• 26 / آذر 1401 / 15:58
  • شناسه خبر : 99994
  • منبع خبر: خبرنامه

تست شخصیت| یک انتخاب دارید! چه کسی را نجات می دهید، پدر یا مادر؟

به تست شخصیت انتخاب سخت خوش آمدید. این تست شخصیت شناسی می تواند تاریک ترین رازهای شما آشکار آشکار کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به تصویر نگاه کنید و بگویید چه کسی را نجات می دهید؟

چیزهای بزرگ و کوچک زیادی می تواند شخصیت ما را آشکار کند که تصمیم گیری یکی از آن‌ها است. روانشناسان می گویند تصمیمات که ما می گیریم می تواند خیلی چیزها را در مورد ما فاش کند، خصوصا در شرایط بحرانی.

تست شخصیت انتخاب سخت

در تصویر تست شخصیت انتخاب سخت می بینید که دو نفر در یک قدمی مرگ قرار دارند، تصور کنید آن‌ها پدر و مادر شما هستند. کدامیک را نجات می دهید؟ پدر یا مادر؟ اما شما فقط می توانید یکی از آن‌ها را نجات دهید، بنابراین باید یکی را نجات دهید و دیگری را به کام مرگ رها کنید. در این دوراهی سخت چه کار خواهید کرد؟

اکنون که تصمیم گرفتید، بیایید ببینیم انتخاب شما در مورد شما چه می گوید!

نجات پدر

تست شخصیت انتخاب سخت: اگر تصمیم گرفتید پدرتان را نجات دهید، یعنی شما فردی هستید که به خانواده و دوستان‌تان بیشتر از هر چیزی ارزش قائل هستید. حتی ترجیح می دهید کارتان را رها کنید تا با آن‌ها باشید. برعلاوه، همه شما را به شما به چشم یک مشاور و پیر خردمند نگاه می کنند.

نجات مادر

اگر در تست شخصیت انتخاب سخت تصمیم گرفتید مادرتان را نجات دهید، یعنی شما تمایل دارید به چیزها و کسانی که بیشتر از همه به آن نیاز دارند کمک کنید، حتی حاضرید مشکلات آن‌ها را در اولویت قرار می دهید. شما همیشه به دنبال ماجراجویی های جدید و هیجان انگیز هستید.  در اوقات فراغت دوست دارید با دوستان‌تان باشید.

شما هم نظر بدهید..

بیشتر بخوانید:

تست شخصیت|بگو در اولین نگاه چه چیزی در تصویر دیدی تا عاقبت عاشق شدن تان را بدانید
تست روانشناسی تصویری| بگویید صندلی را به کی می دهید تا شخصیت تان آشکار شود
تست روانشناسی تصویری: آیا شما شخص خوبی هستید یا بد !؟

ثبت دیدگاه

  • ناشناس

    تاریخ : ۲۹ - آذر - ۱۴۰۱

    مرسی،واقعا جالب بود بنده مادر و انتخاب کرده بودم،تمام خصوصیات که نوشته شده بود را در خود می‌دیدم،سرگرمی باحال و درعین حال آموزنده بود،طراحش دستش درد نکند.ممنون