• 02 / دی 1401 / 8:27
 • شناسه خبر : 100355
 • منبع خبر: برترین ها

ببینید|چند عکس زیبا از طبیعت که حتما حالتون را خوش می کنه !

در این نوشته می خواهیم به رسم همیشه عکس‌ها و تصاویری عمدتا از طبیعت را با هم مرور کنیم که در هفته گذشته در شبکه‌های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

این عکسها  را نگاه کنید و زیباترین عکس را انتخاب و در پایین همین صفحه برای ما بنویسید

بلال‌های رنگارنگ

خاطرم هست که در مقاله‌ای دیگر هم درباره این گونه خاص از ذرت صحبت کرده‌ایم. این گیاه که بومی قاره آمریکاست ظاهرا بدون هیچ نوع تغییر ژنتیکی یا تلاشی، دانه‌های رنگارنگ و زیبایی دارد. این ذرت، “ذرت نگین شیشه‌ای” نام دارد و نظر بسیاری در سراسر دنیا را به خود جلب کرده است.


جاده‌ای در زیر دریا

البته این تیتر کاملا با واقعیت تطابق ندارد و این جاده، یک خیابان معمولی است. پدیده‌ی آب و هوایی خاصی باعث تغییر شکل و ظاهر آسمان و ابرها شده و به این ترتیب آسمانِ ابری با ظاهر دریا در روزهای بارانی مو نمی‌زند.


یک دنیای کامل در بطری شیشه‌ای

فرد حاضر در این تصویر دیوید لاتیمر نام دارد. او در سال ۱۹۶۰ دربِ این بطری شیشه‌ای حاویِ گیاه را بست و تا به امروز تنها یک بار و در سال ۱۹۷۲ و برای اضافه کردن آب، درب این بطری باز شده است. جالب است بدانید که دیوید لاتیمر موفق شده در این بطری یک اکوسیستم کامل را به وجود بیاورد و این اکوسیستم بدون نیاز به خارج می‌تواند تمام نیازهای خودش را رفع کند. در خاک موجود در این بطری باکتری‌هایی وجود دارد که برگ‌های خشک و فروافتاده را تجزیه می‌کند و به این ترتیب اکسیژن مورد نیاز برای فتوسنتز برگ‌ها فراهم می‌شود. جالب است بدانید در ۵۰ سال گذشته حتی هوا هم وارد این بطری نشده است.


نقش حیاتی هر عضو یک اکوسیستم

این تصویر از تاثیرِ صدف‌های خوراکی در تصفیه آب در چند روز گذشته بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است. هر دو آکواریوم از یک آب مشابه و در زمانی یکسان پر شده‌اند و آکواریومِ سمت راست به خاطر نقش صدف‌ها آب تمیزتر و شفاف‌تری دارد.


بذری که می‌خواست درخت شود

این تصویر هم در چند روز گذشته به عنوان نشان و نمادی از امید و رویش در شرایط سخت بسیار مورد توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است. این درخت انجیر در شهر باکولی در کشور ایتالیا به صورت وارونه و از زیر سقف یک تونل روییده است و ظاهرا هر سال حتی انجیر هم می‌دهد.


وقتی یک مجسمه شیفته آواز زیبایت می‌شود

عکاس این عکس لحظه بسیار جالبی را ثبت کرده است. این مجسمه در واقع یادبود سینت فرانسیسکو است و گویی برای بهتر شنیدن آواز خوش پرنده، گوشش را به آن نزدیک کرده است.


همسایگیِ رنگ‌ها

این عکس زیبا و چشم‌نواز از مرز بین دو زمین کشاورزی گرفته شده است. در زمین سمت چپ گندم کاشت شده و زمین سمت راستی به کشت گیاهِ خوشرنگِ لوِندِر یا اسطوخودوس اختصاص یافته است.


دست‌هایی که به سمت آسمان دراز شده‌اند

اگر علاقمند به مستند‌های حیات وحش باشید حتما تابحال درباره جزیره ماداگاسکار و گونه‌های گیاهی و جانوری منحصربفرد این جزیره شنیده‌اید. یکی از گونه‌های عجیب و مختص این جزیره، درختان بائوباب است که با ارتفاع بسیار زیادشان و البته ظاهری متفاوت با درختان رایج در نقاط دیگر کره زمین توجه توریست‌ها را به خود جلب می‌کند.


به این می‌گویند استتار

این تصویر هم با ستایش مهارت این گربه‌سان در استتار بدنش و یکی شدن با طبیعت بسیار دست به دست می‌شود. چند ثانیه طول کشید تا بتوانید این شکارچی زبردست را پیدا کنید؟


نه کاملا پرنده، نه کاملا اژدها

این پرنده که ظاهر عجیب و متفاوتش بسیار جلب توجه می‌کند و به ویژه به خاطر شباهتش به تصویر اژدها در انیمیشن‌ها و فیلم‌ها به اشتراک گذاشته می‌شود، The Great Eared Nightjar یا شبگردِ بزرگ گوش نامیده می‌شود.


دربست تا رودخانه تایمز!

حتما قبول دارید که این تصویر به معنی واقعی کلمه شکار لحظه‌هاست و عکاس آن حتما بابت همراه داشتن دوربینش در آن لحظه احساس خوش شانسی می‌کند. مارتین له-مِی با ثبت این عکس در پارکِ هورنچِرچ کانتری در لندن بسیار مشهور شد. مارتین موفق شد با موقعیت شناسی از اتفاق و پدیده‌ای عجیب و غیرمعمول عکاسی کند. در این عکس یک راسوی کوچک سوار بر یک دارکوب مشغول لذت بردن از مناظر است.


اگر روز بدی داشته‌اید به گِرترود و مدل موهایش نگاه کنید!

