• ۰۶ / بهمن ۱۳۹۸ / ۹:۵۶
  • شناسه خبر : 20771
  • منبع خبر: معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان فارس 

باند سارقان بیش فعال در شیراز متلاشی شد

فرمانده انتظامی استان فارس از شناسایی باند سارقان و کشف ۷۴ فقره انواع سرقت از آنها در شهرستان شیراز خبر داد. به گزارش اول فارس، سردار رهام‌بخش حبیبی با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت احشام در تعدادی شهرهای استان فارس، رسیدگی به این موضوع به صورت ویژه در دستور […]

فرمانده انتظامی استان فارس از شناسایی باند سارقان و کشف ۷۴ فقره انواع سرقت از آنها در شهرستان شیراز خبر داد.

به گزارش اول فارس، سردار رهام‌بخش حبیبی با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت احشام در تعدادی شهرهای استان فارس، رسیدگی به این موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی استان با انجام گشت زنی‌های هدفمند و اقدامات فنی و اطلاعاتی، موفق شدند ۵ نفر از سارقان حرفه‌ای احشام را در یک اقدام ضربتی دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان اظهار کرد: پس از انتقال متهمان به پلیس آگاهی، در بازجویی فنی و تخصصی و مواجه با ادله و مستندات پلیس، به ۷۴ فقره سرقت احشام، محتویات خودرو و منزل اعتراف کردند.

سردار حبیبی با اشاره به اینکه در بازرسی از مخفیگاه سارقان، ۱۷۲ راس احشام مسروقه کشف شد، خاطر نشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شدند.

ثبت دیدگاه