• 25 / آذر 1401 / 6:40
  • شناسه خبر : 99903

این مامور قلابی را شناسایی کنید+عکس

پلیس آگاهی البرز با انتشار تصویر فردی که اقدام به زورگیری تحت عنوان مامور امنیتی از شهروندان می کرد از شهروندان خواست تا چنانچه افرادی که توسط این شخص مورد سرقت قرار گرفته اند، برای پیگیری پرونده خود به اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی این استان مراجعه کنند.

به گزارش اول فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد نادربیگی اظهارداشت: در پی دستگیری یک سارق مامور نما در شهرستان فردیس، بررسی موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با سرقت قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های تکمیلی مشخص شد که متهم با معرفی خود به عنوان مامور انتظامی امنیتی در مناطق خلوت و کم تردد به سوژه های خود نزدیک شده و با تهدید آنها اقدام به دریافت گوشی موبایل و وجه نقد کرده و متواری می شد.

نادربیگی با بیان اینکه متهم تاکنون به ۳۰ فقره سرقت تحت عنوان مامور اعتراف کرده و تاکنون ۱۳ نفر از مالباختگان شناسایی شده اند، خاطرنشان کرد: با دستور دادیار شعبه ۲۳ دادسرای عمومی و انقلاب شهر کرج تصویر بدون پوشش این متهم در رسانه‌ها منتشر می‌شود تا چنانچه افرادی که با این شیوه توسط این شخص مورد سرقت قرار گرفته اند برای پیگیری پرونده خود به پلیس آگاهی استان البرز واقع در میدان طالقانی- بلوار تعاون- ساختمان پلیس آگاهی– اداره مبارزه با سرقت مراجعه کنند.

فال حافظ امروز ۲۶ آذر با تفسیر دقیق و زیبا

بیشتر بخوانید:

خودرو خود را روزی ۵ میلیون تومان هم کرایه ندهید !
جزئیات جالبی از گیر افتادن سارق بدشانس در یکی از شهرهای فارس
دزد مغازه های بازار شیراز دستگیر شد

ثبت دیدگاه