• ۲۶ / تیر ۱۴۰۰ / ۱۵:۳۹
  • شناسه خبر : 61125

این دختر شیرازی مادرش را نقره داغ کرد+جزئیات

رئیس پلیس فتا استان فارس از کشف یک پرونده برداشت غیر‌مجاز از حساب بانکی مادر توسط دختر نوجوانش خبر داد.

به گزارش اول فارس، سرهنگ “حشمت سلیمانی”با اعلام این خبر اظهار داشت: با مراجعه خانمی ۳۷ ساله به پلیس فتا مبنی بر اینکه مدتی است در چند مرحله از حساب وی مبلغ ۵۰ میلیون ریال توسط شخصی ناشناس برداشت شده است که رسیدگی به این موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: با بررسی‌های به عمل‌ آمده در روند رسیدگی به پرونده اقدامات لازم توسط کارشناسان پلیس ‌فتا برای ردیابی وجوه برداشت شده صورت پذیرفت که مشخص شد تمامی مبالغ صرف خرید اکانت‌های بازی‌ آنلاین شده است.

رئیس پلیس فتا استان فارس افزود: کارشناسان با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند متهم ۱۴ ساله که دختر شاکی بود را شناسایی و آن را به پلیس فتا انتقال دهند.

سرهنگ “سلیمانی” با توجه به اینکه پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا ارجاع داده شد، خاطر نشان کرد: والدین نظارت بیشتری در خصوص عملکرد فرزندان خود در فضای مجازی داشته باشند و شهروندان می‌توانند در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای ‌مجازی یا پیام‌رسان‌های‌‌ موبایلی موضوع را از طریق سایت پلیس‌ فتا به آدرسwww.cyberpolice.ir (بخش ارتباطات مردمی) و یا با شماره تماس ۰۹۶۳۸۰ گزارش کنند.

بیشتر بخوانید:

کارگردان و بازیگر باسابقه تئاتر استان فارس درگذشت
آخرین وضعیت موجودی آب در سدهای استان فارس
در خواست دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر فارس برای بازشدن فضای مطالبه‌گری از رفتار مسئولان

ثبت دیدگاه