• 23 / بهمن 1400 / 7:44
  • شناسه خبر : 74755

تصویر متفاوت دختر جوان تهرانی در اینستاگرام رئیسی

‌‌به گزارش اول فارس،سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان با انتشار تصاویر زیر در صفحه اینستاگرام اش “raisi_org” حماسه حضور مردم عزیز ایران اسلامی در راهپیمایی چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را چنین توصیف کرده است:

 

* سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت یوم الله ۲۲ بهمن ۵۷ در مصلی تهران
‌‌
* اگر آن روز گفته شد استقلال و آزادی امروز نیز بر همان شعار تأکید می‌شود. اگر آن روز فریاد زده شد «نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی»، امروز هم همین شعار باید پایدار بماند. نه سلطه می‌پذیریم و نه از استقلال‌مان دست برمی‌داریم و نه حاضریم نسبت به کسی در عالم ظلم کنیم؛ اینها جزو اصول انقلاب اسلامی است که همچنان پایدار است.

* در نظام اسلامی ارزش‌ها همواره ثابت بوده و تغییر نمی‌کند. این ارزش‌ها، ارزش‌هایی است که مردم همواره بر آن تأکید کردند، لذا شما می‌بینید ایرانی در هر کجای عالم به این انقلاب افتخار می‌کند. امروز نه فقط مردم مسلمان عالم، بلکه مردم غیرمسلمان، اما آزادی‌خواه و عدالت‌خواه عالم، محرومین و مستضعفین در اقصی نقاط عالم به این انقلاب عشق می‌ورزند.

* علاقمندان به این انقلاب ممکن است مسلمان هم نباشند، اما وقتی با شما مواجه می‌شوند، می‌گویند به انقلاب شما و به امام و به رهبری و مواضع بصیرت‌آفرین ایشان عشق می‌ورزیم. اینها برای این است که شعارهای انقلاب فطری و جهان‌شمول است.

* این انقلاب مردم پایه است. اساس را مردم شکل دادند و رقم زدند. حامیان این انقلاب مردم هستند. ادامه دهندگان این مسیر بازهم مردم‌ هستند.
‌‌
▫️ انقلاب‌ها و خیزش‌هایی که در شرق و غرب اتفاق افتاد بر یک قشر و طبقه خاصی استوار بود اما این انقلاب، انقلاب غیرطبقاتی است. همه مردم به معنی وسیع «کلمه مردم» از همه طبقات حضور دارند.

‌‌‌‌▫️ همه سلایق باید به دور از هرگونه اختلاف زیر پرچم این کشور و این نظام، اجازه ندهند وحدت و انسجام ملی خدشه‌دار شود. همه کسانی که دل در گرو انقلاب و اهداف بلند انقلاب اسلامی دارند بدانند که پیشرفت کشور در گرو، انسجام و وحدت است.
‌‌
* ما مصمم هستیم به عنوان دولت برخاسته از رأی و اراده شما مردم در رفع مشکلات، در توجه به ظرفیت‌های کشور، توجه به اقتصاد ملی و اقتصاد مقاومتی، رفع مشکلات فرهنگی و آسیب‌های اجتماعی که مردم عزیزمان را رنج می‌دهد با کمک شما گام‌های بسیاری برداریم. گام‌های مقدماتی برداشته شده و برای آینده برنامه‌ریزی‌های لازم انجام گرفته است.
‌‌
* بنده به عنوان یک طلبه خدمتگزار به مردم مصمم هستم در این میدان به هیچ عنوان اجازه ندهیم که کوچکترین بی‌عدالتی، مردم عزیز را نگران کند. آنچه امید داریم بعد از خداوند متعال به نگاه‌ و به حضور شما مردم در صحنه است.
‌‌

بیشتر بخوانید:

یارانه ۴۰۰ هزار تومانی ۲۲ بهمن برای چه کسانی واریز می شود؟
متن تبریک دهه فجر، پیام تبریک پیروزی انقلاب ، اس ام اس دهه فجر مبارک و اشعار دهه فجر و ۲۲ بهمن مبارک + شعرهای انقلابی
آیت الله رئیسی دیشب به مردم چه گفت؟/ابایی از مذاکره نداریم

ثبت دیدگاه