• 20 / دی 1400 / 21:51
  • شناسه خبر : 71144

ترفند وحشتناک سارق خودرو سانتافه در شهرک اکبرآباد شیراز

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سارق مسلح خودرو سانتافه و کشف اسلحه به کار رفته در سرقت خبر داد.

به گزارش اول فارس ، سرهنگ “کاووس حبیبی”در تشریح این خبر بیان کرد: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه خودرو سانتافه در شهرک “اکبرآباد” شیراز، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی اظهارت شاکی مشخص شد که وی خودرو خود را جهت فروش در سایت دیوار آگهی کرده و شخصی ناشناس پس از تماس و هماهنگی جهت خرید در “شهرک اکبرآباد”، با یک قبضه اسلحه شکاری به دست مالک شلیک و اقدام به سرقت سانتافه می‌کند.

سرهنگ “حبیبی” بیان داشت: کارآگاهان پلیس با همکاری ماموران انتظامی کلانتری ۱۴ مدرس شیراز با اقدامات فنی، پلیسی و اطلاعاتی موفق شدند در کمتر از ۴۸ ساعت محل اختفاء سارق را در یکی از خیابان‌های شیراز شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی آن را دستگیر و سواری سانتافه مسروقه را نیز کشف کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبضه اسلحه شکاری و ۴ عدد فشنگ مربوطه (استفاده شده در صحنه سرقت مسلحانه) کشف شد، تصریح کرد: سارق ۴۵ ساله پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد.

این مقام انتظامی از شهروندان خواست هنگام انجام معاملات خرید و فروش خودرو در سایت دیوار مراقب تماس‌ها و خواسته‌های مشکوک خریداران بوده و زمانی که خریدار تقاضای بازدید خودرو را در مکان مورد نظر خود می‌کند از رفتن به آن محل خودداری تا حتی الامکان از وقوع چنین مواردی جلوگیری شود.

بیشتر بخوانید:

رونمایی از سورن‌ پلاس دوگانه‌سوز در نمایشگاه شهر هوشمند +عکس
مالیات نقل و انتقال خودرو بر عهده کیست؟
چه زمانی باید لنت ترمز خودرو تعویض شود؟

ثبت دیدگاه