• ۰۷ / بهمن ۱۳۹۹ / ۲۱:۴۰
  • شناسه خبر : 43768

برگزاری سه نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی، تجهیزات قهوه و صنایع وابسته خرما در شیراز

نمایشگاه های تخصصی صنایع غذایی، تجهیزات قهوه و صنایع وابسته خرما در شیراز آغاز به کار کرد.

به گزارش گروه اقتصادی اول فارس، بیست و سومین نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی و ماشین‌آلات وابسته و چهارمین نمایشگاه تخصصی صنایع و تجهیزات قهوه به همراه سومین نمایشگاه تخصصی تجهیزات و صنایع وابسته خرما عصر روز امروز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان فارس شروع به کار کرد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس گفت: برگزاری این سه نمایشگاه نقش موثری در توسعه و رونق اقتصادی کشور ایفا نموده و با فراهم کردن فرصت نفوذ در بازار‌های جدید موجب رونق و جهش تولیدات داخلی می‌گردد. مشارکت کنندگان صنعتگران تولید کنندگان و فعالان حوزه صنایع مذکور از سراسر نقاط کشور در این رویداد گردهم می‌آیند تا به ارائه و معرفی جدیدترین دستاوردها، محصولات و خدمات خود بپردازند.

سید محمود موسوی گفت: در راستای صیانت از سلامت بازدیدکنندگان و اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی در مقابله با شیوع ویروس کرونا اقداماتی صورت گرفته که از جمله آن‌ها الزام به دریافت نوبت بازدید به دلیل کنترل و مدیریت تعداد افراد حاضر در سالن‌ها و جلوگیری از ازدحام جمعیت و همچنین استعلام کد ملی افراد از سامانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور به منظور جلوگیری از ورود بیماران در دوره نقاهت، قرنطینه و افراد مشکوک و ناقل به سالن‌های نمایشگاه است.

موسوی افزود: نمایشگاه تخصصی تجهیزات و صنایع وابسته خرما در سالن حافظ به متراژ ۶ هزار مترمربع میزبان ۶۰ شرکت فعال در حوزه صنایع مرتبط با خرما از استان‌های فارس، هرمزگان، بوشهر، خوزستان، کرمان، تهران، اصفهان، البرز، آذربایجان شرقی، یزد، همدان، ایلام و خراسان رضوی است.

او گفت: نمایشگاه تخصصی صنایع و تجهیزات قهوه در دو سالن نرگس و سرو به مساحت ۴ هزار متر مربع با حضور ۳۱ شرکت و نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی و ماشین‌آلات وابسته در سالن بهار به مساحت ۲ هزار متر مربع با حضور ۳۲ شرکت تولید کننده و فعال در حوزه صنایع غذایی و تجهیزات قهوه برگزار می‌شود.

موسوی با اشاره به اینکه همزمان با این نمایشگاه‌ها کارگاه‌های آموزشی متفاوتی با موضوعات تخصصی حوزه قهوه و خرما برگزار می‌گردد، گفت بازیدکنندگان می‌توانند جهت بازدید از این نمایشگاه‌ها با دریافت نوبت بازدید رایگان از وب سایت شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس به آدرس www.farsfair.ir تا روز جمعه مورخ ۱۰ بهمن همه روزه از ساعت ۱۵ تا ۲۰ به محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان فارس مراجعه کنند.

عضو گروه واتساپ اول فارس شوید

ثبت دیدگاه