• ۲۲ / مهر ۱۴۰۰ / ۱۴:۵۰
 • شناسه خبر : 70775

بسته هدیه اینترنت هدیه رایگان شاتل موبایل برای آموزش آنلاین+جزئیات

با توجه به شروع فعالیت غیرحضوری مدارس و دانشگاه‌ها در سال تحصیلی ۱۴۰۰، شاتل موبایل به منظور ایجاد سهولت در فعالیت‌های آموزشی آنلاین، امسال هم به دانشجویان، معلمان و اساتید دانشگاه بسته اینترنت هدیه اعطا کرد.

در این طرح، بسته‌های شش ماهه اینترنت با حجم ۳۰ گیگابایت برای دانشجویان، ۴۰ گیگابایت برای معلمان و ۶۰ گیگابایت برای استادان دانشگاه در نظر گرفته شده و این بسته‌ها برای تمامی دانشجویان، معلمان و اساتیدی که مشترک سیم‌کارت‌های شاتل موبایل هستند و شماره سیم‌کارت شاتل موبایل آنان از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به این اپراتور معرفی شده، به صورت خودکار فعال شده است.

پیش از این نیز در زمان همه‌گیری ویروس کرونا شاتل موبایل در چند نوبت به دانشجویان، معلمان و اساتید دانشگاه بسته‌های اینترنت رایگان اعطا کرده و با رایگان سازی اینترنت سیم‌کارت شاتل موبایل برای سامانه‌های آموزشی دانشگاهی و دانش‌آموزی برای تسهیل «آموزش از راه دور» اقدام کرده بود.

براساس این گزارش بر این اساس، اپراتور ایرانسل هم بستۀ ۳۰ گیگابایتی اینترنت برای دانشجویان و طلاب، بستۀ ۴۰ گیگابایتی اینترنت برای معلمان و بستۀ ۶۰ گیگابایتی اینترنت رایگان برای استادان دانشگاه فعال شده است.

اپراتور همراه اوا اعلام کرد بسته های شش ماهه ۶۰ گیگابایت ویژه اساتید حوزه و دانشگاه، ۴۰ گیگابایت ویژه معلمان و ۳۰ گیگابایت ویژه دانشجویان و طلاب مطابق لیست ارسالی از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (افرادی که در سامانه ICT Gifts ثبت نام کرده اند)، فعال شده است.

بیشتر بخوانید:

هدیه ویژه سالگرد تاسیس ایرانسل به تمام مشترکان دائمی و اعتباری
هدیه همراه اول و ایرانسل ویژه هفته وحدت برای تمام مشترکان
جدیدترین خبر از ثبت‌نام برای دریافت اینترنت رایگان هدیه برای آموزش مجازی

ثبت دیدگاه

 • ناشناس

  تاریخ : ۲۲ - مهر - ۱۴۰۰

  چرا واسه دانش آموزان فعال نمیشه آخه ،،،چرا دانشجویان فقط ،،،من دو دانش آموز دارم یکی کلاس هفتم که با شاد درس میخونه ،،،اون یکی در واتساپ ..یکم هم به فکر دانش آموزان هم باشید وخانوادهاشن


  پاسخ

 • محمد

  تاریخ : ۲۳ - مهر - ۱۴۰۰

  من بسته اینترنت رایگان میخوام


  پاسخ

 • رقیه احمدی

  تاریخ : ۲۳ - مهر - ۱۴۰۰

  لطفاً برای دانش آموزان هم بسته اینترنت رایگان را فعال کنید .
  الان موقعیت سختیه برای دانش آموزان . لطفاً لطفاً بسته دانش آموزان را هم فعال کنید.


  پاسخ

 • ناشناس

  تاریخ : ۲۳ - مهر - ۱۴۰۰

  ماهم دانش آموز هستیم لطفاً بفکر ماهم باشین همش دانشجو ها


  پاسخ

 • زیبا

  تاریخ : ۲۳ - مهر - ۱۴۰۰

  زیبا علیزاده ۷۳۷۳■


  پاسخ

 • رضا

  تاریخ : ۲۴ - مهر - ۱۴۰۰

  جوری تیتر زدی انگار ک خود شاتل داره بسته میده درس تیتر بزن…


  پاسخ

 • الناز پاسبان

  تاریخ : ۲۶ - مهر - ۱۴۰۰

  من دانش آموز ۱۱ هستم چرا بی فکر هستید من در ادوبی کانکت و اسکای روم درس میخونم هفته ۱۰ گیگ استفاده میشه و چون توی اون برنامه هستیم انگار ما به معلم هامون وصل هستیم اگر نتمون رو قطع کنیم نت استاد ها هم قطع میشه الان بهشون اینترنت رایگان هم میدن


  پاسخ