صاحب این پرنده عکسی از حیوان خانگی خاصش را با این شرح با بقیه به اشتراک گذاشته‌ است:”اگر تا به این لحظه روز خوبی را سپری نکرده‌اید کافی است نگاهی به اردکِ بامزه من، گرترود بی‌اندازید.” این اردک از گونه اردک‌های کاکل‌دار است و این ظاهر، ظاهر طبیعی اوست.


تپه‌های شنی و زمردهای زیبا

این تصویر زیبا و خیال انگیز از منطقه‌ای خاص از کشور برزیل گرفته شده است که به دشت تپه‌های شنیِ زمردین معروف است. این مرداب‌های کوچک و پرتعداد که عمق آب در آن‌ها گاهی به ۳ متر هم می‌رسد، بر اثر بارندگی‌های فراوان ژانویه و ژوئن به وجود می‌آید. این منطقه که در این سال‌ها به جاذبه‌ای برای جذب گردشگرِ بیشتر برای کشور برزیل تبدیل شده است، به خاطر ظاهر مجذوب‌ کننده‌اش مورد توجه عکاسان قرار می‌گیرد. طول این مرداب‌ها ممکن است به ۹۰ متر هم برسد و گاه با رودهایی باریک به هم وصل می‌شوند.


اسکلت معلم رانندگی باب اسفنجی!

بسیار پیش می‌اید که طبیعت دقیقا در آن زمانی که فکر می‌کنی همه‌چیز را دیده‌ای، برگی جدید برای متعجب کردنت رو کند. حتما تابحال تصویر ماهی‌های بادکنکی را دیده‌اید. ماهی‌هایی که با بادکردن بدنشان شکارچیان را می‌ترسانند. این تصویر از اسکلت یکی از همین ماهی‌های بادکنکی گرفته شده است.


وقتی کاملا تصادفی با بدلت روبرو می‌شوی

فرد حاضر در این عکس توضیح داده که به صورت تصادفی در حال گشت و گذار در این موزه بوده که با این تابلوی نقاشی با قدمت بیش از ۱۰۰ سال روبرو شده است. شباهت دختر حاضر در تابلو که احتمالا در بیش از یک قرنِ گذشته زندگی می‌کرده با دختر حاضر در عکس غیرقابل انکار است.


سرگیجه یا هنر تحسین برانگیزِ معماری

بنای زیبا و از نظر مکان قرار گرفتن عجیبی که در عکس می‌بینید درحقیقت یک صومعه است. صومعه سامِلا در شهر ترابازون در ناحیه نزدیک به دریای سیاه در کشور ترکیه واقع شده است.


یک عالمه بچه میمون!

این گیاه که حتما برای ما ایرانی‌ها خیلی آشناست در حقیقت گونه‌ای از خانواده ارکیده است و با نام علمی دراکولا سیمیا ثبت شده است. شباهت فراوان این گل‌ها با میمون توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی را جلب کرده است.


یک خفاشِ غول‌پیکر

این موجود عجیب که در حین پرواز فرزند کم سن و سالش را هم حمل می‌کند، روباه پرنده هندی نامیده می‌شود. این عکسِ خاص را هِمانث کومار ثبت کرده است.


مانند رویا

این تصویر رویایی و خیال برانگیز از منطقه‌ای خاص در شهر قاهره در کشور مصر، به نام خانه‌های میانه گرفته شده است و سبک خاص معماری آن قابل توجه است.


راهی دیوانه‌وار برای مبارزه با جنگل‌زدایی در آمازون

فرد حاضر در این تصویر یک فرد ماهر در چتربازی به نام لوییجی کانی است و او به خاطر دغدغه‌های محیط زیستی‌اش، ایده‌ای عجیب را عملی کرده است. لوییجی با هزینه شخصی محموله‌ای حامل بیش از ۱۰۰ میلیون بذر درخت و گیاهِ بومی آمازون را خریداری کرده و برای جانِ دوباره دادن به جنگل‌های آمازون به آن منطقه سفر کرده است. در نهایت لوییجی به همراه جعبه‌ای چوبی و تجزیه شونده در طبیعتِ حاوی بذرها بر فراز جنگل‌های آمازون از هواپیما پرید و به این شیوه عجیب بذرها را در سراسر جنگل‌های آمازون پراکنده کرد. ظاهرا در این روش بیش از ۹۵ درصد بذرها به گیاه تبدیل می‌شوند و نیازی به دخالت انسان هم نیست.


یک خوشه بزرگ تشکیل شده از خوشه‌های کوچک

این تصویر هم در روزهای پیش بسیار مورد توجه قرار گرفت. خوشه‌ای غول‌آسا از انگور که از خوشه‌های معمولی انگور تشکیل شده و تصویری جالب را به وجود آورده است.


و در نهایت بفرمایید عسل طبیعی!

حتما درباره عسل‌های طبیعی که توسط زنبورهای عسل وحشی در جنگل‌ها ساخته می‌شود شنیده‌اید. اگر از این موضوع که گاه برای جمع‌آوری و دستیابی به این عسل‌ها آسیب‌های فراوانی از طرف انسان به طبیعت و درختان و زنبورها وارد می‌شود بگذریم، حتما قبول دارید تماشای این کندوی مملو از عسل طبیعی و درخششش زیر نور خورشید لذت‌بخش است.

به نظر شما زیباترین عکس ها کدامند؟ برای ما بنویسید

بهترین عکس های زیبای طبیعت وحش که حتما حالتون را خوش می کنه !

