• 18 / دی 1401 / 22:20
  • شناسه خبر : 101439
  • منبع خبر: خبرنامه

تست هوش تصویری|ببینید می توانید در ۱۰ ثانیه گوسفند را پیدا کنید؟

اگر فکر می کنید چشمان تیزبین و بینایی خوبی دارید پس آزمون تشخیص گوسفند را حل کنید. در این تست بینایی چالش این است تا در طول ۱۰ ثانیه یا کمتر گوسفند را پیدا کنید. پس منتظر چه هستید؟اگر فکر می کنید خستگی روحی دارید، آن را نادیده نگیرید. زیرا بر قابلیت های شناختی شما تاثیر خیلی منفی دارد. اگر این روند ادامه یابد، بر سلامت روحی و همچنین جسمی شما نیز تاثیر می گذارد.

پیشنهاد می کنیم در چنین مواقع دمی تازه کنید. می توانید بیرون از خانه بروید، به موسیقی گوش دهید، به دویدن یا پیاده روی بروید، با دوستان نزدیک یا خانواده خود صحبت کنید یا بازی های فکری و تست های چون آزمون تشخیص گوسفند را حل کنید.

شاید فکر کنید چرا تست ها و بازی های فکری؟

این‌ها روشی آزمایش شده و مطمئن برای بهبود خلق و خو و ایجاد شادابی مورد نیاز به مغز شما هستند. مطالعات ثابت کرده است که حل پازل ها و بازی‌های فکری به‌طور منظم، تفکر جانبی و توانایی‌های حل مسئله را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد.

آیا برای آزمایش بینایی و هوش خود آماده اید؟

آزمون تشخیص گوسفند: در طول ۱۰ ثانیه گوسفند را پیدا کنید!

تصویر دسته یا جمعی از بابانوئل ها را نشان می دهد. همه چیز ظاهرا عادی به نظر می رسد. اما این‌طور نیست. جایی در تصویر گوسفندی پنهان شده است و شما باید آن را در طول ۱۰ ثانیه یا کمتر پیدا کنید.

به تصویر نگاه کرده و گوسفند را پیدا کنید. اما پیشنهاد می کنیم با دقت تصویر را بررسی کنید زیرا جواب دقیقا جلوی چشمان شما پنهان است!؟

جواب در آخر صفحه

.
.
.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

زمان شما برای پیدا کردن گوسفند تمام شده است. آیا توانستید آزمون تشخیص گوسفند را حل کنید؟

اگر بله، به شما تبریک می گوییم. بینایی خوبی دارید.

 

جواب آزمون تشخیص گوسفند

گوسفند را می توان در قسمت بالای سمت چپ تصویر مشاهده کرد. به تصویز زیر دقت کنید:

توهمات نوری همیشه بینش شگفت انگیزی از نحوه عملکرد مغز ما می دهد. ترکیب خاصی از رنگ، نور و الگوها می تواند مغز ما را فریب دهد تا چیزی را که وجود ندارد به صورت بصری درک کند.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی اول فارس امیدوارم از آزمون تشخیص گوسفند لذت برده باشید. فراموش نکنید به ما بگویید آیا توانستید گوسفند را در طول ۱۰ ثانیه پیدا کنید؟

فواید پازل ها و بازی های فکری

آزمون تشخیص گوسفند: تفریح و سرگرمی تنها مزیت بازی های فکری نیست! کارشناسان می گویند بازی های فکری و سلامت روان، رابطه مستقیمی باهم دارند. برخی از آن ها، در حوزه روانکاوی کاربرد دارند و برخی دیگر در درک مهارت های بینایی، دقت و هوش. زیرا مغز ما انسان ها از زوایایی مختلف، تصاویر را به گونه­‌ی متفاوت برداشت و درک می کند.

بازی‌های فکری و تست های هوش تقویت‌کننده عالی برای خلق و خو هستند. همچنین از نظر علمی ثابت شده‌ است که انجام این تست ها ظرفیت‌های شناختی و مهارت‌های استدلال منطقی شما را بهبود می‌بخشند. در مجموع، بازی های فکری شما را باهوش‌تر و ریزبین‌تر می کنند. بنابراین، روزانه از حل کردن آن‌ها غافل نشوید.

 

توهم نوری

توهمات نوری تصاویری عمیقا جذاب هستند، اما متفاوت از آنچه ما می بینم. آن ها در فریب دادن ذهن ما عالی عمل می کنند. خصوصا آزمون تشخیص گوسفند ارتباطات بین سلول های مغز و چشم را تقویت می کند، سرعت ذهن و چشم ها را بهبود می بخشد و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت هست.

توهم نوری می تواند پرتره ای از یک شی، نقاشی یا افراد باشند. این تصاویر جذاب انواع زیادی دارد. مانند: توهمات فیزیکی، فیزیولوژیکی، تست های شخصیت شناسی… . توهمات نوری علاوه بر فراهم کردن زمینه برای تحقیقات علمی، به رهایی موقت استرس از زندگی روزمره ما نیز کمک می کند و همچنین ورزش سالمی را برای مغز ما فراهم می کند.

نظرتان را بنویسید

اگر شوهرتان نسبت به شما بی توجه و بی میل است چه کار کنید؟

بیشتر بخوانید:

اگر فکر می کنید بسیار باهوش هستید ۶ چهره پنهان در تصویر را پیدا کنید؟
تست هوش تاج گمشده؛ اگر چشم عقابی دارید می توانید تاج گمشده را پیدا کنید!
تست هوش : به نظر شما کدام زن زودتر می میرد!؟

ثبت دیدگاه