• 01 / بهمن 1400 / 13:12
  • شناسه خبر : 72451

زخمی شدن چهار زن و مرد در برخورد مهیب خودروی سواری با تیر برق در شیراز+تصاویر

برخورد شدید خودرو سواری با ستون برق در خیابان باهنر شمالی شیراز باعث متلاشی شدن خودرو و زخمی شدن هر چهار سرنشین آن شد.

به گزارش اول فارس،به نقل از روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی شیراز، شهروندان با مشاهده حادثه برخورد خودرو با ستون برق و گرفتار شدن سرنشینان در داخل این وسیله نقلیه، با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی شیراز تماس گرفته و درخواست کمک فوری کردند.
ستاد فرماندهی آتش نشانی به محض دریافت گزارش شهروندان آتش نشانان ایستگاه ۵ را به محل حادثه در خیابان باهنر شمالی اعزام کرد.
براساس این گزارش یک دستگاه خودروسواری پژو ۲۰۶ با چهار سرنشین شامل دو مرد و دو زن به هنگام تردد در خیابان باهنر شمالی بنا به دلایل نامعلومی به یکباره از مسیر خود منحرف و به شدت با ستون برق برخورد و واژگون شد.

در این حادثه قسمت جلو خودرو کاملا متلاشی شد و هر چهار سرنشین آن در داخل اتاقک این وسیله نقلیه بدام افتادند که سه نفر از آنان توسط افراد حاضر از خودرو خارج و یک نفر از سرنشینان به محض حضور تیم عملیاتی در محل حادثه، از داخل خودرو بیرون آورده و هر چهار نفر برای درمان‌های لازم و یا انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس داده شدند.
آتش نشانان پس از پاک سازی محل حادثه از بقایای به جا مانده از تصادف و ایمنی محور جهت جلوگیری از حوادث ثانویه به عملیات خود پایان دادند.

بیشتر بخوانید:

اطلاعیه قطعی گاز برخی مشترکان در مناطقی از شیراز و فسا- ۲۵ اردیبهشت
خبر خوش شهردار منطقه ۴ از تکمیل پروژه باغ ایرانی در شیراز
اطلاعیه قطع گاز در برخی مناطق شیراز ۲۴ اردیبهشت

ثبت دیدگاه