راز های ناگفته و تصاویر چشمه هاِی شگفت انگیز آب گرم اونسن در کوهستان های ژاپن

۹ نکته مهم در باره خرگوش خانگی که باید بدانید

عکس ۱۵ کاکتوس زیبای آپارتمانی که حالتان را خوش می کنند+نکات طلایی

در شبکه های اجتماعی زیر در کانال اول فارس عضو شوید و مطالب ما را پیگیری کنید

کانال اول فارس در روبیکا

 کانال اول فارس در  ایتا 

 کانال اول فارس در سروش

 کانال اول فارس در  بله 

کانال اول فارس در واتساپ

 کانال اول فارس در  تلگرام

بیشتر بخوانید:

عکس های زیبای جانوران حیات وحش کانادا که از دیدنشان لذت می برید !
ببینید| عکس هایی از زیبایی‌های طبیعی کانادا که تاکنون ندیده اید
عکس های بی نظیر از طبیعت زمستانی پرتیکان هخامنشیان

ثبت دیدگاه

 • ارسلان پنجه لیملو

  تاریخ : ۲ - دی - ۱۴۰۱

  به نظر من همه اش یک و خوبتر بودند


 • م

  تاریخ : ۲ - دی - ۱۴۰۱

  نشانه های خدواند که هم خودش قدرت وتوانایی دارد . وهم این توانایی رو در انسانها نهاده است.


 • رضا

  تاریخ : ۲ - دی - ۱۴۰۱

  خیلی زیبا و کم نظیر بودند


 • یامهدی

  تاریخ : ۴ - دی - ۱۴۰۱

  الله اکبر
  واقعا بی نظیر بود
  ما با خالقی بزرگ حکیم و بسیار زیبا طرفیم🌺🌿سبحان الله


 • موسوی

  تاریخ : ۴ - دی - ۱۴۰۱

  واقعا همشون زیبا بودن قربون خدا برم با طبیعت زیباش


 • من

  تاریخ : ۴ - دی - ۱۴۰۱

  excellent
  خواستم نگم عالی 😁


 • پروانه‌

  تاریخ : ۴ - دی - ۱۴۰۱

  واقعآ زیبا هستند سبحان الله


 • زهرا

  تاریخ : ۴ - دی - ۱۴۰۱

  خیلی قشنگ بودن واسه این همه چیز های قشنگ باید خدارو هزار بار شکر کرد ❤️❤️🌷🌹


 • سحر

  تاریخ : ۴ - دی - ۱۴۰۱

  فقط میتونم بگم الله اکبر


 • نیک روش افضل

  تاریخ : ۴ - دی - ۱۴۰۱

  با این همه زیبایی باید به قدرت خداوند پی برد وایمان آورد که خداوند خالق هستی هست


 • ناشناس

  تاریخ : ۴ - دی - ۱۴۰۱

  خدا زیباست وزیبایی را دوست دارد


 • محمد مهدی

  تاریخ : ۴ - دی - ۱۴۰۱

  خیلی دیدنی و جذاب بودند


 • اهورا

  تاریخ : ۴ - دی - ۱۴۰۱

  دیدن دنیایی خدایی دیدین زیبایی هاست که واقعاچشم بصیرت میخواهدبه عظمت وزیبایی خداوندبزرگ متعال هست پس همیشه به یادخداوندبزرگ ومهربان باشیم وشکرگذارش درهمه حالت زندگی مان باشیم


 • نیلو

  تاریخ : ۴ - دی - ۱۴۰۱

  بی نطیررر بود، واقعا کیف کردم


 • بنده خدا

  تاریخ : ۴ - دی - ۱۴۰۱

  با سلام و عرض ادب.این طبیعت گوشه ای از قدرت بیکران خداست وچقدرحقیریم درمقابل عظمت خداوند.فتبارک الله احسن الخالقین…


 • ۰۰۰۰۰

  تاریخ : ۴ - دی - ۱۴۰۱

  هنر دست خدا عالیست


 • فرزان

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  حالم خوب شد ممنونم


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  فقط میتونم بگم خدایا شکرت
  ببخشید سلام


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  بسیار زیبا و بعضی ها هم شگفت انگیز مخصوصا ساخت صو معه برایم سوال بر انگیز بود چون ساخته دست انسان بود ان هم سالیان دور


 • زینب

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  فوق العاده بود فتبارک الله احسن الخالقین


 • عاشق خدا

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  فقط بزرگی برازنده ی خدا هست و بس : سبحان الله » الله اکبر قربون خدا و زیباییهاش


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  فتبارک الله احسن الخالقین


 • سارا

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  واقعا زیبا بودن اما باورنکردنی اینا واقعی هستن ؟ این سوال رو جدی پرسیدم


 • پری 💐

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  بسیار زیبا و دیدنی بود


 • پری 💐

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  بسیار زیبا و دیدنی بود 🌹🌹🌹🌺🌺🌺😍😍😍


 • eb

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  همه شون عالی وبینظیربودن
  ممنون


 • فاطمه

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  بهترین و در عین حال زیباترین عکس هایی بود که تا به حال دیده بودم
  باید شکر گزار خدای مهربان بود
  عالی بودن


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  عالی، زیبا، تحسین برانگیز


 • محمد

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  سلام دوستان من عجایب خیلی زیادی دیدم تو خود ایران جزیره قشم


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  اینایی که ریختن کف خیابون و همه چیز را از بین بردند و حالا دستگیر شدن و دانشجوهایی که با حرکات دست فحش های آمریکایی و غربی دادند را بیارن بنشانند و این تصاویر زیبا را بهشون نشان بدهند تا یه خورده دید آنها باز بشه. البته به کسانی که از اموال مردم اختلاس کردند و این یارو فرخ نژاد که به حق و حقوق یه عده هنرمند و کشور هم آسیب زد را همچنین کنند. شاید یهعده به خودشان بیایند و بفهمند سیاست زدگی همه را بیچاره می کند.


