• 13 / مرداد 1401 / 16:36
 • شناسه خبر : 91491

تعقیب اطلاعاتی برای دستگیری ۱۰ بمب گذار داعشی در ایران

سربازان گمنام امام زمان (عج) ده نفر از تروریست‌های تکفیری – صهیونیستی داعش که قصد انجام چند عملیات تروریستی در میان عزاداران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را داشتند؛ دستگیر کردند.

به گزارش اول فارس ، وزارت اطلاعات ضمن عرض تسلیت ایام مصیبت آل‌الله و دعا برای قبولی عزاداری‌ها، طی اطلاعیه ای اعلام کرد که سربازان گمنام امام زمان (عج) در سه روز گذشته، ده نفر از تروریست‌های تکفیری – صهیونیستی داعش را که به قصد انجام چند عملیات تروریستی در میان عزاداران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) اعزام شده بودند، دستگیر نمودند.

رژیم جنایتکار صهیونیستی که پس از ناکامی بزرگ هفته‌ی گذشته در انفجار یک مرکز حساس کشور توسط تروریست‌های تجزیه طلب موسوم به کومله، به‌دنبال تحت‌الشعاع قرار دادن آن شکست سنگین و ترمیم روحیه‌ی سرسپردگانش بود، این‌بار تلاش کرد تا از طریق تیم‌های تکفیری – داعشی برای عملیات تروریستی خود در مجالس عزاداری حضرت امام حسین (علیه‌السلام) اقدام نماید؛ که با آمادگی پیشینی مجاهدان گمنام وزارت اطلاعات و تحت نظر داشتن مُزدوران از مبدأ ترکیه و عراق، تروریست‌های تکفیری را در دو منطقه غرب و جنوب کشور بازداشت و کلیه‌ی تجهیزات انفجاری، وسایل ارتباطی و سلاح‌های همراه آن‌ها را به‌طور سالم کشف و ضبط کردند. ضمناً با توجه به تیراندازی تروریست‌ها در زمان بازداشت، دو دلاور مرد گمنام مجروح شدند که ان‌شاءالله مشمول ادعیه‌ی عزاداران حسینی قرار گیرند.

سربازان گمنام امام زمان (عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف) اعلام می‌نمایند که مقتدرانه، هوشمندانه و با بذل سلامتی و جان خویش از امنیت کشور و آرامش مردم سرافراز ایران اسلامی حراست می‌نمایند. در عین حال از هیآت، تکایا و سایر مجالس عزاداری و از کلیه‌ی عزاداران حسینی تقاضا دارند که در این ایّام ضمن دعای بیش از پیش برای موفقیت همه‌ی مرزداران و حافظان امنیّت کشور و شکست دشمنانش، همچون گذشته با هوشیاری کامل، هر مورد مشکوک را به ستاد خبری وزارت اطلاعات (۱۱۳) یا نیرو‌های امنیتی و انتظامی حاضر در محل گزارش نمایند. همچنین به اشغالگران بیت‌المقدس شریف و مُزدوران تکفیری – داعشی و تجزیه‌طلبان تروریست اعلام می‌نمایند که برای اقدام ناکامِ خود نیز با پاسخ کوبنده‌ی جان برکفان گمنام ملّت بزرگ ایران اسلامی مواجه خواهند شد.

بیشتر بخوانید:

اطلاعیه وزارت اطلاعات در مورد بازداشت شبکه‌ای از عوامل سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی
واکنش وزارت اطلاعات به انتشار برخی مطالب در مورد اتباع افغانستانی
مدیر کل جدید اطلاعات استان فارس منصوب شد

ثبت دیدگاه

 • ساریخان

  تاریخ : ۱۳ - مرداد - ۱۴۰۱

  درود بر سربازان شجاع امام زمان


 • غلامعلی جنگجو

  تاریخ : ۱۳ - مرداد - ۱۴۰۱

  داغتون نبینم نیروهای گمنام آقا امام زمان ( عج ) انشاالله پروردگار بزرگ و آقا امام زمان (عج) و آقا امام حسین شهید نگهدارتون باشه


 • به نام

  تاریخ : ۱۳ - مرداد - ۱۴۰۱

  درودبر شما که امنیت مردم خط قرمز شماست