• ۳۰ / تیر ۱۴۰۰ / ۱۲:۰۸
  • شناسه خبر : 61597

تجمع اعتراضی به بی آبی در ایذه خوزستان تایید شد

روز گذشته عده‌ای از شهروندان ایذه در اعتراض به بی‌آبی در شهرستان با در دست داشتن بشکه‌های خالی آب خواستار حل این مشکل شدند.

سرپرست فرمانداری ایذه خوزستان با اشاره به اعتراض شهروندان این شهرستان نسبت به مشکلات بی‌آبی و خشکسالی گفت: این مطالبه در حال پیگیری است و انتظار می‌رود شهروندان از تجمع‌هایی که باعث سو استفاده سودجویان و معاندین شود، خودداری کنند.

به گزارش فارس، حسن نبوتی سرپرست فرمانداری شهرستان ایذه خوزستان با اشاره به اعتراض شب گذشته شهروندان به دلیل مشکلات ناشی از بی‌آبی و بیان اینکه شرایط در حالت عادی قرار دارد، اظهار کرد: روز گذشته عده‌ای از شهروندان گلایه‌مند از بی‌آبی در شهرستان با در دست داشتن بشکه‌های خالی آب خواستار حل این مشکل شدند.

وی افزود: در پی این تجمع، ماموران نیروی انتظامی که در محل حضور داشتند با نهایت آرامش و متانت اقدام به صحبت با این شهروندان و درخواست برای آرامش کردند.

فرماندار ایذه ادامه داد: در ادامه کار عده‌ای فرد ناشناس با حضور در میان جمعیت اقدام به سر دادن شعار و ایجاد تشنج کردند.

نبوتی تاکید کرد: مطالبه آب و مشکلات ناشی از آن در شهرستان به گوش مسئولان رسانده شده و انتظار داریم شهروندان فریب موج‌سواری سودجویان و معاندین را نخورند و به فراخوان‌ها جهت تجمعات توجه نداشته باشند تا مطالبه آنها از راه قانونی پیگیری شود و به نتیجه برسد.

بیشتر بخوانید:

ثروت مملکت صرف عده‌ معدودی می‌شود/مسئولان ما می‌توانند فقط دو – سه شهر را اداره کنند
توضیحات استانداری درباره اعتراض شهروندان در خیابان جمهوری تهران
واکنش رسمی جبهه اصلاحات ایران به وقایع خوزستان

ثبت دیدگاه