 • ن-و

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  سپاسگزارم.ازاین همه زیبایی آفرینش خدای بی همتا که برایمان تدارک دیدید.تحسین میکنم اینهمه زیبابی وشکوه خلقت.وصدالبته خاق بی همتایش را.خداوند زیباست وهمه چیز رازیبا آفرید.سپاس بیکران خدای بی همتا.
  ایزد یکتا نگهدارتان.


 • حسن

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  خداوند خیلی زیبا وخیلی خیلی بزرگه


 • آریا

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  حالا باید درک کنیم که چرا خداوند به ساخته دست خودش باریکلا گفت٠٠
  فتبارکلا احسن الخالقین٠٠قرآن کریم


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  فوق العاده بود خدایا برای همه عظمتت شکر


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  به نظر من تمام این صفحه های طبیعت عالی هستن چون معمار تمام اینها خدای مهربان است، حتی اونی که ساخته ی دست بشر بود هم زیباست چون از خداوند قدرت گرفته است


 • محمد

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  علی وبینظیر.
  خدایا شکر از این همه نعمت وزیبایی.
  کاش قدر این زیباییها رو اول که خودم باشم بدونم


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  بین این همه عکس و خبر بد انگار این عکسها جانی دوباره میبخشد سپاس


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  بسیار عااااالی،،،همشون عاااالی ،واقعا حالمون خوب شد


 • مریم

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  خیلی زیبا و خدا رو شکر با این همه نعمتهای فراوانش تشکر


 • ابراهیم

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  با درود و سپاس از چهره‌نگارانی که این نگاره‌های زیبا را برای ما نگاه داشتند.

  سپاس و ستایش مر خدای را که برترین هنرمند است.


 • ایرانی

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  همه ی تصاویر زیبا و بی نظیر بود
  لذت بردم


 • غلامرضابمی نژاد

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  بسیارزیبا ودستخوش ، همیشه وهرروزاز این کارا بکنید.دمتون گرم


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  بسیار قشنگ، دست مریزاد


 • نمی‌گم 😐

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  عالی
  خدایا شکرت


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  همه عکسا زیبا و دلنشین بودن ..ولی عکس مجسمه و آواز پرنده برام جالب کلی ذوق کردم و اون سنجابی که سوار دارکوب شده بود کلی خندیدم 😂 خدا یا شکرت


 • زهرا ابراهیمی

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  همه عکسا زیبا و دلنشین بودن ..ولی عکس مجسمه و آواز پرنده برام جالب کلی ذوق کردم و اون سنجابی که سوار دارکوب شده بود کلی خندیدم 😂 خدا یا شکرت


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  الله اکبر از این همه شکوه…..واقعا زیباست🌵


 • سلیمانی

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  به نظر من درخت انجیر وارونه داخل تونل و تپه های شنی با مرداب های زمردی زیباترین تصاویر بودند ولی سایر تصاویر نیز جالب و شگفت انگیز بودند


 • پر پرواز

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  خدایاشکرت زیبا بود ممنون


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  یکی از یکی زیباتر و جالب تر


 • سعید

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  واقعا انجایی که انسان فکر میکند خلقت چیزی ندارد برا نشان دادن زیباییاها و شگفتانه هایشش چنان ایات و نشانه های خداوند رحمان و رحیم پدیدار میشوند که انسان را در بهت و حیرت و شگفتی و تفکر عمیق در خدای بینهایت و خلقتش بی نهایتش فرو میبرد که خدا به انسانها میگوید ای انسان خدا ، زبیاییاهای بی نهایت و بیکرانش یعنی خدا همه جا وجود دارند و همه جا باتو هست این تو هستی که از من غافل میشوی و من خدای خالقت رو فراموش میکنی پس شکرانه من خدارو و عشقی که به تو داده ام به وجود اوردمت رو به جا اور و با من باش که به هرچه تو خواهی بر اساس تقدیر و حمکت به تو بدهم فقط من خدارو فراموش نکن و کاری جز بر خلاف خواسته و اراده زیبا و حق خدا انجام نده و با من خدا باش هر لحظه و از زیبایهایی درونی و بیرونی لذت ببر رشد درونی و بیرونی و تعالی معنوی و انسانی پیدا کن تا رستگار شوی.
  یا حق.


 • قادر

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  همی زبای هاازخداوند بزرگ است بجهان خرم ازانم که جهان خرم ازو
  عاشقم برهمه عالم که همه عالم ازو


 • مادر

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  خدا را شکر بی نظیر بود دلم از اون عسل طبیعی خواست بچه که بودم پدرم همیشه عسل طبیعی می خرید یک حلب هفده کیلویی می گفت از غار داخل کو هستان آوردن بوی خاص خودش را داشت


 • اسماعيل

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  فوق العاده بود


 • اسماعيل

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  فوق العاده بود مرحبا


 • اکبرفتحی سقزچی

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  فتح بارک الله احسن والخالقین


 • طاهره

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  خدا یا ممنونم ازاین همه زیبایی که آفریدی شکرت


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  سلام تپه خای شنی زمردین برزیل خیلی زیبا و آرامش بخش بود .
  صومعه ترکیه و خانه های درهم ایتالیاو درخت انجیر و خوشه اتگور هم زیبا بود .


