• 25 / بهمن 1399 / 21:52
 • شناسه خبر : 45356

بخشدار مرکزی شیراز به اتهام فساد بازداشت شد

 رئیس کل دادگستری استان فارس از بازداشت بخشدار مرکزی شیراز خبر داد.

به گزارش اول فارس به نقل از روابط عمومی دادگستری استان فارس، حجت الاسلام سید کاظم موسوی اظهار داشت: پیش از این نیز سه نفر دیگر شامل یک نفر از اعضای شورای بخش مرکزی، یک نفر از اعضای شورای یکی از روستاهای اطراف شیراز و یک نفر از کارمندان بخش دولتی دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه در خصوص افراد نامبرده قرار تأمین کیفری مناسب صادر شده است، تصریح کرد: فساد صورت گرفته توسط این افراد با اِشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) کشف شد و هم اکنون تحقیقات تکمیلی پرونده زیر نظر بازپرس ویژه در حال انجام است.

رئیس کل دادگستری استان فارس با تأکید بر اراده راسخ دستگاه قضائی در مبارزه با فساد عنوان کرد: دستگاه قضائی در دوران تحول با ورود قاطع به موضوع مبارزه با فساد و توجه ویژه به مفاسد درون و بیرون دستگاه ثابت کرده است با جدیت موضوع مبارزه با فساد را در دستور کار دارد و ما نیز در مجموعه قضائی استان با تبعیت از این سیاست کلان قضائی ازهیچ گونه فساد کوچک و بزرگی چشم‌پوشی نخواهیم کرد.

موسوی، عملکرد آگاهانه ضابطین و نهادهای نظارتی از جمله اداره کل بازرسی استان را ستود و تاکید کرد: حامیان اصلی مبارزه قاطعانه دستگاه قضائی با فساد، مردم هستند و بی تردید عملکرد مناسب قضات در این راستا زمینه رضایت عمومی را فراهم می‌کند.

عضو گروه واتساپ اول فارس شوید

بیشتر بخوانید:

آتش سوزی چهار دستگاه اتوبوس و مصدوم شدن دو شهروند در شیراز
واکنش دانشگاه علوم پزشکی شیراز به شناسایی بیمار مبتلا به آبله میمونی در شهرستان لار
هشدار آتش نشانی شیراز در خصوص مرگ ناشی از سرویس کولر

ثبت دیدگاه

 • حمید

  تاریخ : ۲۷ - بهمن - ۱۳۹۹

  عجب محاکمه کنن مثلا بازداشت خانکی خوبه


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۷ - بهمن - ۱۳۹۹

  سلام امیدوارم هر کس به این نظام واین مردوم وکشور عز یز مان بدون ریا کاری خدمت می کند خداوند عزیزش بدارد وگرنه غیر از این باشد خداوند ابر ویش راببرد


 • رضا

  تاریخ : ۲۷ - بهمن - ۱۳۹۹

  امیدوارم بخشدار …هم بگیرن