• ۱۴ / مهر ۱۳۹۹ / ۱۹:۴۷
  • شناسه خبر : 36117

تازه ترین خبر از وضعیت جسمی استاد محمدرضا شجریان

به گزارش اول فارس، تیم پزشکی آقای محمدرضا شجریان از شرایط وخیم بیماری این استاد آواز کشور خبر داد و تاکید کرد هنوز تغییری در وضعیت وی رخ نداده است. به گفته دکتر بهلولی، آقای شجریان در بخش مراقبت ها ویژه بیمارستان جم تحت مراقبت تیم پزشکی قرار دارد. این عضو تیم پزشکی تاکید کرد: کیسه […]

به گزارش اول فارس، تیم پزشکی آقای محمدرضا شجریان از شرایط وخیم بیماری این استاد آواز کشور خبر داد و تاکید کرد هنوز تغییری در وضعیت وی رخ نداده است. به گفته دکتر بهلولی، آقای شجریان در بخش مراقبت ها ویژه بیمارستان جم تحت مراقبت تیم پزشکی قرار دارد. این عضو تیم پزشکی تاکید کرد: کیسه صفرای استاد شجریان عفونت کرده و شاخص پلاکت خون وی بسیار پایین است.

همچنین دکتر حسن عباسی یکی از پزشکان معالج محمدرضا شجریان ـ با بیان اینکه هم اینک در بخش مراقبت های ویژه بالای سر این هنرمند است، تاکید کرد که خبرهای منتشرشده درباره به کما رفتن و درگذشت او را تایید نمی کند.

با اعلام خبر بستری شدن دوباره محمدرضا شجریان و اطلاعیه بیمارستان جم که از مردم تقاضا شده بود برای بهبودی این هنرمند، دعا کنند در چند ساعت گذشته خبرهایی مبنی بر به کما رفتن و درگذشت استاد آواز ایران منتشر شده بود که ما در تماس هایی در چند دقیقه پیش با حسن عباسی عضو تیم معالج وی صحت و سقم این خبر را جویا شد.
دکتر حسن عباسی در گفت وگویی با ما با نادرست خواندن این خبرها تاکید کرد، استاد آواز ایران با وجود شرایط بحرانی وضعیت جسمانی، در کما نیست.
عضو تیم پزشکان معالج استاد آواز ایران در توضیح این مطلب گفت: شاید زمانی که شب گذشته یکی از همکاران، ایشان را ویزیت کرده‌اند، استاد به علت استفاده داروهای آرامبخش در خواب بوده‌اند. ولی ایشان در حال حاضر در کما نیستند.
این پزشک همچنین دیگر موارد جسمانی عنوان شده درباره محمدرضا شجریان از جمله کاهش فشار خون و عفونت شدید در ناحیه بدن و کیسه صفرا، بستری بودن در بخش ICU، افت شدید پلاکت خون و سطح هوشیاری ۵ را تأیید کرد.
خبر درگذشت محمدرضا شجریان تکذیب شد

بیشتر بخوانید:

از گرین روم ، رقیب کلاب‌هاوس رونمایی شد
کنسرت زنده خواننده‌ مشهوری که ۴۰سال پیش فوت کرده !
۹ فرد مشهوری که روح خود را به شیطان فروختند+ تصاویر

ثبت دیدگاه