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  خیلی زیباست واقعا از خداوند بزرگ و منان که این همه آیه به ما داده تا تفکر کنیم در قدرتش ممنونم
  اینا فقط یه گوشه از نعمت خداست و نعمات خدا مرز ندارن حتی اگه روز و شب خداروشکر کنیم بازم نمیشه ولی اگه مث این زیبایی ها کمی دورن زیبایی داشته باشیم دنیا زیبا ترمیشه

  إنّ الله جمیلٌ یحب الجمال


 • بنده خدا

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  خیلی زیباست واقعا از خداوند بزرگ و منان که این همه آیه به ما داده تا تفکر کنیم در قدرتش ممنونم
  اینا فقط یه گوشه از نعمت خداست و نعمات خدا مرز ندارن حتی اگه روز و شب خداروشکر کنیم بازم نمیشه ولی اگه مث این زیبایی ها کمی دورن زیبایی داشته باشیم دنیا زیبا ترمیشه

  إنّ الله جمیلٌ یحب الجمال


 • امید یاری

  تاریخ : ۵ - دی - ۱۴۰۱

  ممنون زیبا بود


 • شهرزاد

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  واقعا لذت بردیم خییییلی عالی بود


 • شهرزاد

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  واقعا لذت بردیم خییییلی عالی بود
  دم ادمین گرم


 • شهرزاد

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  واقعا لذت بردیم خییییلی عالی بود
  دم ادمین گرم
  ممنون که مطالبی به این زیبایی به اشتراک گذاشتید


 • زینب از کرج

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  واقعا با دیدن این تصاویر حال دلم خوب شد


 • پارسا

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  واقعا عالی و زیبا بود…
  قدرت خداوند هس سبحان الله
  ممنون از شما🌹


 • Ali mohseni

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  واقعن زیبا بود


 • Ali mohseni

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  واقعن زیبا بود 🍀☘️🌲


 • ناشناس

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  سلام عالی بود زیبایی طبیعت خیلی جالب بود با تشکر ادامه بدید موفق باشید


 • علی

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  من سیب زمینی بر میدارم شکل قلبه ته دیگم میشه قلب اندر قلب😂


 • مریم

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  خفاشه چه ترسناک بود


 • محمد

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  سلام
  عکسها بسیار دیدنی وجذاب بودند ودرعین حال جدید وتا حالا من ندیده بودم انتخاب خیلی خوبی بود ممنون از قراردادن این عکسها وممنون از خدای خوب بخاطر این همه زیبایی وشگفتی که خلق فرموده


 • ناشناس

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  واقعا زیبا و ارامش بخش خدایا شکرت


 • ی بنده خدا☺️

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  سلام ،عالی بودن


 • پریناز

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  خدارو شکر که دوربین اختراع شد ما تصویر هارو میبینیم همه تو حوضه ی خودش عالی
  بازهم از این عکسها بزارید ممنون


 • اسموفامیل

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  خیلی.دیدنیوتمدن.تاریخ.چقدسختو.پرخطردرساخت.مونون.


 • لیلا

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  واقعاااااالذت بردم ومایلم اگرکانالی درروبیکادارین عضوبشم وعکسهای بیشتری ببینم


 • لیلافتحی

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  واقعاااااالذت بردم ومایلم اگرکانالی درروبیکادارین عضوبشم وعکسهای بیشتری ببینم


 • ناشناس

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  چه قدر زیبا چقدر هنر خدا و هنری که در انسان برای خلق این آثار وجود داره . واقعا انسان لایق سجده بوده است


 • دبیر خبر

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  کانال روبیکا اول فارس
  https://rubika.ir/avalfars


 • دبیر خبر

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  کانال روبیکا اول فارس
  rubika.ir/avalfars


 • نا شناس

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  ممنون خیلی عالی بود


 • علی

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  خدایا شکرت که این همه زیبایی به طبیعت ارزونی کردی و ما انسانها چقدر ناسپاس هستیم الهی از سر گناهان و خطاهای ما در گذر


 • Roghi

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  خدایاشکرعالی بودند.


 • Roghi

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  خدایاشکرعالی بودند.


 • ناشناس

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  عکس آقای کانی ازهمه بهتربودازنظرمن.آفرین به اینهمه شعور


 • m m

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  به نام خالق زیباییها.تصاویربسیارزیبایی ارسال کرده اید.ممنون


 • ناشناس

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  سلام خیلی خیلی زیبا بود ما که ازشکر این همه نعمت عاجزیم


 • فقط خدا

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  خدایاشکرت برای این همه زیبایی که خلق کردی همه عکس ها زیباوعالی بودن. خدازیباست وزیبایی رادوست دارد.


 • ناشناس

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  واقعا لذت بردم😍


 • اسی

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  این ذرت که ادعا شد درامریکا فقط کشت میشه میخاستم بگم من هم در زمین کشاورزی خودم از گذشتگانم دارم که میکارم وخیلی خوشمزه وعالیه،🙏


 • نا شناس

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۴۰۱

  تبارک الله احسن الخالقین


 • محمد

  تاریخ : ۷ - دی - ۱۴۰۱

  سلام ، همه عکسها قابل تامل و زیبا بود ممنون از به اشتراک گزاریشون .
  فقط یک نکته هست در این متن دیوید لاتیمر موفق شده در این بطری یک اکوسیستم کامل را به وجود بیاورد و این اکوسیستم بدون نیاز به خارج می‌تواند تمام نیازهای خودش را رفع کند.

  این مطلب که یک اکو سیستم بدون نیاز به خارج می‌تواند نیازهای خودش را رفع کند ، بنظرم صحیح نیست اون بطری منبع اصلی انرژیش توسط پرتوها یا فوتون‌های خورشیدی تامین میشه و رطوبت موجود در بستر را داره با انرژی خورشیدی سنتز یا چرخه میعان اکوسیستم را فعال میکنه که خارج از بطری هست .پس بدون نیاز به خارج نمیتونه تمام نیازهاش را برآورده کنه .


