• ۲۰ / فروردین ۱۴۰۰ / ۲۰:۲۴
  • شناسه خبر : 50317

تصادف مرگبار نیسان و پژو در محور کازرون-نورآباد

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کازرون از حادثه تصادف دو خودرو پژو و وانت نیسان در محور کازرون-نورآباد خبر داد.


 به گزارش اول فارس، بهمن جمشیدی با اعلام این خبر گفت: طی اولین تماس تلفنی در ساعت ۱۰:۴۸ دقیقه جمعه صبح با مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ کازرون مبنی بر تصادف دو خودرو در منطقه حاجی آباد، دو دستگاه آمبولانس اورژانس جاده‌ای قائمیه و کمارج به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس اورژانس کازرون با بیان اینکه این حادثه یک مصدوم و سه فوتی داشت، ادامه داد: مصدوم این حادثه پس از انجام اقدامات درمانی اولیه توسط کارشناسان اورژانس به بیمارستان ولیعصر کازرون منتقل شد.

او اضافه کرد: متاسفانه این حادثه سه فوتی داشت که کارشناسان اعزامی اورژانس پس از حضور در محل، فوت سه نفر از سرنشینان را تائید و تحویل عوامل مربوطه شد.

جمشیدی همچنین به رانندگان توصیه کرد: اگر افراد دچار حادثه شدند لازم است بلافاصله با اورژانس با شماره ۱۱۵ تماس بگیرند. همچنین لازم است در صورت بروز تصادف پیش از هر کاری خونسردی خود را حفظ کرده، از ازدحام در محل حادثه تصادف بپرهیزند و در صورتی که مصدوم بیهوش است و خطر آتش سوزی و انفجار خودرو وجود ندارد، بیمار را به هیچ وجه جابه جا نکنند.

بیشتر بخوانید:

اعلام اسامی منتخبان شورای اسلامی شهر کازرون ،فیروزآباد و میمند و مرودشت
تصادف مرگبار در جاده جهرم به لار+تصویر
مرگ اعضای یک خانواده هنگام عبور از جاده در استان فارس

ثبت دیدگاه