• 06 / شهریور 1401 / 6:39
  • شناسه خبر : 93180

تجمع اعتراضی کشاورزان در حمایت از احداث سد آبریز در کهگیلویه

تعدادی از کشاورزان کهگیلویه در حمایت از احداث “سد آبریز” روز شنبه پنجم شهریورماه ۱۴۰۱مقابل فرمانداری شهرستان کهگیلویه در شهر دهدشت تجمع کردند.

به گزارش اول فارس به نقل از ایسنا ، سیدعبدالعزیز موسوی، فرماندار شهرستان کهگیلویه با حضور در جمع کشاورزان با بیان این‌که از احساس مسئولیت و دغدغه شما نسبت به “سد آبریز” تشکر می کنم، گفت: این سد با زندگی مردم و کشاورزان شهرستان کهگیلویه و منطقه در ارتباط است.

وی افزود: در بودجه مصوب سال ۱۴۰۱ از سوی کمیسیون تلفیق برای سد “آبریز” (مارون ۲ ) اعتبار گذاشته شده است.

موسوی اظهارکرد: در صورتی که نامه” سد آبریز” از وزارت نیرو به سازمان مدیریت ارسال شود کد اعتباری برای این سد صادر و عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

فرماندار شهرستان کهگیلویه خاطرنشان کرد: این درد ما و همه مردم شهرستان و منطقه است.

موسوی تصریح کرد: در صورتی که سد “آبریز” ساخته شود تحول عظیمی در زمینه اشتغال شهرستان ایجاد می‌شود و برخی از مشکلات اجتماعی رفع و کمتر خواهد شد.

وی ادامه داد: احداث سد “آبریز” مطالبه جدی و بحق است که از چشم مسئولان استان، استاندار و نماینده کهگیلویه پنهان نمانده است.

بر اساس این گزارش ، هم‌چنین در ادامه نماینده کشاورزان گفت: ما کشاورزان در مسیر قانون گام بر می داریم و حرکت ما مسالمت آمیز خواهد بود و کسی که بخواهد از این حضور کشاورزان در ارتباط با اجرایی شدن سد آبریز سوء استفاده کند، را محکوم می کنیم و در مجموعه ما نیست.

بیشتر بخوانید:

ثبت دیدگاه