 • محسن

  تاریخ : ۷ - دی - ۱۴۰۱

  خوبه عالی هست


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - دی - ۱۴۰۱

  همشون عالی بودن ممنون


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - دی - ۱۴۰۱

  جنگل زایی نه جنگل زدایی


 • رضا

  تاریخ : ۷ - دی - ۱۴۰۱

  جنگل زایی نه جنگل زدایی


 • زهرا

  تاریخ : ۷ - دی - ۱۴۰۱

  فتبارک الله احسن خالقین


 • مبین خلیلی

  تاریخ : ۷ - دی - ۱۴۰۱

  عالی سر صبحی خیلی روحیه داد


 • پیرزمان

  تاریخ : ۷ - دی - ۱۴۰۱

  بسیار عالی زیبا قشنگ


 • پیرزمان

  تاریخ : ۷ - دی - ۱۴۰۱

  خدایا بخاطر این همه زیبایی شکر گذارت هستم


 • زهره

  تاریخ : ۷ - دی - ۱۴۰۱

  خدایا شکرت. چقدر ما ناشکریم باید هر روز خدارو شکر بگیم و سجده کنیم در مقابل این همه عظمت خدا


 • زهره

  تاریخ : ۷ - دی - ۱۴۰۱

  خدایا شکرت. چقدر ما ناشکریم باید هر روز خدارو شکر بگیم و سجده کنیم در مقابل این همه عظمت خدا

  هر که شد محرم دل در حرم یار بماند

  وان که این کار ندانست در انکار بماند

  اگر از پرده برون شد دل من عیب مکن

  شکر ایزد که نه در پرده پندار بماند


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - دی - ۱۴۰۱

  سلام واااااای چه زیباست خیلی ذوق کردم ممنون


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - دی - ۱۴۰۱

  لذت بردم مرسی انتخاب مشکله همش خوب بود 🙏🙏🙏


 • ستاره

  تاریخ : ۷ - دی - ۱۴۰۱

  خیلی قشنگ بود


 • امیر تتلو

  تاریخ : ۷ - دی - ۱۴۰۱

  سلام من امیر تتلو هستم خواننده مرد علاقتون خوب بود


 • مریم تمجیدی

  تاریخ : ۷ - دی - ۱۴۰۱

  زبونم در برابر اینهمه زیبایی قاسره….عالیییی خدایا سکرت


 • سعیده

  تاریخ : ۷ - دی - ۱۴۰۱

  سلام همه تصاویر زیبا بودند خیلی لذت بردم


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - دی - ۱۴۰۱

  زیبا نیستن عکس جنیفر رو هم میزاشتین بهتر میشد


 • رحمانی

  تاریخ : ۷ - دی - ۱۴۰۱

  زیباتر از همه اینها رحم بر مردم رنج دیده است .


 • حسین

  تاریخ : ۷ - دی - ۱۴۰۱

  همه عکسها جالب بودن با تشکر از شما برای به اشتراک گذاشتن این عکسها با مخاطبینتون
  برای من از همه جالبتر عکس اون بانویی بود که خیلی شبیه تابلوی صدسال قبلش بود
  واقعا احساس عجیبی به آدم دست میده اگه یه روز توی یه موزه با تابلویی روبرو بشه که تصویر خودشه


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - دی - ۱۴۰۱

  به اون فرد ناشناس که وسط این همه زیبایی یاد اعتراضات خیابونی افتاده و میگه هونها رو بیارید اینا رو ببینن عبرت بگیرن….. چطوره اختلاص گر ها و رانت خوارها و مسئولین دزد و بی کفایتی که دو دشتی چسبیدن به منصب و دایره رو برا یه ملت تنگ کردن و اوضاع رو به اینجا کشوندن رو بیارین اینا رو ببینن و یاد بگیرند که دمیا جساب و کتاب داره باید یه روز پس بدن حساب دزدی ها و زد وبندها و کم فروشی هاشون رو …


 • زهرا

  تاریخ : ۷ - دی - ۱۴۰۱

  همش شگفت انگیز بود 👌👌👌💖💖💖


 • لیلا

  تاریخ : ۷ - دی - ۱۴۰۱

  حال دلمو خوب کردی .حال دلت خوب


 • علی

  تاریخ : ۸ - دی - ۱۴۰۱

  این کوچکترین کار خداست خدا بزرگتر از این حرفهاست هیچ وقت به هیچ شرایط به کار خدا شک نکن


 • ناشناس

  تاریخ : ۸ - دی - ۱۴۰۱

  عالی و خیلی زیبا مرسی🥰


 • روح‌الله

  تاریخ : ۸ - دی - ۱۴۰۱

  سلام عالی بود خدایا شکرت


 • ناشناس

  تاریخ : ۸ - دی - ۱۴۰۱

  فتبارک الله احسن الخالقین💛

  عااااالی بوووود👌⚘

  خدا قوت🙏


 • رصا

  تاریخ : ۸ - دی - ۱۴۰۱

  خیلی زیبا بود.مثل رویا واقعی


 • ناشناس

  تاریخ : ۸ - دی - ۱۴۰۱

  سبحان به طراحی و آفرینش دنیای هستی رب دل جلال


 • هما

  تاریخ : ۸ - دی - ۱۴۰۱

  واقعا عااالی بود دست پریزاد


 • ناشناس

  تاریخ : ۸ - دی - ۱۴۰۱

  واقعا حالم خوب شد .
  همشون بینظیر بودن
  بخصوص خانه های رویایی مصر و اون دختری که شبیه عکس داخل تابلو بود . واقعا حیرت آور بود


 • ناشناس

  تاریخ : ۸ - دی - ۱۴۰۱

  من که واقعا لذت بردم کاش از این تصاویر بیشتر میگذاشتید


 • […] ببینید|چند عکس زیبا از طبیعت که حتما حالتون را خوش می کن… […]


 • ناشناس

  تاریخ : ۸ - دی - ۱۴۰۱

  باد بهاری وزید از طرف مرغزار باز به گردن رسید ناله ی هر مرغ زار خیز و غنیمت شمار جنبش باد ربیع ناله ی موزون مرغ بوی خوش لاله زار هر گل و برگی که هست یاد خدا می کند بلبل و قمری چه خواند یاد خداوندگار برگ درختان سبز در نظر هوشیار هر ورقش دفتریست معرفت کردگار واقعا زیبا


