• ۲۷ / دی ۱۳۹۹ / ۲۳:۲۸
  • شناسه خبر : 43068

بررسی خرید برج های چهارگانه نزاجا در شهرک چیتگر از نظر سرمایه گذاری

برج های چهارگانه نزاجا در شهرک چیتگر تهران یکی از بهترین و منحصر ترین برج های در حال ساخت هستند

 

بررسی خرید برج های چهارگانه نزاجا در شهرک چیتگر از نظر سرمایه گذاری

برج های چهارگانه نزاجا در شهرک چیتگر یکی از بهترین و منحصر ترین برج های در حال ساخت هستند که با در نظر گرفتن شرایط و موقعیت مکانی، امکانات و ویژگی ها، قیمت مناسب و…. بهترین مکان برای سرمایه گذاری در نظر گرفته شده اند اما در ادامه اطلاعات کاملی در خصوص ساخت و ویژگی های برج های چهارگانه شهرک چیتگر در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا بتوانید با دیدی باز آینده روشنی برای خود را رقم بزنید.

بررسی و کسب اطلاعات کلی در خصوص پروژه برج های چهارگانه نزاجا در شهرک چیتگر

یکی از مهم ترین اقداماتی که باید قبل از سرمایه گذاری در خصوص پروژه های مختلف در نظر داشته باشید، کسب اطلاعات جامع و کلی در خصوص مزایا و ویژگی های ساختاری پروژه است. این پروژه که تحت شرکت تعاونی مسکن کارکنان اداره فنی، وظیفه ساخت و اجرای این پروژه را بر عهده داشته است تا به امروز موفقیت های بسیار مناسبی را در این حوزه کسب کرده است و با اطمینان می توان به آن به عنوان یک شرکت خوش ساخت اشاره نمود.

پروژه برج های ۴ گانه نزاجا در کدام منطقه قرار دارد؟

اگر بخواهید در خصوص موقعیت جغرافیایی این پروژه بدانید در ابتدا باید خدمتتان عرض کنیم که این بنا در یکی از بهترین شهرک های تهران شهرک چیتگر قرار دارد که آدرس دقیق آن عبارت است از: منطقه ۲۲ تهران، شهرک گلستان، ضلع غربی دریاچه خلیج فارس، شهرک چیتگر، پهنه C .

این پروژه از سمت شرق به دریای چیتگر دسترسی دارد و به خوبی قابل دیدن است. در سوی دیگر واحد هایی که در سمت جنوب قرار دارند اشراف کاملی بر باغ ملی گیاه شناسی دارند که تمامی این موارد به زیبایی های این برج افزوده است.

بررسی تعداد برج ها و واحد های پروژه

پروژه برج های چهارگانه نیروی زمینی که یکی ایده آل ترین پروژه های ساختمانی در منطقه ۲۲ تهران است، دارای ۴ برج ۴۰ طبقه است که هرکدام از طبقات دارای ۱۴ واحد مسکونی به متراژ های متفاوتی از جمله ۹۳، ۱۱۰، ۱۲۱ و ۱۳۵ هستند. چنانچه بخواهیم به صورت دقیق به برررسی این مورد بپردازیم، این گونه می توانیم بیان کنیم که در هر طبقه همان طور که اشاره نمودیم ۱۴ واحد وجود دارد که متراژ های آن به شرح زیر است:

  1. ۲ واحد ۹۳ متری تک خواب
  2. ۴ واحد ۱۱۰ متری دو خواب
  3. ۴ واحد ۱۲۱ متری دو خواب
  4. ۴ واحد ۱۳۵ متری سه خواب     

آیا خرید برج های چهارگانه نزاجا در شهرک چیتگر از نظر سرمایه گذاری به صرفه است؟

در حالت کلی با بررسی ویژگی هایی که در این بخش به معرفی و بررسی آن ها پرداختیم، به خوبی می توان این نتیجه را دریافت کرد که سرمایه گذاری بر روی برج های چهارگانه نیروی زمینی ارتش از ارزش و اعتبار بسیار بالایی برخوردار است و می توان از آن به عنوان یک فرصت یاد نمود.

چنانچه قصد پیش فروش پروژه نیروی زمینی ارتش را دارید می توانید به سایت دیار ۲۲ مراجعه کنید و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب کنید.

ثبت دیدگاه