• 02 / آبان 1397 / 6:10
  • شناسه خبر : 1220

بازداشت شرور میلیاردر و نوچه‌هایش

شرور میلیاردر و نوچه‌هایش، هانی کرده و شرور قاچاق‌فروش از متهمانی بودند که مأموران پلیس امنیت در جریان طرح بازداشت اشرار آن‌ها را دستگیر کرده بودند.یکی از متهمان که مرد ۴۰ ساله‌ای به نام فریبرز و مرد پولداری است و خانه ویلایی بزرگی در خیابان فرشته دارد، به خاطر شرارت‌های زیادی که مرتکب شده بود تحت تعقیب مأموران پلیس قرار گرفت و چند روز قبل همراه تعدادی از نوچه‌هایش در مرز بازرگان هنگام فرار به کشور ترکیه از سوی مأموران شناسایی و بازداشت شدند.
فریبرز ۱۵ سابقه کیفری در پرونده‌اش ثبت شده است و در پوشش نمایشگاه خودرو‌های لوکس در شمال تهران همراه نوچه‌هایش موادمخدر خرید‌و‌فروش می‌کرده است. این متهم لاکچری، در سال ۹۰ یکی از دوستانش را به خاطر اختلاف حساب به قتل رسانده بود که بررسی‌ها حکایت از این داشت، اختلاف قاتل و مقتول به خاطر خرید‌و‌فروش موادمخدر بوده که متهم پس از حادثه با پرداخت مقدار زیادی پول از خانواده مقتول رضایت می‌گیرد.
بررسی سوابق متهم نشان می‌دهد، فریبرز تعداد زیادی نوچه دارد که از طریق آن‌ها قاچاق فروشی می‌کرده و همچنین با هرکسی که اختلاف داشته انتقام‌گیری سختی انجام می‌داده است. به طوری که از ۳۰۰ مشتری یا رقیبی که با آن‌ها مشکل پیدا می‌کرده با اجیرکردن نوچه‌هایش انتقام می‌گرفته و در اکثر انتقام‌گیری‌ها از اسلحه گرم استفاده می‌کرده است. این متهم که دو خودروی گرانقیمت پورشه و بنز اس ال سی ۵۰۰ دارد، چندی قبل همسرش را طلاق می‌دهد و با یکی از مانکن‌های معروف و شاخ اینستاگرامی که بیش از ۳۰۰ هزار فالور دارد به عنوان نامزد ارتباط می‌گیرد.
متهم در آخرین انتقام گیری از یکی از مشتریانش که به او موادمخدر فروخته بود، تحت تعقیب مأموران قرار گرفت. وی چندی قبل همراه تعدادی از نوچه‌هایش به مغازه آبمیوه‌فروشی در حوالی ستارخان می‌رود و پس از ضرب و جرح صاحب آن و شاگردانش، تمامی وسایل مغازه را تخریب می‌کند و در پایان با شلیک اسلحه کمری به تابلوی گرانقیمت مغازه آبمیوه‌فروشی نشان یادگاری می‌گذارد و بدین شیوه برای دیگر رقیبانش خط‌و‌نشان می‌کشد. وی پس از این حادثه تحت تعقیب مأموران پلیس پایتخت قرار می‌گیرد تا اینکه در نهایت چندروز قبل در مرز بازرگان و هنگام فرار به کشور ترکیه گرفتار مأموران می‌شود.
دستگیری هانی کرده
یکی دیگر از متهمان دستگیر شده در این طرح، فردی معروف به هانی کرده است. وی که کرکری‌هایش در اینستاگرام زبانزد مردم است مدتی قبل به خاطر درگیری و کری‌خواندن در شبکه اجتماعی اینستاگرام تحت تعقیب مأموران قرار گرفت و بازداشت شد.
شرور قاچاق فروش
متهم دیگری که مرد جوانی، اهل شهرستان ورامین است، قاچاقچی و شرور معروفی است که با جاسازی موادمخدر در لاستیک زاپاس خودرو، سپر و صندوق عقب خودرو اقدام به جابه‌جایی موادمخدر می‌کرده است. وی همچنین در تولید موادمخدر شیشه در آشپزخانه‌های خانگی فعالیت داشته و در پرونده‌اش درگیری و شرارت‌های زیادی دیده می‌شود.
ارتقا به درجه یک
پسر جوان دیگری که به عنوان شرور در طرح دستگیری، بازداشت شده بود مدعی بود تا مدتی قبل به عنوان شرور درجه دو مطرح بوده، اما مدتی است به شرور درجه یک ارتقا یافته است. وی مدتی قبل به خاطر شرارت‌های زیاد از سوی مأموران پلیس تحت تعقیب قرار گرفت و در نهایت بازداشت شد. وی هنگام بازجویی در کلانتری لیوان شیشه‌ای را به طرف رئیس کلانتری پرتاب می‌کند و به مأموران پلیس نشان می‌دهد شرور واقعی است.

بیشتر بخوانید:

تعطیلی ادارات دولتی استان فارس در روزهای پنجشنبه تا پایان سال ۱۴۰۱
شرایط دریافت وام ضروری قرض الحسنه تومانی بازنشستگان تأمین اجتماعی
شرایط استخدام افسر پیمانی و کارمند علمی و تجربی پیمانی نیروی هوایی ارتش

ثبت دیدگاه