 • گربه

  تاریخ : ۸ - دی - ۱۴۰۱

  باد بهاری وزید از طرف مرغزار باز به گردن رسید ناله ی هر مرغ زار خیز و غنیمت شمار جنبش باد ربیع ناله ی موزون مرغ بوی خوش لاله زار هر گل و برگی که هست یاد خدا می کند بلبل و قمری چه خواند یاد خداوندگار برگ درختان سبز در نظر هوشیار هر ورقش دفتریست معرفت کردگار
  واقعا زیبا مخصوصا دختر تابلو و خونه های مصر و صومعه ترکیه دریا جاده


 • آنیتا❤🌹

  تاریخ : ۸ - دی - ۱۴۰۱

  ماشاءالله تبارک الله سبحان الله العظیم


 • قاسم

  تاریخ : ۸ - دی - ۱۴۰۱

  جالب بودند ولی هنر تحسن بر انگیز بسیار زیبا و ترسناک بود


 • فاطمه

  تاریخ : ۸ - دی - ۱۴۰۱

  سلام واقعا زیبا وعالی بود خدا رو باید شکر کنیم که این همه نعمت داد خدا جون دوست دارم


 • علیرضا

  تاریخ : ۸ - دی - ۱۴۰۱

  طبیعت همیشه زیباست
  اگر حال بیننده خوب باشد


 • غلامحسین

  تاریخ : ۸ - دی - ۱۴۰۱

  خیلی عالی لذت بخش بود


 • ناشناس

  تاریخ : ۸ - دی - ۱۴۰۱

  عالی واقعااااا


 • محسن

  تاریخ : ۸ - دی - ۱۴۰۱

  فوق العاده بودن ماشاءالله
  و ممنون از شما


 • فاطمه

  تاریخ : ۸ - دی - ۱۴۰۱

  کیف کردم مرسی


 • ناشناس

  تاریخ : ۸ - دی - ۱۴۰۱

  باسلام وخسته نباشی بشمار عزیزان که با این عکسها کاردل منو خوب کردید تمام زیبا های خلقت زیبا ست وانسان رابوجد میاوردوخداوند زیباست و زیبایی رادوست دارد ممنونم ازهمه شما دوست شما علی اکبر علی نژاد از پاکدشت


 • ناشناس

  تاریخ : ۸ - دی - ۱۴۰۱

  خیلی عالی بود کیف کردم


 • فرزاد افشار

  تاریخ : ۸ - دی - ۱۴۰۱

  عشق کردم حالم خوب شد از اینهمه زیبایی خداوند متعال


 • مریم

  تاریخ : ۸ - دی - ۱۴۰۱

  عالی بود متشکرم


 • فریبا

  تاریخ : ۸ - دی - ۱۴۰۱

  واقعا زیبا جالب دیدنی حیرت آور بودن


 • مهدی مرادی .نوشهر

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  واقعا حال ادم و خوب می‌کنند این عکسها


 • نوری

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  عالی بود به قدرت خداونده پی میبریم


 • ترابی

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  الحمدلله کماهواهله


 • آذر

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  همشون قشنگ بودند خدا را شکر ولی عسل و انگور و دارکوب….اون خونه ها خیلی جالب بودند


 • علی

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  بسیار بسیار زیبا بودندواقعا حال دلمان خوب شد🛐


 • ماجد

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  واقعاً عالی بود خداوند را شاکریم بابت این همه نعمت.


 • ماجد

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  واقعا خدا را شکر


 • عباس

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  سلام
  آفرین به نوع نگاه حضرتعالی به زندگی.
  با انرژی مثبت ،حال آدم از تصاویر
  فوق العاده زیبا و منحصربفرد خوب
  میشه .ممنون بخاطر این انتخاب شیک
  شما


 • باران

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  بینهایت زیبا و دوست داشتنی خدا یا شکرت واقعا ادم حالش خوب میشه


 • یوسفزاده

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  سلام وقت بخیر دست گل تمام عکاسانی که این تصا ویر قشنگ را گرفته اند درد نکنه همه زیبا عالی بودن این درت رنگی هم فوقالاده بود چند روز پیش خانم ژاپنی اشپزی میکرد دیدم خیلی دوست داشتم دست گل شما هم درد نکنه که چاپ کردیید


 • پارسا

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  یارنزدیک ترازمن به من است وینت مشکل که من ازوی دورم
  چه کنم باکه توان گفت که او درکنارمت ومن مهجورم
  قطعادراین مناظرزیبانشانه هایی برای خردمندان است


 • علی سردشتی

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  خیلی قشنگ بودن خدایا شکرت برایه همه چی تو این دنیا که به ما دادی🤲🤲🤲🤲۰۹۱۴—۳۶۸۰


 • امیر حسین

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  سلام بسیار زیبا قربون خدا برم بااین همه زیبایی و بزرگی لذت بردم ولی تویه کشوری زندگی میکنیم که نه میتونیم گردش بریم نه جایی هرروزمون تکراری هرسالمون بدتر از پارسال


 • حسن

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  عالی بود . ممنون


 • حسن

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  عالی بود . خیلی ممنون


 • لیلا

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  فوق العاده بود .ممنون🙏


 • زارع

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  سپاس
  بسیاز زیبا و دل انگیز


 • ناشناس

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  واقعازیبایهای خداوند چشم نواز هستن وروح انسان بادیدن آنها مملوا از شور و شعف میشه و زیباتر از اونها دوتا لنزدوربینی هست که خداوندروی صورت انسانها قرارداده تا هرروز که چشم می گشایی تمام زیبایهای جهان رو ببینی


 • نگار

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  چقدر زیبا
  چقدر خوبه که آدم حداقل، فقط همون یک بار بگه خدا یا شکرت برای چیز هایی دادی و ندادی
  واقعا نمی فهمم بعضیا چشونه هم میگیرن از نعمت های خداوند استفاده می‌کنند هم ناشکری میکنن!


