• 25 / آذر 1397 / 16:56
  • شناسه خبر : 2801

تجمع کارگران صنایع مخابرات راه دور شیراز مقابل استانداری فارس

حدود ۴۰۰ نفر از کارگران بازنشسته صنایع مخابرات راه دور شیراز مقابل استانداری تجمع کردند/برای وصول مطالبات ما چه کردید؟

حدود ۴۰۰ نفر از کارگران بازنشسته صنایع مخابرات راه دور شیراز امروز یکشنبه (۲۵ آذر) مقابل استانداری فارس تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حدود ۴۰۰ نفر از کارگران بازنشسته صنایع مخابرات راه دور شیراز امروز (یکشنبه ۲۵ آذر)  مقابل استانداری فارس تجمع کردند.

آنها در این رابطه گفتند: بعد از ۱۲ سال همچنان مطالباتِ ایام اشتغال خود را دریافت نکرده‌ایم. این چه منطقی است که مطالبات ۱۲۲۶ بازنشسته را از پس از این همه مدت پرداخت نمی‌کنند و دائم بهانه می‌تراشند که بحران داریم. مگر کارخانه را به خاطر مشکلاتی که داشت در سال ۸۵ تعطیل نکردید و به کارگران گفتید: به سلامت!

معترضان افزودند: هیات حمایت از صنایع در کارخانه مستقر شد تا سطح تولید را بالا بیاورد و خطوط را فعال نگه دارد اما نه تنها تولید به مدار گذشته بازنگشت بلکه کارگران هم بیکار شدند. حالا هر کدام از ما بابت دستمزدهای پرداخت نشده و سنوات ۵ میلیون تا ۷۰ میلیون طلبکار هستیم.

کارگران بازنشسته صنایع مخابرات راه دور شیراز  از تجمع امروز تصاویری منتشر کردند. روی یکی از این بنرها نوشته شده است: مسئولین محترم ما کارگران ۱۲ سال تحمل کردیم. شما برای وصول مطالبات ما چه کردید؟

کارگران مخابرات راه دور شیراز در سال‌های گذشته هم تجمعاتی برگزار کرده بودند برای نمونه مدتی در محوطه کارخانه چادر می‌زدند اما رسیدگی به مطالبات آنها در زمین وزرات صنعت، معدن و تجارت و سایر دستگاه‌های دولتی افتاده است.

این کارخانه و کارخانه‌هایی همچون کیان تایر مدت‌هاست که توسط هیاتِ حمایت از صنایع اداره می‌شوند اما چرخ اداره آنان همچنان لنگ می‌زند.

مخابرات 2

منبع ایلنا

بیشتر بخوانید:

جزئیات تازه از ربودن شبانه ۲ زن جوان در بلوار معالی‌آباد و خیابان احمدی شیراز
ببینید| انسداد ۴۰ روزه راه یک روستا در استان فارس !
تصاویری دردآور از یک روستا در شیراز+ویدئو

ثبت دیدگاه