• ۱۷ / اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۲۱:۱۱
  • شناسه خبر : 53167

بخشنامه جدید الزام به دورکاری و مرخصی اضطراری کارکنان دولت

بخشنامه جدید الزام به دورکاری و مرخصی اضطراری کارکنان دولت در شرایط هشدار کرونا از سوی سازمان اداری و استخدامی ابلاغ شد.

بخشنامه جدید الزام به دورکاری و مرخصی اضطراری کارکنان دولت در شرایط هشدار کرونا از سوی سازمان اداری و استخدامی ابلاغ شد.
 به گزارش اول فارس، جمشید انصاری رئیس سازمان اداری و استخدامی بخشنامه جدید الزام به دورکاری و مرخصی اضطراری کارکنان دولت در شرایط هشدار کرونا را ابلاغ کرد.

بر اساس بخشنامه جدید سازمان اداری و استخدامی، در صورت وصول گزارش عدم رعایت و اعمال مفاد بخشنامه مذکور، با تخلفات مدیران دستگاه‌های اجرایی در سطوح مختلف بر اساس بند (۱) مصوبات سی و سومین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا (موضوع بخشنامه شماره ۲۹۰۸۲۳ مورخ ۵/۶/۱۳۹۹ سازمان اداری و استخدامی کشور) برخورد خواهد شد.

بخشنامه به کلیه دستگاه‌های اجرایی موضوع ماده (۲) قانون مدیریت بحران (به استثنای نیروهای مسلح) در خصوص اجرای دقیق مفاد بخشنامه شماره ۳۷۴۸۹۹ مورخ ۲۷‏/۸‏/۱۳۹۹ با موضوع نحوه فعالیت دستگاه‌های اجرایی و ادارات مرکز و استان‌ها و شهرستان‌ها در هر یک از شرایط سه‌گانه هشدار و کاهش حضور نیروی انسانی به شماره ۶۹۲۰ مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۵

بیشتر بخوانید:

تغییر رنگ بندی کرونایی تهران و دورکاری ۷۰ درصدی کارکنان ادارات
نقض پروتکل‌های بهداشتی توسط ۱۲ مدیرکل دستگاه اجرایی استان فارس
شناسایی ۶۱۹۱ بیمار کووید ۱۹ در کشور

ثبت دیدگاه