• 28 / اردیبهشت 1401 / 15:14
  • شناسه خبر : 83964
  • منبع خبر: روزیاتو

تعجب مردم از پیوستن کریستیانو رونالدو و پسرش به یک باشگاه بدنسازی محلی در انگلیس

کریستیانو رونالدو ستاره بی چون و چرای دنیای فوتبال با ثبت نام در یک باشگاه ورزشی انحصاری در شهر چشایر انگلیس که هزینه آن ۲۵۵ پوند در ماه است ساکنان محلی را شوکه کرد.

رونالدو ستاره پرتغالی تیم منچستر یونایتد در حرکتی نادر به یک باشگاه ورزشی محلی پیوست و ساکنان چشر را با ثبت نام در این باشگاه ورزشی لوکس در شهرک ناستفورد شگفت‌زده کرد. او با خانواده‌اش در این مرکز حاضر شد و به تمرین پرداخت.

رونالدوی ۳۷ ساله اکثر روزهای این هفته در باشگاه Cpase واقع در منطقه‌ای محبوب بین فوتبالیست‌ های لیگ برتر انگلیس دیده شد. او از این باشگاه برای انجام تمریناتی علاوه بر آنچه در کارینگتون با هم‌تیمی‌هایش و همچنین باشگاه خصوصی خود انجام می‌دهد، استفاده می‌کند.

کریستیانو رونالدو این هفته عکسی نیمه برهنه با پسرش، کریستیانو جونیور، در اتاق سرمادرمانی این باشگاه در شبکه های اجتماعی منتشر کرد. جورجینا رودریگز، همسر رونالدو نیز در این باشگاه تمرین کرده است.

پس از فصل ضعیفی که منچستر یونایتد سپری کرد و باعث شد شیاطین سرخ از راهیابی به لیگ قهرمانان باز بمانند، گمانه‌زنی‌هایی برای آینده این ستاره پرتغالی در الدترافورد وجود دارد.

رونالدو تا سال ۲۰۲۳ با یونایتد قرارداد دارد که امکان تمدید آن تا یک سال دیگر هم وجود دارد. اریک تن هاخ هلندی، سرمربی جدید این تیم تایید کرده است که خواستار ماندن این مهاجم پرتغالی در باشگاهشان است.

تن هاخ، رونالدو را که از زمان بازگشت پرشور به الدترافورد در رقابت‌های تیمش ۲۴ گل به ثمر رسانده، یک «غول کارکشته» توصیف کرد.

از آنجایی که رونالدو هفته گذشته به وب‌ سایت رسمی یونایتد گفت مشتاقانه منتظر کار کردن زیر نظر تن هاخ است، به نظر می‌رسد که او حداقل برای یک فصل دیگر در این تیم بماند.

تن هاخ که روز دوشنبه وارد منچستر شد تا آماده‌سازی‌های لازم پیش از شروع رسمی کارش در اولین روز ماه جولای انجام دهد، در مصاحبه‌ای گفت: «رونالدو به خاطر همه چیزهایی که پیش از این نشان داده یک غول است و من فکر می‌کنم او همچنان جاه‌ طلبی و بلندپروازی زیادی دارد.»

او اضافه کرد: «معلوم است که دوست دارم او را در تیم نگه دارم. او امسال برای منچستر یونایتد بسیار مهم بوده و می‌تواند آمارهای بسیار خوبی ارائه دهد.»

بیشتر بخوانید:

مدیرعامل جدید باشگاه فجرسپاسی شیراز معرفی شد+عکس
همه جانشینان احتمالی فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال
خط کجی که در حافظیه آبروی استان فارس را برد

ثبت دیدگاه