• ۱۰ / آبان ۱۳۹۹ / ۹:۱۱
  • شناسه خبر : 37263
سرپرست بانک توسعه تعاون فارس اعلام کرد:

رشد ۳۷ درصدی پرداخت تسهیلات بانک توسعه تعاون فارس

مجموع تسهیلات اعطایی این بانک طی 6 ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته معادل 37 درصد افزایش پیدا کرده است.

سرپرست بانک توسعه تعاون فارس اعلام کرد: مجموع تسهیلات اعطایی این بانک طی ۶ ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته معادل ۳۷ درصد افزایش پیدا کرده است.

به گزارش اول فارس به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون استان فارس ، غلام‌رضا حسانی زاده ضمن بیان مطلب فوق خاطرنشان کرد: کارنامه عملکرد کل تسهیلات اعطایی این بانک در استان فارس طی ۶ ماهه نخست سال جاری نشان می دهد از ابتدای سال جاری تا پایان شهریور ماه بیش از ۵هزار ۶۰۰میلیارد ریال به بخش های مختلف تولید کشور از سوی این بانک پرداخت شده است که نسبت به ۶ ماه ابتدایی سال ۹۸ معادل ۳۷ درصد رشد داشته است.
سرپرست مدیریت شعب بانک توسعه تعاون فارس عنوان داشت: گزارش عملکرد این بانک در سال گذشته حاکی از آن است که در شش ماهه ابتدایی سال ۹۸در مجموع بالغ بر ۴ هزار میلیارد ریال نیز به متقاضیان تسهیلات در بخش های مختلف پرداخت شده بود.

غلام‌رضا حسانی زاده با اشاره به لزوم ایجاد فرصت‌های برابر سرمایه گذاری برای کارآفرینان عرصه تولید افزود: سرمایه‌گذاری لازمه رشد و توسعه اقتصاد های پویا و کارآمد است و بدون اعتبارات و تسهیلات بانکی و حمایت مستمر از تولیدکنندگان نمی توان افق روشنی برای جهش تولید متصور شد.

وی با بیان اینکه با بهره برداری و استفاده بهینه از منابع و سپرده‌های بانکی می‌توان فعالیت های مولد ایجاد کرد تا با افزایش تولید، اشتغال و به تبع آن درآمد سرانه شاهد محرومیت زدایی از استان پهناور فارس باشیم، گفت: در همین راستا در تلاش هستیم تا با کمک مسؤلان هر شهرستانی و رؤسای شعب این بانک در استان نیازها و مزیت های سرمایه گذاری هر منطقه را شناسایی کرده و تسهیلات را در اختیار افراد دارای اهلیت و صلاحیت قرار دهیم.

ثبت دیدگاه

  • ناشناس

    تاریخ : ۱۰ - آبان - ۱۳۹۹

    سلام فقط استان فارس تسهیلات تعاونی میدهد


    پاسخ