• ۲۰ / مهر ۱۴۰۰ / ۲۲:۵۱
  • شناسه خبر : 70633

برگزاری دو نمایشگاه ” لوازم صوتی و تصویری ” و ” فرش ماشینی، موکت و کفپوش‌ها ” در شیراز

بیست و دومین نمایشگاه تخصصی، صوتی و تصویری و دومین نمایشگاه تخصصی صنعت فرش ماشینی، موکت و کفپوش‌ها در محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی استان فارس در شیراز شروع به کار کرد.

به گزارش اول فارس از شیراز، سید محمود موسوی مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس گفت: این نمایشگاه‌ها در راستای فرمان اخیر مقام معظم رهبری در خصوص منع واردات لوازم خانگی خارجی و حمایت بیشتر از تولید کنندگان داخلی در دستور کار قرار گرفت که در بازه زمانی کوتاهی برنامه ریزی و خوشبختانه با استقبال و حضور پر رنگ بیش از ۶۰ شرکت و برند برتر تولید محصولات داخلی روبرو شده و برگزار می‌شود.

او گفت: سالن حافظ شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس به بیست و دومین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی اختصاص یافته که مشارکت کنندگان آن با زمینه فعالیت تولید انواع لوازم خانگی شامل یخچال و فریزر، اجاق گاز و فر، هود، لباسشویی، سینک، لوازم صوتی و تصویری، جارو برقی، ظروف اشپزخانه، دستگاه تصفیه آب، چرخ خیاطی و … به ارائه و معرفی آخرین محصولات خود می‌پردازند.

مدیر عامل نمایشگاه‌های بین المللی فارس گفت: ۴۵ درصد مشارکت کنندگان نمایشگاه لوازم خانگی از استان فارس و مابقی از استان‌های تهران، اصفهان، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی و زنجان در این نمایشگاه حضور دارند.

موسوی از اختصاص دو سالن بهار و سرو به دومین نمایشگاه تخصصی صنعت فرش ماشینی، موکت و کفپوش‌ها خبر داد و افزود: مشارکت کنندگان نمایشگاه فرش ماشینی از استان‌های فارس، تهران، اصفهان، خراسان رضوی و آذربایجان شرقی محصولات خود از جمله انواع فرش ماشینی، موکت و کفپوش را در معرض دید بازدید کنندگان می‌گذارند.

او همچنین به رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در مقابله با شیوع ویروس کرونا در نمایشگاه‌ها اشاره کرد و گفت: بازدید از این نمایشگاه‌ها صرفا با دریافت بلیت الکترونیکی امکانپذیر است و مراجعه کنندگان میتوانند از وبسایت شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس به آدرس www.farsfair.ir نوبت بازدید رایگان خود را دریافت کنند تا تعداد افراد حاضر در سالن‌ها کنترل و از ازدحام جمعیت جلوگیری شود.

موسوی با اعلام این که پایگاه واکسیناسیون نمایشگاه بین المللی فارس نیز فعال است، گفت: تمامی افراد می‌توانند با همراه داشتن کارت ملی خود به سالن ملاصدرا مراجعه و واکسن کرونا تزریق کنند.

نمایشگاه‌های لوازم خانگی و فرش ماشینی تا روز جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ دایر بوده و علاقمندان می‌توانند جهت بازدید از این نمایشگاه‌ها با دریافت نوبت بازدید همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ به محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان فارس – شهرک گلستان مراجعه کنند.

بیشتر بخوانید:

قیمت روز معروف‌ترین برند لوازم خانگی موجود در بازار+جدول
دستور رهبر انقلاب برای جلوگیری از واردات لوازم خانگی کره ای
جزئیات اعطای کارت اعتباری لوازم خانگی ، نرخ سود و اقساط آن

ثبت دیدگاه