• 01 / آبان 1401 / 15:09
  • شناسه خبر : 96677

تشریح جزئیات قتل پیرزن اسیری : قاتل دستگیر شد

فرمانده انتظامی “مهر” گفت: قاتلی که به خاطر سرقت طلا، پیرزنی را در بخش “اسیر” این شهرستان به فتل رسانده بود دستگیر و روانه زندان شد.

به گزارش اول فارس ، سرهنگ “بهادر رزمجوئی” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره قتل در بیستم مهرماه سال جاری در بخش “اسیر” شهرستان مهر، بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کارمأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران تحقیقات خود را آغاز و مطلع شدند که فردی ناشناس از طریق دیوار وارد منزل پیرزن شده و پس از سرقت طلاجات، ضمن وارد کردن چند ضربه با سلاح سرد به دستان وی، مقتول را با دست خفه و متواری شده است.

فرمانده انتظامی “مهر”  ادامه داد: تحقیقات تخصصی پلیس برای شناسایی عامل یا عاملان قتل به صورت ویژه آغاز و سرانجام مشخص شد قاتل به یکی از شهرستان‌های استان خراسان رضوی متواری شده است

سرهنگ “رزمجوئی” ادامه داد: مأموران با اخذ نیابت قضائی به محل اختفای متهم (شهرستان قوچان) عزیمت و با همکاری مأموران پلیس آگاهی آن شهرستان طی یک عملیات ضربتی قاتل ۵۴ ساله را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی مهر با اشاره به اینکه در تحقیقات تکمیلی متهم به جرم خود اعتراف و علت و انگیزه قتل را سرقت طلاجات مقتول عنوان کرد، اظهار داشت: در بازرسی از مخفیگاه قاتل ۱۱۰ گرم طلای مسروقه متعلق به مقتول کشف شد.

این مقام انتظامی ضمن ابراز تاسف از وقوع چنین حوادث تلخ و ناگوار، خاطر نشان کرد: پلیس با همکاری دستگاه قضا با افراد هنجارشکن برخورد قانونی خواهد کرد.

 

بیشتر بخوانید:

اگر این مرد را دیدید پلیس را خبر کنید ؛ او قاتل فراری است +عکس
افشای راز عجیب ناپدید شدن پدر ۶۵ ساله در خانه باغ ویلایی
راز قتل ناجوانمردانه راننده پژو پارس در محور شیراز _کازرون

ثبت دیدگاه