• 20 / دی 1401 / 11:46
  • شناسه خبر : 101571

تردد در تمام محورهای استان فارس برقرار است

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس با اعلام اینکه تردد در تمامی محورهای استان برقرار است از خدمت‌رسانی ۷۰۰ راهدار درقالب ۱۳۵ گشت ثابت و سیار راهداری خبرداد.
به گزارش اول فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس، علیرضا راستیار گفت: راهداری و حمل و نقل استان فارس با استقرار ۷۰۰ راهدار در ۵۲ راهدار خانه و ۶ راهدار خانه سیار در محور های مواصلاتی استان و ۱۳۵ گشت ثابت و سیار در طرح راهداری زمستانه به خدمت رسانی می پردازد.
راستیار با بیان ایکنه ۴۳۰ دستگاه و ماشین آلات راهداری در طرح زمستانه بکارگیری می شود، افزود: علی رغم فرسودگی تجهیزات و ماشین آلات اما راهداران با تمام توان به وظیفه ذاتی خودشان در راستای تردد روان و باز بودن محور های جاده ای در کولاک، برف و باران اقدام می کنند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس هم چنین گفت : ۵۲ گردنه برف گیر و ۶۴۰۰ کیلومتر راه در استان وجود دارد که در شرایط بارش نیازمند عملیات راهداذی زمستانی هست.
راستیار در پایان گفت : از تمامی کاربران جاده ای تقاضا داریم ضمن رعایت قوانین و مقررات رانندگی ، حتما زنجیر چرخ در خودروهای خود داشته باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل در سطح راه های استان با تلفن ۱۴۱ تماس حاصل نمایند.

  1. آمار بارندگی در شهرستان های استان فارس تا ۲۰ دی ۱۴۰۱+جدول

  2. ۲۲ واقعیت عجیب درباره سنجاب ها که ممکن است شما ندانید

  3. روایت کارآفرین گردشگری که با همت نماینده شیراز و استاندار فارس از روی ویلچر برخاست

بیشتر بخوانید:

جزئیات ورود و فعالیت سامانه جدید بارشی به استان فارس به تفکیک شهرستانها
مدیر کل تعاون روستایی استان فارس عزادار شد
پیش بینی ۵ روزه آب و هوای شهرستان های فارس تا ۸ بهمن ۱۴۰۱

ثبت دیدگاه