‌توانید ۲۰۰-۳۰۰ گرم سیب زمینی دو بار در هفته بخورید، و دکتر الکساندر میاسنیکوف توصیه نمی‌کند پوست سیب زمینی را بگیرید، زیرا حاوی مواد مغذی است.
مهم‌ترین ماده اصلی موجود در سیب زمینی نشاسته است که معمولاً ۹ تا ۲۵ درصد آن را تشکیل می‌دهد. با این حال طبق تحقیقات پزشکان بهتر است که سیب زمینی سرخ کرده کمتر مصرف کنید، و آن را با گوجه مصرف ننمایید.منبع: اسپوتنیک

بیشتر بخوانید:

این زباله‌ خوش‌طعم و جادویی را دور نریزید
این خوراکی‌ها را نباید در یخچال نگه داشت
فست فود ایرانی | طرز تهیه خوراک جگر مرغ خوشمزه با سیب‌زمینی

ثبت دیدگاه