• 24 / اردیبهشت 1401 / 22:39
 • شناسه خبر : 83652

تست شخصیت شناسی تصویری| کدام جاده برای شما ترسناک تر است؟

کدام یک از مسیرهای فوق برای شما هراس بیشتری دارد؟

در تصویر بالا از کدام مسیر بیشتر می ترسید؟ اگر قرار باشد بدترین جاده را انتخاب نکنید جوابتان کدام است؟ در کدام جاده نمی توانید حرکت کنید؟ لطفا یک جاده انتخاب کنید و سپس توضیحات این تست شخصیت شناسی زیبا را ببینید.

اگر اولین جاده جواب شماست

اطمینان کردن به دیگران برای شما بسیار سخت است بنابرین احساسات خود را در درونتان پنهان می کنید و مطمئن باشید اگر درباره آنها صحبت کنید شرایط ذهنی و روحیتان بهتر خواهد شد

دومین مسیر

از از بی فایده بودن و تنهایی می ترسید و از این دو گریزان هستید و شما احتیاج به عشق آزاد دارید و بسیار به محبت و همدلی علاقمند هستید که دغدغه شما در زندگی رسیده به آرامش می باشد.

سومین تصویر را انتخاب کردید؟

شما می توانید به هرچه که می خواهید و نیاز دارید برسید و احساس میکنید که به عشق و محبت نیاز دارید و اینکه شما انسان پرعشق و با محبتی هستید و اینکه باید در زندگیتان بیشتر تلاش کنید و پشتکار داشته باشید.

چهارمین مسیر

بعضی موقع ها شما ارتباطتان را با دنیای بیرون قطع می‌کنید و حاضر نیستید که با خانواده و یا دوستان خودتان صحبت کنید. شما معتقد هستید که تنها بودن تمام چیزی است که می‌خواهید،شما شخصی قوی و باهوش و در عین حال درونگرا می باشید. اما مطمئن باشید که ارتباط با دیگران به زندگی شما کیفیت بهتری می بخشد.

مسیر شماره پنج

چیزی که شما را میترساند عدم آگاهی است و در تلاش هستید که خودتان را بشناسید و بفهمید که هدفتان از زندگی چیست و شما علاقه دارید که وقتی به هدفتان رسیدید آن را تحلیل کنید.

ششمین تصویر

شما از محدود بودن به دور هستید و علاقه ای به محدود بودن ندارید و از نرسیده به آزادی هراس دارید. شادی و احساسات مثبت چیزی می باشد که شما در زندگی دنبال آن هستید و اینکه شخصیت کاملی دارید و با اعتماد به نفس هستید اما دست از این کار ها برداری و هرطوری که دوست می دارید زندگی کنید.

هفمین جاده یا مسیر

شما در زندگیتان با اطمینان قدم بر میدارید و آرام هستید بنابرین با هر قدم به مسیر خود نزدیک تر می شوید و اینکه شما در زندگیتان اهداف مشخصی دارید و لایق بهترین ها هستید اما توجه کنید که به استراحت و آرامش روحی هم نیاز دارید

هشتمین مسیر

از گذشته خود می ترسید و اتفاقات ناگواری در زندگیتان رخ داده و فکر میکنید که در زندگی ممکن است دچار شکست شوید اما شما باید خودتان را از گذشته بیرون بکشید و احساسات خشم و منفی خود را نابود کنید تا موفق شوید.

نظرتان را در مورد این تست شخصیت شناسی برای ما بنویسید

بیشتر بخوانید:

خنده شما چه حرف هایی درباره شخصیت تان دارد ؟
تست شخصیت|کدام درخت را برای استراحت انتخاب می کنید ؟
تست روانشناسی|کف دست تان را نگاه کنید و خودتان را خوب بشناسید

ثبت دیدگاه

 • ناشناس

  تاریخ : ۲۶ - اردیبهشت - ۱۴۰۱

  سلام عالی و درست بود ممنونم از دلگرمی شما اینکار شماهم یک جور هم صحبتی ممنونم


 • کوثر

  تاریخ : ۲۶ - اردیبهشت - ۱۴۰۱

  سلام .خوبین ؟
  هیچ کدام من را نمی ترساند


 • آرمیتا

  تاریخ : ۲۶ - اردیبهشت - ۱۴۰۱

  من بیشتر از تصویر شماره ۱ و ۲ ترسیدم که واقعا درست بود👌👌👌