• ۱۹ / دی ۱۳۹۹ / ۱۰:۳۸
  • شناسه خبر : 42329

بازارگردانی صنایع شیمیایی فارس و توسعه مولد نیروگاهی جهرم در بورس اوراق بهادار

 عملیات بازارگردانی شرکت صنایع شیمیایی فارس در بورس اوراق بهادار و شرکت توسعه مولد نیروگاهی جهرم به روش مبتنی بر حراج در فرابورس ایران آغاز شد.

 عملیات بازارگردانی شرکت صنایع شیمیایی فارس در بورس اوراق بهادار آغاز شد.

به گزارش گروه بازار اول فارس ، شرکت بورس تهران از آغاز عملیات بازارگردانی شرکت صنایع شیمیایی فارس با نماد معاملاتی “شفارس” خبر داد.این در حالی است که عملیات بازارگردانی شرکت توسعه مولد نیروگاهی جهرم به روش مبتنی بر حراج در فرابورس ایران از روز شنبه(۲۰ دیماه) آغاز می‌شود.

شایان ذکر است در حالی از ۱۰ مهرماه امسال تمامی شرکت‌های بورسی و تا ۱۵ مهر شرکت‌های حاضر در فرابورس ملزم به معرفی بازارگردان شدند که به گفته مدیر نظارت بر ناشران بورس، همه ناشران پذیرفته شده در بورس موظفند برای انعقاد قرارداد بازارگردانی و معرفی بازارگردان به بورس اوراق بهادار تهران یا فرابورس ایران اقدام کنند.

بر این اساس در صورت اجرا نکردن این ابلاغیه، ناشران متخلف محسوب و جرایم برای آنان در نظر گرفته می‌شود که این جرایم و ضمانت اجرایی شامل تذکر، اخطار، محدودیت موقت یا دائم در دسترسی به سامانه معاملات، تعلیق یا لغو مجوزهای صادره توسط سازمان، محرومیت دریافت خدمات از ارکان بازار سرمایه برای مدت معین، جریمه نقدی، محرومیت از تصدی در هیئت مدیره اشخاص تحت نظارت، سلب صلاحیت و لغو پذیرش می‌شود.

بیشتر بخوانید:

خبر فوری: تا ساعت ۲ بامداد رای گیری ادامه دارد/درب شعب بسته نمی شود
راز جنایت یک مرد در تنگاب ممسنی برملاء شد+جزئیات
آگهی مزایده خودرویی واقلام فرسوده پلیس فارس

ثبت دیدگاه