• 15 / اسفند 1400 / 12:43
  • شناسه خبر : 77027

بازگرداندن جواهرات گمشده در آتش سوزی به صاحبش توسط آتش نشان شیرازی

آتش‌نشان جوان هنگام بازگشت از ماموریت، هفت سکه و مقداری طلا را که در حادثه آتش سوزی منزل در حین پاکسازی و عملیات لکه گیری در میان ضایعات به جا مانده پیدا کرد به صاحبش بازگرداند.

به گزارش اول فارس، این آتش‌نشان جوان که محمد ابراهیمی نام دارد و در ایستگاه شماره ۵ آتش‌نشانی شیراز خدمت می‌کند، چند روز قبل در عملیات آتش سوزی منزل مسکونی واقع در خیابان باهنر جنوبی، پس از انجام ماموریت و در حین پاکسازی و ایمن سازی لوازم سوخته منزل با تعداد ۷ سکه و مقداری طلا مواجه می شود که سریعا آن را در اختیار صاحبخانه قرار می دهد.

صاحبخانه که با توجه به آتش سوزی و خسارت های وارده زیاد به اجناس و لوازم منزلش لحظات پر از اضطرابی را گذرانده بود با دیدن وظیفه شناسی و امانت داری  آتش‌نشان جوان خوشحال و با تشکر از این آتش‌نشان درستکار اموالش را تحویل گرفت.

محمد ابراهیمی، آتش‌نشان وظیفه شناس شیرازی در خصوص این ماجرا می گوید: خوشحالم که با پیدا کردن جواهرات گمشده این همشهری‌  توانستم به نگرانی وی خاتمه دهم،
ما آتش‌نشان هستیم و با جان و دل برای دفاع از جان و مال مردم شهرمان تلاش می‌کنیم و نان حلال به خانه می‌بریم.

بارها شده در حوادث مختلف مثل تصادفات و آتش سوزی ها با توجه به مصدومیت شهروندان طلا و پول‌های‌شان در آنجا باقی‌مانده، اما من و همکارانم در آن لحظات فقط به انجام وظیفه‌مان فکر می‌کنیم. در این مورد هم من وظیفه‌ام را انجام دادم و بهترین پاداش را رضایت خداوند و خوشحالی همنوعم می دانم.

بیشتر بخوانید:

جزئیات تازه از انفجار مهیب یک منزل مسکونی در شیراز
جزئیات انفجار خونین یک خانه ویلایی در شیراز
سقوط مرگبار خودروی ۲۰۶ به دره‌ در جاده قلات شیراز

ثبت دیدگاه