• ۲۴ / آبان ۱۳۹۹ / ۲۱:۴۹
  • شناسه خبر : 37991
  • منبع خبر: همشهری آنلاین

بروز مهم‌ترین نشانه پذیرش شکست انتخاباتی توسط ترامپ

رئیس جمهوری آمریکا که در چهار سال اقامت در کاخ سفید به آرایش موهایش توجهی ویژه داشت، در یک هفته اخیر موها را به حال خودشان رها کرده است.

به گزارش اول فارس، مقایسه شیوه آرایش و رنگ موهای دانلد ترامپ از روز انتخابات ریاست جمهوری تا نشست خبری بامداد شنبه نشان می‌دهد رئیس جمهوری آمریکا عملا دیگر به رنگ موهایش اهمیت نمی‌دهد. به این ترتیب، سفیدی موهای سر ترامپ در ۱۰ روز گذشته آشکارتر از همیشه بوده و توجه مردم و رسانه‌ها را جلب کرده است.

رنگ موهای ترامپ در فاصله 10 روز

تاجر پیشین که تا دو ماه دیگر عنوان «رئیس جمهوری پیشین» را هم کنار نام خود می‌بیند، در سال‌های اخیر ده‌ها هزار دلار برای آرایش و رنگ موهایش هزینه کرده تا جوان‌تر از آنچه هست به نظر برسد اما ظاهرا شکست خوردن از جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ باعث شده از ظاهر شدن جلوی دوربین‌ عکاسان خبری و تصویربرداران تلویزیون با موی سفید هم چندان نگران نباشد.

این دو تصویر درست به فاصله ۱۰ روز از رئیس جمهوری ایالات متحده گرفته شده‌اند و آشکارا دگرگونی رنگ موها را به رخ می‌کشند. شاید هم شلوغ بودن سر ترامپ در این ۱۰ روز و درگیر شدن با پرونده تقلب انتخاباتی باعث شده او دست‌کم برای چند روز بی‌خیال موهایش شود و اگر سرانجام شکست را بپذیرد، باز هم رنگ کردن موها را در برنامه‌های روزانه و هفتگی‌اش قرار بدهد.

بیشتر بخوانید:

ترامپ:چاره‌ ای جز نامزدی در سال ۲۰۲۴ ندارم
خطرات مرگبار رنگ و صاف کردن موها برای زنان
چرا باید به شامپوی خود شکر اضافه کنیم ؟

ثبت دیدگاه