 • به چصه آدم باش🤏

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  من چیزای جالب تر از اینم دیدم 🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪


 • اصغر

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  نامشان عالی هستند ولی استتار پلنگ در این عکس واقعا محشره


 • ارغوان

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  خیلی حال آدم خوب میشه هم سپاسگزار از خدا جون با این خلقتش و هم ممنون از شما بابت زحماتتون


 • بنده خدا

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  خیلی خوب بود می شه گفت فقط ازخدا تشکر کنم (✪‿✪)


 • ناشناس

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  خدا زیباست وما هم زیبایی‌های خدارا دوست داریم


 • شهروندایرانی

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  تشگرازشما و تشگرازاین طبیعت قشنگ و کاعنات زیبا


 • ناشناس

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  محشر بود خدایا ما بنده ها لایق این همه زیبایی نیسیم💐💐💐💐💐


 • حاوید

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  سلام دست خدا بالای دست همه منرمندان است چشم دل را باز کنیم و اصلا شک نکنیم


 • ناشناس

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  واقعا عالی بود


 • ناشناس

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  واقعا عالی بود


 • مریم

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  جایی برای حرف ندارم فقط میگم خدایا شکرت ای کاش ای کاش بااین همه زیبایی ها ماهم زیبا فکر می‌کردیم و هواسمون به هم نوع خودمون بود وزندگی رو برای هم زهر نمی‌کردیم تا طعم زیباییها ی دورمان را بیشتر بچشیم فقط میگم خدایا خسته شدم از چیزهایی که اشرف مخلوقاتت دارن باهم میکنن خدایا دیگه هیچکس به کسی رحم نمیکنه چه میخواد به سرمون بیاد همه میخوان با دزدی به جایی برسن کسی تو فکر کسی نیست همه بد شدن پدر به فرزند بد میکنه فرزند به پدر ومادر بد میکنن شب نشینیها مون تمو شد خوشی هامون رو گرفتن همش مرگ جوون ای آدمهای بد و زشت زیبا فکر کنید بااین همه زیباییها


 • ناشناس

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  سلام.خداقوت.بسیارعالی بود.امیدوارم همیشه حال دلتون خوش باشه


 • آرگش

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  دستتون درد نکنه واقعا همه حیرت‌انگیز،قربون خدا برم من کارش حرف نداره


 • علی احسان

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  ای خداکاش میشد اینارو از نزدیک دید چی میشد


 • محمد

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  ممنون از شما خیلی عالی بود
  وقتی زیبایی های طبیعت رو میبینم خیلی حال میکنم.
  باز هم متشکرم😳😳❤️♥️💐


 • محمد امین

  تاریخ : ۹ - دی - ۱۴۰۱

  سلام واقعا عالی بودن همه حالم خوب شد شکر خدا با این همه عظمت و بزرگیش


 • معصومه

  تاریخ : ۱۰ - دی - ۱۴۰۱

  عالی بودمن ازتمام عکس ها لذت بردم وخیلی جالب بود


 • فاطمه

  تاریخ : ۱۰ - دی - ۱۴۰۱

  همه فوق العاده.اماعکس آخر( تلاش برای احیای جنگل آمازون) ستودنی بود. «لوییجی کانی»چه فرزند خلَفی ست برای مادرش «زمین»!


 • فرحناز

  تاریخ : ۱۰ - دی - ۱۴۰۱

  احسن به این همه زیبای وخلقت خداوند من خیییییلی لذت بردم ممنون از شما که با گذاشتن این عکسها حال دلمون رو خوب کردین


 • فاطمه

  تاریخ : ۱۰ - دی - ۱۴۰۱

  خیلی لذت بردم مخصوصاازاون عکس مجسمه باپرنده این تصاویر زیبا حال دلمو خوب کردن خدایا شکرت


 • مریم

  تاریخ : ۱۰ - دی - ۱۴۰۱

  فوق العاده عالی بود
  به درستیکه فتبارک الله احسن الخالقین


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۰ - دی - ۱۴۰۱

  زیبابودنمیشه انتخاب کردگوشه ایی ازمعجزهای خالق هستی


 • K.

  تاریخ : ۱۰ - دی - ۱۴۰۱

  واقعا جالب بود بیشتر از همه گل ارکیده را دوست داشتم اما در کنارش هوس عسل کردم. دست تهیه کننده این عکسها و طراح این سایت و همه مجموعه هایی که در آن کار کردن درد نکنه میدونم زحمت زیادی شده با تشکر فراوان


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۰ - دی - ۱۴۰۱

  سلام. همشون بسیارزیبا بودند و جدید ‌ .🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 لذت بردیم .


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۰ - دی - ۱۴۰۱

  سلام من از روزی که رفتم حوزه علمیه درس بخونم یکی همش مزاحمم میشه میگه جنگ میکنیم و کرونا کار مابوده دیدن رهبر سخته میشه امربه معروف کنید به گوشش برسه شاید کاری انجام بده میترسم برم جهنم خواهش میکنم ثواب میکنید


 • مرتضی

  تاریخ : ۱۱ - دی - ۱۴۰۱

  همه چیز زیباست ولی حق دیدن زیبایی ها را از ما گرفتند،نمیخواستم با دیدن این همه زیبایی این متن را می‌نوشتم ولی خدایی این طور نیست،


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۱ - دی - ۱۴۰۱

  به نظر من زیاد تعجب نکنید. هللویا. 🙏😍