• 27 / شهریور 1401 / 16:52
  • شناسه خبر : 95001
تا پایان روز ۲۶ شهریور صورت گرفت ؛

تعطیلی۷ شرکت مسافربری متخلف در فارس/بازگشت ۷۸ درصد از زائران به استان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس ضمن اعلام بازگشت ۷۸ درصد از زائران به استان اظهار داشت: ۷شرکت مسافری متخلف تعطیل و غیر فعال شدند.


به گزارش اول فارس به نقل از  روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس ، علیرضا راستیار ضمن اعلام بازگشت ۷۸ درصد زائران تا پایان روز ۲۶ شهریور به استان اظهار داشت: ۷شرکت حمل و نقل مسافری و کارت هوشمند ۹ ناوگان اتوبوسی که در امر جابه جایی زائران مرتکب تخلف شده بودند غیر فعال شدند.

وی از زائران خواست هرگونه تخلف را به پلیس راه و همکاران راهداری و حمل و نقل که در ایستگاههای کنترل دروازه ای استان مستقر هستند اعلام کنند، همچنین تلفن ۱۴۱ راهداری به صورت شبانه روزی در خدمت همشهریان است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس درباره قیمت بلیت اتوبوس بیان داشت: اتوبوس های ۲۵ نفره ۴۵۱هزار تومان و ۴۴نفره ۳۰۶ هزار تومان از شیراز به شلمچه در زمان رفت و اکنون در زمان برگشت می باشد و در این زمینه نیز در پایانه کاراندیش شیراز با حضور کارشناسان حمل و نقل این اداره کل و تشکل صنفی شرکت‌های حمل و نقل مسافر و همچنین تعیین جایگاه اربعین نظارت بر قیمت های مصوب صورت می پذیرد.
علیرضا راستیار با اشاره به این که ۵۰۰ راهدار و کارشناس حمل و نقل استان در طرح اربعین سالجاری خدمت رسانی می کنند اظهار داشت : این طرح تا ۳۱ شهریور ادامه خواهد داشت.
لازم به ذکر است از ابتدای شهریور تا پایان روز ۲۶ شهریور نزدیک به ۶۰هزار نفر از استان با اتوبوس به شلمچه و مهران عزیمت کردند.

بیشتر بخوانید:

تعطیلی ادارات دولتی استان فارس در روزهای پنجشنبه تا پایان سال ۱۴۰۱
شرایط دریافت وام ضروری قرض الحسنه تومانی بازنشستگان تأمین اجتماعی
شرایط استخدام افسر پیمانی و کارمند علمی و تجربی پیمانی نیروی هوایی ارتش

ثبت دیدگاه

  • علی

    تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۱

    این خبر دروغ است…اگر راست میگین اسم شرکت هارو بیارین……مردم از پشت کوه نیومدن…فقط رسانه ها دروغ چاپ میکنن